BMW S 1000 XR

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Εγώ έχω το BMW S1000RR που ουσιαστικά έχει τον ίδιο κινητήρα. Γιατί σε απασχολεί η αξιοπιστία. Πέραν από τα πολύ παλιά BMW S1000RR 2009, δεν έχουν βγάλει κάτι. Εμένα 2010 μοντέλο δεν έχει βγάλει το παραμικρό από θέμα κινητήρα. Φυσικά η συντήρηση όπως πρέπει...ευλαβικά.

Doctor, μπας και το S1000RR σου έχει custom κοστουμάκι και κάνει παρέα με ενα "Predator" GSXR? :sneaky:
 






papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Αν το γουσταρεις να το παρεις προσοχη στην χρηση του και τα σερβις του και να θυμασαι δεν ειναι ιαπωνας και τα σερβις του δεν εχουν της τιμες ιαπωνικης μοτο.

Απο οδηγικη απολαυση θα το ευχαριστηθεις εχεις φιλος μου την δυνατη εκδοση hp.

Μην μπερδευεσαι με το γκαζι του δεν ειναι gs η boxer αν και εχει αρκετα ηλκτρονικα για την δυσκολη ωρα.

Μια εναλακτικη λυση ειναι ΚΤΜ 1290 ομως και τα δυο τα θεωρω πανακριβα σαν καινουργια στην ελλαδα της κρισης ψαξε για ενα καλο μεταχειρα ομως απο αντιπρωσωπεια και αν εισαι τυχερος να ειναι ακομα στην εγγυηση η να εχει κανει επεκταση εγγυησης κατι που για μενα να το κανεις και εσυ αν το παρεις καινουργιο!
 

Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Η "εμπειρία" στον Βαγιανέλη αρκετά καλύτερη.

Να ρωτήσω κάτι τους γνώστες. Τι γίνεται με την ESA? τι κάνεις μετά από 40-50Κ που θα έχει "πέσει" η απόδοση του ελατηρίου; αλλαγή όλη η ανάρτηση ή υπάρχουν πιο φυσιολογικοί τρόποι προσέγγισης;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top