CDάκια για χάρισμα

Status
Not open for further replies.

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.726
Reaction score
94.833
Μαλιστα!!!! να δω λοιπον ο επομενος που θα χαρισει κατι μηπως ζητησει κ εκαθαριστικο απο την εφορια.....
Ποιο είναι το πρόβλημα σου;

Δικά του είναι κι όπως θέλει τα δίνει.
 

Μηνύματα
441
Reaction score
283
Ως εδώ.....τό πράγμα περνει δρόμο πού δέν μού αρέσει οπότε είμαι αναγκασμένος νά σταματήσω τή διαδικασία εδώ.Από τίς 10 θέσεις είναι μόνο μία πιασμένη, από τόν haga41 έχω τό τηλ και τό ονομα του και θα επικοινονησω μαζίτου .Eννοείται οτι ,ούτε ήταν στή πρόθεση μου, ενα άτομο νά πάρει όλη τήν ποσότητα γιαυτό θά τού δώσω αυτό πού τού αντιστοιχεί καί κάτι παραπάνω, είμαι σίγουρος ότι θά μείνει ευχαριστημένος.Δέν τά χρωστάω πούθένα ούτε έχω υπογράψει συμβόλαιο μέ κανέναν οπότε και δέν δίνω λογαριασμό καί σέ κανέναν,Θά παρακαλέσω τόν διαχειριστη νά κλείσει αυτό τό θέμα καί άν είναι δυνατόν νά τό διαγράψει όλο.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.426
Reaction score
74.801
Μαλιστα!!!! να δω λοιπον ο επομενος που θα χαρισει κατι μηπως ζητησει κ εκαθαριστικο απο την εφορια.....
Δε θα σου δώσει αναφορά τι θα κάνει. Ήδη πήρες ένα warning για την πρώτη χοντράδα που διαγράφηκε, αλλά συνεχίζεις ακάθεκτος να πλησιάζεις σε μηνιαίες διακοπές.

Θά παρακαλέσω τόν διαχειριστη νά κλείσει αυτό τό θέμα καί άν είναι δυνατόν νά τό διαγράψει όλο.
Κλειδώνεται.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.653
Μηνύματα
2.870.403
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top