CD ή SACD ή Tidal or Spotify ή Vinyl ή Flac (γενικα lossless αρχείο) (PC)

Status
Not open for further replies.

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Δε με ενδιαφέρει ο AKARL εδώ.
Με ενδιαφέρει το πώς απαντούσες εσύ στον EAR, καθώς και ο ισχυρισμός σου ότι κι εσύ δέχτηκες "μπούλινγκ".
Ας το αφήσουμε...

BTW ο θεμάκος τη γλίτωσε πολύ φτηνά.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.681
με ευγένεια και πολιτισμό.
Ναι.
Με τέτοια προσόντα έβαλες το κομμάτι του Χαλίφα τις προάλλες και τρόμαξες, πήγε να βγει η πόρτα από τη θέση της. :lol:

Βρε το θέμα είναι να περνάς καλά με τις μουσικές να παίζουν σωστά και να βάζεις ο,τι θες και να το γουστάρεις, να μη φοβάσαι μη τυχόν πονέσει το γουφεράκι..

Τα νούμερα τα βγάζουν αυτά εύκολα στη φόρα, και συ τζιο έκανες πολύ καλές επιλογές σε σαμπ και το καταφχαριστήθηκες στην τελική, κι αυτό φίλε μου μετράει.

Δώσε τώρα στον δραμινό τον φρέσκο τον βινυλιολάγνο ένα λινκ από το σετάπ σου, να δει τι ηχεία είχες και πήγες και πήρες σαμπ, μπας και καταλάβει για τι πράμα μιλάμε, γιατί του φαίνεται εξωγήινη η κουβέντα, ι τι Φον χομ....

Νομίζει ότι είναι ο Τζέι Αρ, αλλά αυτός είναι ο Αρβανιτάκης. :)
 

Μηνύματα
236
Reaction score
145
Έχουν διαγραφεί ......
Θα σου στείλω με πμ κάτι που έχω .





Είναι δυο διαφορετικά πράγματα και μεγάλο λάθος να τα συγχέεις.

Άλλο να σου μιλάει κάποιος που ξέρει τι του γίνεται ( κωστασ Έαρ) και άλλο να σε βρίζει κάποιος επειδή θέλεις να ξοδέψεις χρήματα για το σύστημα σου και επειδή αυτός το βλέπει επίδειξη πλούτου.( ακαρλ)

Σε κάθε περίπτωση όμως θα μπορούσε να γίνει με ευγένεια και πολιτισμό..........
παιδια εχετε εντυπωση οτι εγραψα στο σαιτ για επιδειξη πλουτου;
Μηπως ξερετε ποιος ειμαι η εγω ξερω εσας;
H επιδειξη πλουτου γινεται εκει που σε γνωριζουν και οχι σε βλακες επιχειρηματιες,χασιμο χρονου,ξεκολειστε.........
Παντως μου αρεσει η επιδειξη αλληλεγγυης,η σκυταλη εναλασσεται γρηγορα,συνεχιστε,περιμενω..........
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.681
H επιδειξη πλουτου γινεται εκει που σε γνωριζουν και οχι σε βλακες επιχειρηματιες,χασιμο χρονου,ξεκολειστε.........
Παντως μου αρεσει η επιδειξη αλληλεγγυης,η σκυταλη εναλασσεται γρηγορα,συνεχιστε,περιμενω....
Τι πίνεις;
 


P

PMC

Guest
Δε με ενδιαφέρει ο AKARL εδώ.
Με ενδιαφέρει το πώς απαντούσες εσύ στον EAR, καθώς και ο ισχυρισμός σου ότι κι εσύ δέχτηκες "μπούλινγκ".
Ας το αφήσουμε...

BTW ο θεμάκος τη γλίτωσε πολύ φτηνά.

Δεν αναφέρομαι στον έαρ προς θεού !
Να ξέρεις ότι έχω πάνω από 50 σελίδες προσωπικών μηνυμάτων μαζί του και με τον dimifoot μέχρι να ολοκληρωθεί το δικό μου σύστημα και τους έχω ευχαριστήσει παρά πολλές φορές ......με έχουν βοήθησει παρά παρά πολύ.
Μιλάω για αυτούς που τρέχουν να προλάβουν να μπουν στο ρεύμα συχνά χωρίς ίχνος γνώσης και με κίνητρο την συστράτευση με τους γνωστες!
 



P

PMC

Guest
παιδια εχετε εντυπωση οτι εγραψα στο σαιτ για επιδειξη πλουτου;
Μηπως ξερετε ποιος ειμαι η εγω ξερω εσας;
H επιδειξη πλουτου γινεται εκει που σε γνωριζουν και οχι σε βλακες επιχειρηματιες,χασιμο χρονου,ξεκολειστε.........
Παντως μου αρεσει η επιδειξη αλληλεγγυης,η σκυταλη εναλασσεται γρηγορα,συνεχιστε,περιμενω..........

Κύριε θεμη....
Είχα κατηγορηθεί και γω για επίδειξη !
 

Μηνύματα
236
Reaction score
145
Κύριε θεμη....
Είχα κατηγορηθεί και γω για επίδειξη !
μεχρι να μπω φιλε μου στο site νομιζα οτι το προβλημα στη ζωη ειναι το να εισαι φτωχος,απο σημερα διαπιστωσα οτι
ισχυει και το αντιθετο,καταραμενη ευμαρεια..........ζητω ο Λαφαζανης............
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.681
σιγουρα οχι το δικο σου,απο μπλακ και πανω γιατι ειμαι και πλουσιος,μη ξεχνιομαστε!!!!!!!!!
Μπλάκ δε βάζω στο στόμα μου, σιχαίνομαι τα κάτουρα. 8-)

Να τα τελευταία που τσάκισα:

IMG_20200215_221152.jpg


Και τώρα παλεύω αυτά τα δύο εναλλάξ τα πάω μέχρι τέλους:

IMG_20191216_225529.jpg


Άκου κει Μπλάκ... Μπλιαχ! :tongue:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Να ρωτήσω κάτι σχετικό με το thread;
Τα κομμάτια που παίζουν τα χιλιάδες ραδιόφωνα του διαδικτύου πολλά είναι σε 320Kbps, έχουν διάφορα με τα ίδια που παίζει το spotify, δλδ αν ακούσω π.χ Pantelo-den tairiazete sou lew_γαβ γαβ (Pitbull) remix_Mykonos Summer 2014 Hot limited Edition στο internet radio θα είναι το αντίστοιχο σε ηχητική ποιότητα με του Spotify;;; Thankss... :pickingnose:
 

Μηνύματα
236
Reaction score
145
Μπλάκ δε βάζω στο στόμα μου, σιχαίνομαι τα κάτουρα. 8-)

Να τα τελευταία που τσάκισα:

View attachment 155117

Και τώρα παλεύω αυτά τα δύο εναλλάξ τα πάω μέχρι τέλους:

View attachment 155118

Άκου κει Μπλάκ... Μπλιαχ! :tongue:
φιλε μου ,συμφωνησαμε και σε κατι,σαν το OBAN δεν υπαρχει,τα αλλα θα τα δοκιμασω και θα σου πω
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Λοιπον , επειδη μονο εγω λειπω, θα προσπαθησω ν' απαντησω περιεκτικα

Σωστος ! κι εγω αναφερω το συστημα μου ως "Συστηματαρα μου" κι ας δεχομαι την χλευην των απλων μελων-κατοχων πλαστικων ηχειων κι ενισχυτικων του κιλου (παρολο που ειμαι απο τα ελαχιστα μελη που εχουν καταθεσει ακοογραμα στα κιταπια του φορουμ και την εχω ολοϊσια (την καμπυλη μου)(περιπου).

Έχουν διαγραφεί ......
Θα σου στείλω με πμ κάτι που έχω .
Ωραιος, για κουτσομπολιο, ξερεις, οχι προς αναζητηση της αληθειας και αλλα τετοια ημιαστικα κλισε ...

ο μουσικοφιλος ανδρας η η μουσικοφιλη γυνακα αν υπαρχει το ειδος ;
οπου να 'ναι θα στην αμολησει η ροζι ...

ο Τζέι Αρ, αλλά αυτός είναι ο Αρβανιτάκης.
ο τζεϊ αρ ητο ο σεριφης ?

:drinks:
Μπλάκ δε βάζω στο στόμα μου, σιχαίνομαι τα κάτουρα. 8-)

Να τα τελευταία που τσάκισα:

View attachment 155117

Και τώρα παλεύω αυτά τα δύο εναλλάξ τα πάω μέχρι τέλους:

View attachment 155118

Άκου κει Μπλάκ... Μπλιαχ! :tongue:
Φιλαρακι αμα ξανακαμεις καβα , ερχομαι ν' ακουσωμε και το στερεο
:drinks:
 

Μηνύματα
236
Reaction score
145
Να, τώρα που ήπιατε όλοι τα βρήκατε. :biggrin:
αγαπητε ZiZIk ,το reaction score τι ειναι;Μηπως αφου περασα τα 100 ο Κος Κωστας μου στειλει κανενα Oban;
Μπορει να τον αγαπησω κι αλλο και οταν κατεβει στην Αθηνα,μπορει να τον κερασω κι εγω κατι καλο.
 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Σ αυτό το σημείο θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Αλεξ Ζαπ . (έχουν περάσει πολλά ποστ και δεν έχει γίνει κάποια αναφορά)
 



Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.370
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top