CD ή SACD ή Tidal or Spotify ή Vinyl ή Flac (γενικα lossless αρχείο) (PC)

Status
Not open for further replies.

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Άκου κει Μπλάκ... Μπλιαχ! :tongue:
ατιμη κενωνια αλλους τους ανεβαζεις κι αλλους του κατεβαζεις, οι πολυκαναλοι ιμερσιβιδες διεσπιδες
πινουν ΑΑΑ οινοπνευματα και εμεις οι καψερες δικαναλες τσιπουρακι εμ βεβαια η μυλωνου με του πραματευταδες ...... στο πυρ το εξωτερο μιασματα:vinsent::headbang::slow:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
ατιμη κενωνια αλλους τους ανεβαζεις κι αλλους του κατεβαζεις, οι πολυκαναλοι ιμερσιβιδες διεσπιδες
πινουν ΑΑΑ οινοπνευματα και εμεις οι καψερες δικαναλες τσιπουρακι εμ βεβαια η μυλωνου με του πραματευταδες ...... στο πυρ το εξωτερο μιασματα:vinsent::headbang::slow:
καμε κουραγιο και βαλε κανα τουρσι για μεζε ... :biggrin:
 

Μηνύματα
947
Reaction score
2.990


@Alex_Zapantis δε σου κρύβω ότι έχω μια αδυναμία στους τύπους με ξεχαρβαλωμένο BMI,
κάθε Σάββατο 9:00-1:00 είμαι στο ολυμπιακό γυμναστήριο Άνω Λιοσίων.

Σε περιμένω !

Ρίξε κάτι ελαφρύ κι έλα...


.
 
Last edited:







Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.457
Να ρωτήσω κάτι σχετικό με το thread;
Τα κομμάτια που παίζουν τα χιλιάδες ραδιόφωνα του διαδικτύου πολλά είναι σε 320Kbps, έχουν διάφορα με τα ίδια που παίζει το spotify, δλδ αν ακούσω π.χ Pantelo-den tairiazete sou lew_γαβ γαβ (Pitbull) remix_Mykonos Summer 2014 Hot limited Edition στο internet radio θα είναι το αντίστοιχο σε ηχητική ποιότητα με του Spotify;;; Thankss... :pickingnose:
Εξαρτάται από τις γνώσεις και την προτίμηση του εκάστοτε υπευθύνου, σε συνδυασμό με το ψυχολογικό προφίλ του ακροατηρίου. Κατά κανόνα, τα ραδιόφωνα είναι συμπιεσμένα αρκετά, ενώ επιπροσθέτως το πρόγραμμα ενδέχεται να υφίσταται και normalizing, ώστε το αντιληπτικό απόκτημα το ακροατή να είναι συναφές συν τω χρόνω. Στο spotify το normalizing μπορεί να απενεργοποιηθεί μέσα από τον πίνακα ελέγχου, ενώ για τυχόν on the fly συμπίεση δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ολδυ παμε Σαλονικα;
Παμε ! να καταθεσω και μια φιαλη μαλαματινα στο σκαλοπατι του λουκιλουκ και μια χαϊνεκεν στο μπερλιν
Δεν μου απαντησατε ομως,θα κερδισω κατι η τσαμπα παιδευομουν;
Αν μου επιτρεπετε, το δικαιωμα συμετοχης στσι χριστουγενιατικες κληρωσεις !

:drinks:
 




Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
@Alex_Zapantis δε σου κρύβω ότι έχω μια αδυναμία στους τύπους με ξεχαρβαλωμένο BMI,
κάθε Σάββατο 9:00-1:00 είμαι στο ολυμπιακό γυμναστήριο Άνω Λιοσίων.

Σε περιμένω !

Ρίξε κάτι ελαφρύ κι έλα...

.
Από τη στιγμή που ψοφάς να γίνεις το π0υτανάκι μου, εσύ θα κάνεις το ταξίδι.
Είμαι Καισαριανή.
BTW, από τη στιγμή που εσύ θα έρθεις (και για τσαμπουκά no less...), θα είσαι και υπεύθυνος και για ό,τι συμβεί.
 
Last edited by a moderator:


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.121
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top