Cine-Πρεμιέρες - Σεπτέμβριος -

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Ευχαριστω παιδια και να είστε σίγουροι πως θα ακολουθήσουν πολλα ακομη.
Ιδεες και όρεξη υπάρχει. Απλως ο χρονος λιγο μου τα χαλαει αλλα θα τον βρω.

Παντως δεν βλεπω γενικα κατι το πολυ ενδιαφερον στο φετεινο κιν/φο χειμωνα, με την εξαιρεση (ελπιζω) των δυο ταινιων του Burton.
Χμμ και αλλος Μπαρτονακιας.
Βεβαια ειναι ακομη νωρις να το λεμε αυτο καθως αυτο ειναι μονο ενα μικρο δειγμα.
Εγω θα βλεπα με ενδιαφερον το Flightplan ως οπαδος των συγκεκριμένων ταινιών.

Εκείνη πάντως η ταινία με τις μπαχάμες θέλω να την δω οπωσδήποτε
Βρε ξερω τι θελετε εσεις.
Να παρουσιάζονται και oi νεες κυκλοφορίες της Private.
Αλλα οχι.
Δεν θα το κανουμε American Bar εδω. :D :D
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Παντως δεν βλεπω γενικα κατι το πολυ ενδιαφερον στο φετεινο κιν/φο χειμωνα, με την εξαιρεση (ελπιζω) των δυο ταινιων του Burton.
14 Δεκέμβριου: King Kong !! Κάθε πράγμα στο καιρό του...

Πάντως πιο αδιάφορη χρονιά από την περσινή δεν μπορώ να φανταστώ (μέχρι αποδείξεως του εναντίου)...
 


Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
"Μπαχάμες ,όμορφες γυναίκες , μια παρέα ριψοκίνδυνων σκιερ σε μια θάλασσα γεμάτη από καρχαρίες
Εκείνη πάντως η ταινία με τις μπαχάμες θέλω να την δω οπωσδήποτε :wink:

Γιατί Νίκο, σου αρέσουν οι καρχαρίες ?
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Συμπληρωματικό

Απορώ πως μου ξέφυγε αυτή.
Και το λέω αυτό καθώς πισω από την καρεκλά του σκηνοθετη αλλα και του σεναριογράφου βρίσκετε ενας δημιουργός που ως τωρα μας χάρισε δυο πολύ καλες ταινιες.
Μιλω για τον Andrew Niccol και τις ταινιες του The Truman Show ( σεναριο) και Gattaca (σκηνοθέσια/σεναριο)
Από σήμερα λοιπον στις Αμερικάνικες αίθουσες βγαίνει η νεα του ταινία με τιτλο Lord of War.

Με δυο λόγια
Ενας λαθρέμπορος όπλων προσπαθεί να ξεφύγει από έναν αδίστακτο πράκτορά της Interpol,.
Στην διάρκεια αυτού το κυνηγητού , ο έμπορος βασανίζετε από σκέψεις και τύψεις καθώς η δράση του τον κανει υπεύθυνο για το θάνατο πολλών ανθρώπων .




Παιζουν : Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Toukhmanian, Jean-Pierre Nshanian
Σεναριο / Σκηνοθεσια : Andrew Niccol
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top