DALI Oberon 7

Μηνύματα
27
Reaction score
26
Λες να είναι μικρός ο cambridge;Από τα ηχεία είσαι ικανοποιημένος;
Τα ηχεία είναι πολύ καλά για τα χρήματα τους. Εχουν μπάσο καλό το τουητερ επίσης πολύ καλό δε σε κουράζει.

Γενικά θα το χαρακτήριζα μουσικό.

Τα ακούσματα μου είναι Rock funk Soul.. Τώρα αν είναι να παίζεις χαμηλά θα τα παίξει και ο cambridge αλλά επειδή το ηχείο κατεβαίνει χαμηλά εγώ θέλω να είμαι σίγουρος στο θέμα οδήγησης των ηχείων.

Με λίγα λόγια δεν ήθελα να έχω αμφιβολίες για το ηχείο (αν θα παίξει καλύτερα με ποιο δυνατό ενισχυτή)
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Να περιμένω όταν ανοίξουν τα μαγαζιά να πάω να ακούσω και τα δυο;Με έβαλες σε σκέψεις
αν μπορεις θαναι καλυτερα (θα δεις καποιες διαφορες αν τα ακουσεις και στον ιδιο χωρο)αλλα λογω BF τωρα θα τα βρεις πιο οικονομικα λογικα....
 

Μηνύματα
37
Reaction score
1
Το ιδανικότερο είναι να τα ακούσω ,να δω τι μου αρέσει καλύτερα άλλα πέσαμε επάνω σε όλη την κατάσταση συν ότι αρχίζω και βλέπω καλύτερες τιμές λόγω bf ήδη.Μπήκα σε σκέψεις και με τον ενισχυτή τώρα :unsure:
 

Μηνύματα
41
Reaction score
30
Καλησπερα εγω εχω τον as 801 και ψαχνω για δαπεδου να αλλαξω κατι παλια δαπεδου ειναι καταπληκτικος ενισχυτης και για τα λεφτα του vfm.Τωρα κοιταω κατι ηχεια μου ειπαν και για τα dali oberon 7 αλλα κοιτα τα focal chora 826 και δεν ξερω αν μπορει ο συγκεκριμενος να τα οδηγησει.Γι αυτο λοιπον οποιος μπορει ας με βοηθησει.Σας ευχαριστω ολους.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.043
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top