DENON AVR 4306 (7 ch ραδιοενισχυτής, με πολλαπλές πηγές)

Status
Not open for further replies.

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Πουλάω τον πολύ καλό DENON μου (AVR 4306), που είναι σαν καινούργιος. Φυσικά δεν έχει ανοιχθεί ή επιδιορθωθεί ποτέ. Τον είχα αγοράσει 2.000 ευρώ και είναι επτακάναλος με 130 WATT RMS στο κάθε κανάλι. Έχει αποσπασει πολύ καλές κρητικές ( https://m.alatest.com/p/denon-avr-4306/15730154.html ). Τιμή 500 ευρώ, συζητήσιμη.
 

Attachments


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ευκαιρία 450 ευρω! ‘Αριστος καθόλα... Τηλ. επικοινωνίας : 6974938787.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Πολύ προσεγμένο μηχάνημα, made in japan, σιγανές εντάσεις, πάντα σκεπασμένος, δεν ανοίχτηκε ποτέ, γιατι δεν χρειάστηκε, σαν καινούργιος! Τιμή 400 ευρω!!! Εφόσον συνδυαστεί με το σύστημα home cinema που έχω στην κατηγορία «ηχεία» της MIRAGE (5-1),δύο στήλες ηχεία, 2 περιφερειακα με τις μεταλλικές βάσεις τους, το κεντρικό ηχείο και το SUB της ίδια εταιρείας, (όχι κινέζικο, made in kanada), θα γίνει καλύτερη τιμή ως πακέτο. Δηλαδή το home cinema που αποτελείται από 4 ηχεία, το κεντρικό και το SUB, και ο ενισχυτής 1.500 ευρώ όλα μαζί !!!!!! Σούπερ τιμή για το απαιτητικό αυτό σύστημα, και για home cinema και για μουσική, καλύπτοντας άνετα 50 τ.μ. χώρου! Οχι ανταλλαγές, μετρητά, δοκιμή στο χώρο μου και έλεγχος μηχανημάτων. Σαν καινούργια. Τέλος ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση της αγγελίας μου. Καλημέρα σας και καλό Σ.Κ. σε όλο το forum!
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ο denon avr 4306 έχει πολλές αξιολογήσεις στο INTERNET και είναι σε άριστη κατάσταση, οπτικά και λειτουργικά. Οι φωτογραφίες δεν είναι και οι καταλληλότερες για να δείξουν την κατάσταση του... Η τιμή του διαμορφώνεται στα 360 ευρώ!!!! όταν αγοράστηκε στη τιμή των 2.000 ευρώ!!!! Αν συνδυαστεί αγορά, ως πακετό, με το Home cinema της Καναδέζικης MIRAGE που έχω στην κατηγορία ηχείων και τον 4306 θα δοθούν όλα μαζί στην εκπληκτική τιμή των 1.350 ευρώ !!!!!!!! Όταν αγοράστηκαν στο σύνολο μαζί με τα καλώδια 5.000 ευρώ!!!!! Έλεγχος ακρόαση στην οικία μου, κατόπιν ραντεβού. Τηλ. επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ, καλή σας ημέρα.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ο DENON 4306 AVR , τώρα στην εκπληκτική τιμή των 320 ευρώ !!!!! Εάν συνδυαστεί μαζί με το HOME CINEMA της Καναδέζικης MIRAGE που έχω στην κατηγορία ηχεία, ως πακέτο, τότε θα δοθούν όλα μαζί και με τα δώρα που δίνω, στη μοναδική τιμή των 1190 ευρω!!!!!! Τα μηχανήματα είναι σε άριστη κατάσταση και απείραχτα.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ο DENON 4306 AVR, επτακάναλος με 130 watts στο κάθε κανάλι, μόνον 288 ευρώ !!!! Και αν συνδιαστεί με το home cinema της MIRAGE, ως πακέτο, όλα μαζί 1.070 ευρώ!!!!!
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
O DENON 4306 AVR, επτακάναλος με 130 watts στο κανάλι, μόνον 260 ευρώ !!!!! Και αν συνδυαστεί με το home cinema της MIRAGE, ως πακέτο, όλα μαζί στα 960 ευρώ !!!!!! Μεγάλη ευκαιρία, για ένα πλήρες και απαιτητικό Home cinema !!! Έλεγχος και ακρόαση στην οικία μου, κατόπιν ραντεβού στο : 6974938787, ευχαριστώ. Ενισχυτής, 2 ηχεία στήλες με την γυάλινη βάση τους, 2 ηχεία περιφερειακά με τις μεταλικές βασεις τους, τα καλώδια διασύνδεσης μεταξύ τους, το κεντρικό, και το SUB, όλα μαζί στα 960 ευρώ !!!!! Τέτοια τιμή δεν υπάρχει πουθενά...
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ο denon 4306 avr, επτακάναλος 130 watts στο κανάλι, made in japan, τώρα στην τιμή των 250 ευρώ!!!!! Και αν συνδυαστεί ως πακέτο, με το home cinema (5-1) της mirage made in japan, και το subwoofer omni s10, και το dvd sacd-cd 3910 της denon και με τα καλωδια διασύνδεσης των ηχειων της αγγλικής hord, όλα μαζί, στην επληκτική των 990 ευρω!!!
Σημείωση: Η προηγούμενη τιμή των 960 ευρώ, αφορούσε όλα τα ανωτέρω εκτός του DVD SACD-CD 3910 της DENON που προστέθηκε σήμερα, εφόσον κάποιος τα αγοράσει ως πακέτο, γιαυτό και η τιμή μεταβλήθηκε στα 990 ευρώ από την προηγούμενη προσφορά των 960 ευρώ. Ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ο avr της denon 4306 επωλήθει.
Εάν κάποιος επιθυμει την αγορα του dvd -cd sacd της denon, θα βρει την αγγελία στην κατηγορία πηγές του site. Επίσης για το home cinema 5-1, ηχεία στήλες και περιφερειακά με τις βάσεις τους και το sub της Καναδέζικης εταιρείας MIRAGE θα τα βρεί προς πώληση στην κατηγορία ηχείων του site, μαζί με δώρο τα καλώδια διασύνδεσης ηχείων και sub. Εκεί θα δείτε ότι εάν συνδυαστούν όλα μαζι θα δοθεί επισης ως δώρο το ανωτέρω dvd-cd sacd της denon 3910. Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ πολύ το avsite, για τη δημοσίευση των αγγελιών μου.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top