Disney+


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.868
Reaction score
4.643
Αν και εκτός θέματος, θα απαντήσω επειδή ήμουν έτοιμος να το γράψω αλλού.

Τις προηγούμενες 3 σεζόν τις είχα δει. Δεν ήταν του γούστου μου (Δανέζικα, σκανδιναβικά κοινωνικά πρότυπα, αγέλαστοι άνθρωποι κλπ) αλλά τα κατάφερα.

Την 4η σεζόν ( Power & Glory ) τη βλέπω αυτή τη βδομάδα και γελάω συνεχώς. Προάγει όλες τις ορθοπολιτικές, woke, ισοπεδωτικές, vegan, LGBT$%#$@ κλπ σάχλες που υπάρχουν. Νιώθω σαν να το γύρισε κάποιος που με ξέρει για να μου κάνει πλάκα. :lol:
Νομίζω είσαι κάπως υπερβολικός :laugh: οκ όμως γούστα ειναι αυτά!
 

Μηνύματα
2.411
Reaction score
3.637
Ρε σεις, θα δίνετε 8,99 το μήνα για ταινίες που έχετε ξαναματαδεί ?
(την ιδια ερώτηση έκανα στην γυναίκα αλλά, στου κουφού την πόρτα....)
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.868
Reaction score
4.643
5.95 είναι με τη προσφορά για ένα έτος αν κάνω καλά τις πράξεις. Εγώ το αγόρασα για τη μικρή. Να σου πω πάντως την αμαρτία μου έχω βαρεθεί τη κατάσταση των downloads... Βρες υπότιτλους γιατί η σύζυγος δεν ξέρει καλά αγγλικά , βρες φορμάτ που να παίζει σωστά στη tv της κρεβατοκάμαρας κ.α.

Μια λιγότερη αγγαρεία!
 

Μηνύματα
2.411
Reaction score
3.637
5.95 είναι με τη προσφορά για ένα έτος αν κάνω καλά τις πράξεις. Εγώ το αγόρασα για τη μικρή. Να σου πω πάντως την αμαρτία μου έχω βαρεθεί τη κατάσταση των downloads... Βρες υπότιτλους γιατί η σύζυγος δεν ξέρει καλά αγγλικά , βρες φορμάτ που να παίζει σωστά στη tv της κρεβατοκάμαρας κ.α.

Μια λιγότερη αγγαρεία!
Μεγάλη συζήτηση ανοίγεις και ότι και να γράψω θα σβηστεί..
Τεσπα καλά έκανες, κι εγώ το έχω αναγκαστικά πλέον..

Τσάμπα η 200αρα.. >:( >:(
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Ρε σεις, θα δίνετε 8,99 το μήνα για ταινίες που έχετε ξαναματαδεί ?
(την ιδια ερώτηση έκανα στην γυναίκα αλλά, στου κουφού την πόρτα....)
71.5 / 3

Τσάμπα
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.421
Reaction score
125.666
Από σήμερα ισχύει Disney plus για Ελλάδα, 90€ το έτος.

Έχει ωραίες ταινίες.

Σα το στριμινγκ, δεν εχ.
Μπήκα. ❤

Screenshot_20220614_182542_com.disney.disneyplus.jpg
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.421
Reaction score
74.783
Αν και εκτός θέματος, θα απαντήσω επειδή ήμουν έτοιμος να το γράψω αλλού.

Τις προηγούμενες 3 σεζόν τις είχα δει. Δεν ήταν του γούστου μου (Δανέζικα, σκανδιναβικά κοινωνικά πρότυπα, αγέλαστοι άνθρωποι κλπ) αλλά τα κατάφερα.

Την 4η σεζόν ( Power & Glory ) τη βλέπω αυτή τη βδομάδα και γελάω συνεχώς. Προάγει όλες τις ορθοπολιτικές, woke, ισοπεδωτικές, vegan, LGBT$%#$@ κλπ σάχλες που υπάρχουν. Νιώθω σαν να το γύρισε κάποιος που με ξέρει για να μου κάνει πλάκα. :lol:
Ναι, η 4η δεν βλέπεται.


Τότε τι λες για 9€ τον μήνα; :rolleyes:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.954
Reaction score
41.237
Αν το καταλαβαίνω καλά αυτό που γράφει οι επιλογές είναι:

α) 71,50 όλο τον πρώτο χρόνο αντί 107,88
β) 8,99 το μήνα...

δηλαδή έχει συνδρομή με το μήνα; βάζω ένα μήνα τώρα, μετά το κόβω, μετά όταν θέλω πάλι το βάζω για ένα μήνα;
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.786
Reaction score
83.717
Υπάρχει και λύση μέσω Τουρκίας αλλά προς το παρόν έχει γίνει χαμός και οι τουρκικοί servers τα χουν παίξει.
 

Μηνύματα
19.433
Reaction score
13.611
Αν το καταλαβαίνω καλά αυτό που γράφει οι επιλογές είναι:

α) 71,50 όλο τον πρώτο χρόνο αντί 107,88
β) 8,99 το μήνα...

δηλαδή έχει συνδρομή με το μήνα; βάζω ένα μήνα τώρα, μετά το κόβω, μετά όταν θέλω πάλι το βάζω για ένα μήνα;
89,90 είναι πλέον, για ένα χρόνο, το 71,5 ήταν πρόμο μέχρι χθες...

ή 8,99 ανά μήνα
 


Μηνύματα
19.433
Reaction score
13.611
Ρε σεις, θα δίνετε 8,99 το μήνα για ταινίες που έχετε ξαναματαδεί ?
(την ιδια ερώτηση έκανα στην γυναίκα αλλά, στου κουφού την πόρτα....)
Εγώ όχι, ούτε για αυτές που δεν έχω δει (δηλαδή αυτές που έχει το Disney+, που δεν ειναι ιδιαίτερα του γούστου μου, με τους υπερήρωες, οικογενειακές, κλπ). Προτιμώ netflix, κυρίως για τη μη αγγλόφωνα...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.977
Δεν το έψαξα μπορούμε να το μοιραστούμε οπως netflix? Σε διαφορετικό σπίτι.
Δες εδώ:



Disney Plus is pretty straightforward when it comes to how many people can watch it at once. While some streaming services change the number depending on what plan you sign up for (hi, Netflix!), Disney Plus is the same across the board.

When you sign up for Disney Plus, your account can be associated with seven different profiles. The plan covers an entire household, with each member having their customized Disney Plus experiences.

Up to four different devices can watch Disney Plus at once. Alongside that, each Disney Plus account can have seven active profiles so that the whole family can have their own profiles to check out what’s available.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.954
Reaction score
41.237
α, μπράβο, 71,50 vs 89,90.
Κάπου το είχα δει αυτό το νούμερο και μου είχε κάνει εντύπωση ότι η διαφορά ήταν μόλις 18 ευρώ. Αλλά δεν το έβρισκα στο email που μου ήρθε για να ενεργοποιήσω την προσφορά με τα 71,50 (μέχρι 26 Ιουνίου λέει ότι μπορώ να το κάνω).

το θέμα είναι, έχει και επιλογη με 8,99 ανά μήνα;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.432
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top