Disney+






xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
άραγε με "ολλανδική" ip θα μπορούσαμε να κάνουμε δοκιμαστική συνδρομή...:rolleyes: ?
Βλέπει από ποια χώρα έχει εκδοθεί η κάρτα που πας να χρησιμοποιήσεις (χρειάζεται και για τη δοκιμαστική).
Ακόμα και με PayPal που προσπάθησα με έπιασε και δεν προχώρησα.

Το Netflix δεν ενδιαφέρεται για την προέλευση της κάρτας. Είμαι γραμμένος στο Τουρκικό που έχει μισή τιμή.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Βλέπει από ποια χώρα έχει εκδοθεί η κάρτα που πας να χρησιμοποιήσεις (χρειάζεται και για τη δοκιμαστική).
Ακόμα και με PayPal που προσπάθησα με έπιασε και δεν προχώρησα.

Το Netflix δεν ενδιαφέρεται για την προέλευση της κάρτας. Είμαι γραμμένος στο Τουρκικό που έχει μισή τιμή.
Βγάλε μια Payoneer σε $, κάνε κονέ με Paypal να στέλνεις χρήματα εκεί σε δολάρια. Η βάση είναι US. H κάρτα κάνει 2-3 βδομάδες να έρθει.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Βγάλε μια Payoneer σε $, κάνε κονέ με Paypal να στέλνεις χρήματα εκεί σε δολάρια. Η βάση είναι US. H κάρτα κάνει 2-3 βδομάδες να έρθει.
Πείραμα περιέργειας έκανα. Δεν ενδιαφέρομαι ακόμα για το Disney+.
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Disney Plus, like Apple TV Plus, has opted to release an episode each week rather than doing a binge-able episode dump. If you want to binge, you’ll have to wait several weeks.

Μεγαλη μ@λ@κι@ τους αυτο !
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
 

Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Πριν απο 10' έκανα τη συνδρομή μου
Ξεκίνησα με ένα 7ημερο δοκιμαστικό αλλα απο όσο έχω προλαβει να δω αξίζει τα 6.99 το μήνα. Επίσης υπαρχει προσφορά με 69.99 το χρόνο που ουσιαστικά σε δωρίζει 2 μήνες.
Tο interface είναι περίπου κλασσικό πλέον τύπου netfilx.
Η ποικιλία ειναι πολυ καλή θέλω να πιστεύω οτι θα εμπλουτίζεται.

Να συμπληρώσω οτι μετά απο 15 προσπάθειες να κάνω συνδρομή απο desktop pc με Windows 10 (τα καλά τα γνήσια) ανακάλυψα bug μιας και δεν προχωρούσε στην πληρωμή ουτε με Paypal ουτε με πιστωτική ουτε για 7 μέρες ουτε για πάντα τίποτα. Εκανα chat με το helpdesk και όσο προσπαθούσαν να καταλάβουν τι συμβαίνει, κατέβασα το android app, το εγκατέστησα, πλήρωσα και τέλος. Ως δια μαγείας ενημερώθηκε το website και αμέσως έτρεξαν όλα νεράκι. Μου ειπαν και ευχαριστώ που ανακαλύψαμε το bug.
 

Attachments


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Από απ στο κινητό παίζεις σε τιβί;

Τι ανάλυση ανεβάζει;

Ήχο τι βγάζει;
 


Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Πριν απο 10' έκανα τη συνδρομή μου
Ξεκίνησα με ένα 7ημερο δοκιμαστικό αλλα απο όσο έχω προλαβει να δω αξίζει τα 6.99 το μήνα. Επίσης υπαρχει προσφορά με 69.99 το χρόνο που ουσιαστικά σε δωρίζει 2 μήνες.
Tο interface είναι περίπου κλασσικό πλέον τύπου netfilx.
Η ποικιλία ειναι πολυ καλή θέλω να πιστεύω οτι θα εμπλουτίζεται.

Να συμπληρώσω οτι μετά απο 15 προσπάθειες να κάνω συνδρομή απο desktop pc με Windows 10 (τα καλά τα γνήσια) ανακάλυψα bug μιας και δεν προχωρούσε στην πληρωμή ουτε με Paypal ουτε με πιστωτική ουτε για 7 μέρες ουτε για πάντα τίποτα. Εκανα chat με το helpdesk και όσο προσπαθούσαν να καταλάβουν τι συμβαίνει, κατέβασα το android app, το εγκατέστησα, πλήρωσα και τέλος. Ως δια μαγείας ενημερώθηκε το website και αμέσως έτρεξαν όλα νεράκι. Μου ειπαν και ευχαριστώ που ανακαλύψαμε το bug.
Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες πώς τα κατάφερες έστω και με pm;
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top