DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Μηνύματα
5
Reaction score
0


Casablanca

Κυκλοφορει 19/12/2008 απο την AUDIOVISUAL



Η θήκη για διαβατήριο και το καρτελάκι για βαλίτσα δεν περιέχονται τελικά στην ελληνική έκδοση, υπάρχουν μόνο στην αμερικάνικη.​
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών





CINEMA PARADISO

Director: ΤΖΟΥΖΕΠΕ ΤΟΡΝΑΤΟΡΕ

Starring: ΦΙΛΙΠ ΝΟΥΑΡΕ, ΖΑΚ ΠΕΡΕΝ

2/3/2009 Προς Ενοικίαση και Πώληση

Εταιρία: ARTFREE
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

[IMGL]http://img2.pict.com/8b/85/77/421ee6565a5c292b74fd83dca0/cuiz4/d15863.jpg[/IMGL]
Γούντστοκ (Woodstock: 3 Days of Ρeace and Μusic)

Απο την Αudio Visual

Σε ειδική επετειακή έκδοση τεσσάρων DVD συνολικής διάρκειας 224΄ κυκλοφορεί από τις 23 Ιουνίου το ντοκυμαντέρ «Woodstock» του Μάικλ Γουόντλεϊ,ο οποίος πριν από 40 χρόνια κατέγραψε τις θρυλικές συναυλίες μουσικών και συγκροτημάτων όπως η Τζόαν Μπαέζ,οι Canned Ηeat,ο Τζο Κόκερ,οι Country Joe & Τhe Fish,οι Crosby, Stills & Νash,ο Τζίμι Χέντριξ,η Τζάνις Τζόπλιν και οι Jefferson Αirplane.

Το Βοx Set περιλαμβάνει επίσης άγνωστο έως σήμερα υλικό από το ροκ,γεγονός που άλλαξε τον κόσμο,ενώ σε αυτήν την τετράωρη έκδοση έχει γίνει νέα ψηφιακή επεξεργασία.Εκτός των άλλων συμπεριλαμβάνεται επίσης οπτικό υλικό με συνεντεύξεις των Μάρτιν Σκορσέζε (εκ των μοντέρ της ταινίας) και Γκρέις Σιλκ,το 68σέλιδο αναμνηστικό περιοδικό «Life» σε επανεκτύπωση,το πρόγραμμα του Woodstock και επαναπαραγωγή των συλλεκτικών αναμνηστικών του φεστιβάλ,αυθεντικών σημειώσεων και ενός τριήμερου εισιτηρίου.
 




Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Το ρολογάκι το θες; :116:

Με προσβάλλεις :137: ...το έχω ήδη, κάτσε να φορτίσω τις μπαταρίες της φωτογραφικής να στο βγάλω μιά φωτό :137:


Τέτοιες ταινίες πάντως δεν γυρίζονται πια στις μέρες μας ρε γμτ :122:
 

Μηνύματα
14.595
Reaction score
1.506
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Με προσβάλλεις :137: ...το έχω ήδη, κάτσε να φορτίσω τις μπαταρίες της φωτογραφικής να στο βγάλω μιά φωτό :137:


Τέτοιες ταινίες πάντως δεν γυρίζονται πια στις μέρες μας ρε γμτ :122:


Ξέρω πως είναι.

Εννοώ αν το θέλεις. Αλλιώς να το πάρω εγώ :138:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Ξέρω πως είναι.

Εννοώ αν το θέλεις. Αλλιώς να το πάρω εγώ :138:

Ευχαριστώ τα μάλα αλλά το έχω :137:
 

Μηνύματα
14.595
Reaction score
1.506
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Ευχαριστώ τα μάλα αλλά το έχω :137:


Άλλο εννοώωωωωωωωωωωω


Αν δεν το θέλεις να μου το δώσεις ντε :142::142::142:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιών

Άλλο εννοώωωωωωωωωωωω


Αν δεν το θέλεις να μου το δώσεις ντε :142:


Οταν το βαρεθεί η κόρη μου πολύ ευχαρίστως...προς το παρών ούτε καν σκέφτομαι να το ζητήσω :142::142:
 

Μηνύματα
14.595
Reaction score
1.506
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: DVD - Επανεκδόσεις Ταινιώ

Οταν το βαρεθεί η κόρη μου πολύ ευχαρίστως...προς το παρών ούτε καν σκέφτομαι να το ζητήσω :142::142:

:142::142:
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: EΠΑΝΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΕ DVD

Την ψάχνω σε DVD αλλά δεν την έχουν (τα βιντεοκλάμπ) την παλιά έκδοση!!!

Την έχω :116: αλλά την αμερικάνικη έκδοση R1 χωρίς υπότιτλους σε dual side DVD...αν θες στη δίνω να την δείς !
 








Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.245
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top