Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου

Μηνύματα
12.853
Reaction score
10.071

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Το "πεταξαμε" το 9α καναλο απο το σπιτι μολις το πρωτοδοκιμασαμε και μαλιστα με ομοφωνη αποφαση ολων (κορης, γιου. συζυγου και δικης μου)....
Η πλακα ειναι οτι πεταξανε το 9καναλο, δλδ το μοναδικο συστημα στο σπιτι που θα μπορουσε να καλυψει ολη την οικογενεια.
1653510156626.png
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.800
@mouseslept βγάλε με λίγο από την ignore list και απάντησε μου σ'αυτο:το κροσοβερ το ρυθμισατε με μετρητικο εξοπλισμό ή με το αυτί? Αν το κάνατε με μετρητικο εξοπλισμό, μπας και έχεις μετρήσεις να μας παραθέσεις?
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.368
Reaction score
79.438
Για αυτους που τα αγορασαν απο την αγγελια.... μου εφτιαξες και καταναλωτες - θυματα να τα "ξεφορτωθω" δηλαδη... ευχαριστω!


Καληνυχτα!

Εγω τα πουλησα και σε ευχαριστησα που μου "εχτισες πελατες".... Κοιτα μηπως δεν υπαρχουν για τα δικα σου "κλαμπατσιμπανα" πλεον....
Και τώρα μόλις διαβάσατε πως ο “επαγγελματίας” εκθειάζει ψευδώς (εν γνώσει του) τα μηχανήματα στις αγγελίες του ως δήθεν Hi end, ψάχνοντας πελάτες-θύματα.

Για όποιον δεν το είχε καταλάβει ήδη.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Και τώρα μόλις διαβάσατε πως ο “επαγγελματίας” εκθειάζει ψευδώς (εν γνώσει του) τα μηχανήματα στις αγγελίες του ως δήθεν Hi end, ψάχνοντας πελάτες-θύματα.

Για όποιον δεν το είχε καταλάβει ήδη.
Δεν ειμαι "επαγγελματιας πωλητης" εγω φιλε μου.... Εσεις με "βαφτισατε αυθαιρετα και με δολο" οτι θελετε... και "μπουκαλι" ακομα....

Εγω επαγγελματιας μηχανολογος μηχανικος / σχεδιαστης ειμαι, που "ξεφορτωθηκα τα πολυκαναλα κλαμπατσιμπανα" επειδη εσεις μου βρηκατε τα θυματα να το κανω (δικια σας η ευθυνη δηλαδη) και απο εκει και περα αναβαθμιζω συνεχως τα πολλα 2καναλα συστηματα μου, προσφεροντας παραλληλα εξαιρετικες για την κατηγορια τους συσκευες που παιζουν σε ανθρωπους που "τωρα ερχονται", εξηγωντας τους παραλληλα τεκμηριωμενα τις ανοησιες που τους "ποτιζουν" καποιοι....

Ποιος νομιζεις οτι εκτιθεται?

Μαλλον εσυ που προτρεπεις και παρασυρεις τους (αδαεις) καταναλωτες σε "αρλουμπες".... ετσι δεν ειναι?
 
Last edited:

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.368
Reaction score
79.438
Εγω επαγγελματιας μηχανολογος μηχανικος ειμαι που "ξεφορτωθηκα τα πολυκαναλα κλαμπατσιμπανα" επειδη εσεις μου βρηκατε τα θυματα να το κανω (δικια σας η ευθυνη δηλαδη) και απο εκει περα αναβαθμιζω συνεχως τα πολλα 2καναλα συστηματα μου, προσφεροντας παραλληλα εξαιρετικες για την κατηγορια τους συσκευες σε ανθρωπους που "τωρα ερχονται", εξηγοντας τους παραλληλα τεκμηριωμενα τις ανοησιες που τους "ποτιζουν" καποιοι....

Ποιος νομιζεις οτι εκτιθεται?
Μάλλον μετά απο αυτό το ποστ πρέπει να απαντήσει η διαχείριση για το τι θα πρέπει να γίνει με συστηματικό πωλητή που θεωρεί τα μέλη του avsite θύματα.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.437
πανε να φας στο Εβορα σου απληροφορητος
Εντάξει, πήγα.
Χατήρι εγώ δε χαλάω στο φίλο μου.

IMG_20220525_222332.jpg


Πρόσεξε τη λεπτομέρεια: πουρές καλαμποκιού. ❤❤❤

Πρώτον,πέρασα τον περισσότερο χρόνο του τετραημέρου επισκεπτόμενος τη Φλωρεντία αντί του Μονάχου.
Σοφή επιλογή, δικός μου άνθρωπος είσαι.


Τρίτον,θεωρώ βινυλιοσυστήματα όπως το εν λόγω Kronos - με το παρελκόμενο που θύμιζε δεξαμενή τοξικών αποβλήτων - ύβρι...
Είσαι πολύ ευγενής.
Αντί να πεις σκατά γκέι τυραννόσαυρου πατημένα, ξερατα πτανας γκαμήλας με τοξόπλασμα κι ανεμογκάστρι, ευκοίλια τρανς κοάλα με aids και γαγγραινα, μυγοξύσματα πομφόλυγα ευλογιάς πίθηκου με χλαμύδια και βλεννόρροια, λες τόσο πολιτισμένες λεκσεις.
Ζηλεύω ώρες ώρες.

αν περιλάβουμε B&W μπορεί να διαπιστώσουμε ότι θα έπαιζαν ρόλο...σαμπρέλας. :roflmao:
Και μάλιστα χρεπομπιενταμπλεγιου με οντισι, θανάσιμος συνδυασμός.

FB_IMG_1631337930271~3.jpg



πανολεθριαμβος
Με ωμέγα.
Πανωλεθρίαμβος.
Πανώλη η βουβωνικη και η σηψαιμική.

1653516217700.png
 
Last edited:


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Παρτε Technics MK - V παιδια.... Μετα ειναι αποδεδειγμενο οτι "σκαμπαζετε".... (οσο ο "κουμπαρος" στο τσαντηρι στα Ξαμηλια...) :dance2:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.437
Τελικά λίγο dsp το θέλει και το καλό το πικαπ το ακριβό το σένιο.

Το πικαπ με τα διπλά σαμπ.

Έλα, παραδέξου το.

Αλλά αυθεντικό dsp, το ντιντζιταλ, το πσηφιακό ντε, αυτό με τα πσηφία, το μη αναλογικό, το στη γλώσσα των πισί, το γιουνιξάτο το τζιτεράτο το απσαμπλιγκάτο με hdmi βυζμα κι ας είναι βολφραμίου και τανταλίου επιροδιωμένου στην ντίτζιταλ την επαφή.

Θρίαμβος στο Μόναχο με dsp και διπλά σαμπ. Πηγή; αδιάφορο. 😍😜

ΥΓ. Ε ρε και να'χανε 4-αδα σαμπ. Θα είχανε κλείσει οι άλλοι εκθέτες. Τους λυπήθηκαν, αλλιώς οι Γερμανοί 8-αδα σαμπ θα έστηναν. Ναζί, σαπούνι, όχι άλλο κάρβουνο, μέρσι, πλιζ, άσε 2 σαμπ μη μας γ@μάς. 😜
 
Last edited:


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Τελικά λίγο dsp το θέλει και το καλό το πικαπ το ακριβό το σένιο.

Έλα, παραδέξου το.

Αλλά αυθεντικό dsp, το ντιντζιταλ, το πσηφιακό ντε, αυτό με τα πσηφία, το μη αναλογικό, το στη γλώσσα των πισί, το γιουνιξάτο το τζιτεράτο το απσαμπλιγκάτο με hdmi βυζμα κι ας είναι βολφραμίου και τανταλίου επιροδιωμένου στην ντίτζιταλ την επαφή.
Eιπαμε, δεν ειπαμε?.... "Την διαφορα την ακουει και κουφος!"

Θα στο πει και ο συναδελφος ο ΩΡΥΛΑ σου... Οταν πας να εξετασεις τα ωτα σαυ και του ζητησεις ακροαση...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.437
Θρίαμβος στο Μόναχο με dsp και διπλά σαμπ.

Τιδεγκαταλαβαινεις.

Το άκουσε και κουφός.

Θάνατος στο αγνό αναλογικό παρθένο σήμα, ξεπαρθενέψτε το ελεύθερα, διακορέψτε τις τρύπες του βινυλίου σας, μπορείτε, είναι φαρδιά η τρύπα στο κέντρο του βινυλίου, χώστε το.
 
Last edited:



mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Θρίαμβος στο Μόναχο με dsp και διπλά σαμπ.

Τιδεγκαταλαβαινεις.

Το άκουσε και κουφός.

Θάνατος στο αγνό αναλογικό παρθένο σήμα, ξεπαρθενέψτε το ελεύθερα, διακορέψτε τις τρύπες του βινυλίου σας, μπορείτε.
Και trinov.... μην ξεχνιομαστε! :D:dance2:και ενα τσουρμο απο παγωνια στο κοτετσι στν ακρη της αυλης! :gotcha::dance2:
 

Μηνύματα
12.467
Reaction score
14.626
@Petros_Dalipis
Πες του τα. Κλειστά (χαμηλωμένα τέρμα) τα είχανε βρε , δεν παίζανε. Σάμπως τα έλεγξε κανένας δηλαδή ? Δεν κατάλαβα ?Έτσι για εφέ, να πιάσουνε και τους σινεματζήδες πελάτες. :D :D 'Οπως κάνουν οι άλλοι με τα ψηφιακά που έχουν τα πικάπ για μόστρα, έτσι κανουν και οι αναλογικοί έχουν και τα ψηφιακά για μόστρα. Δυσκολοι καιροι για όλους αγοραστικά, τι να κανς ? Κάπως πρέπει να ζήσουμε :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.437
Παρακαλώ τη διαχείριση για νέο τίτλο, πιο κοντά στην αλήθεια:

Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου με dsp και διπλά σαμπ.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.717
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top