Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Επειδη εισαι και λιγο χαζουλης και μαλλον δε τα πιανεις γρηγορα, την πληροφορια δε μου την εδωσε κανενας Γερμανος αντιπροσωπος... Τιποτε αλλο?
Eεεεεεε τωρα "την πατησες" για καλα.... δηλαδη υποννοεις οτι στη εδωσε ο Μενιος (η ο Δημος κατ εντολην του Μενιου) εεεεε "χαζουλη"?
 





Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Eεεεεεε τωρα "την πατησες" για καλα.... δηλαδη υποννοεις οτι στη εδωσε ο Μενιος (η ο Δημος κατ εντολην του Μενιου) εεεεε "χαζουλη"?
Συνεχιζεις τις βλακειες και τα βιαστικα συμπερασματα...

Καταλαβα ομως γιατι δε σε εχουν μπαναρει ακομα....

Γιατι γελανε μαζι σου και οι πετρες....

Σε κρατανε για να διασκεδαζουν με τις παπαριες που γραφεις....

Προς διαχειριστικη ομαδα. Ισως πρεπει να σκεφτειτε να τον λυτρωσετε αφου τοσο πολυ το επιδιωκει....
 



Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Ενα σχολιο. Τα παιδια στην TLA ειναι σουπερ και δεν εχουν καμια σχεση σαν χαρακτηρες με τον γραφικο που trollaρει εδω μεσα και εμεσως τους δυσφημει χωρις αυτοι να το γνωριζουν. Σε αυτο που φτιαχνουν, ασχετως αν δεν ειναι του γουστου καποιου, ειναι απο τους κορυφαιους κατασκευαστες παγκοσμιως και σιγουρα εχουν κερδισει την αναγνωριση των οπαδων του συγκεκριμενου ηχου.

Ακομα μια Ελληνικη εταιρια απο τις πολλες με μεγαλη αναγνωριση στο εξωτερικο και ολο το μελλον μπροστα τους..
 



mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Συνεχιζεις τις βλακειες και τα βιαστικα συμπερασματα...

Καταλαβα ομως γιατι δε σε εχουν μπαναρει ακομα....

Γιατι γελανε μαζι σου και οι πετρες....

Σε κρατανε για να διασκεδαζουν με τις παπαριες που γραφεις....

Προς διαχειριστικη ομαδα. Ισως πρεπει να σκεφτειτε να τον λυτρωσετε αφου τοσο πολυ το επιδιωκει....
Mην λες ψεμματα δημοσια αγαπητε μου για να μην γινεσαι ρεζιλι.... τα ζηταγε ο Κ@λος σου.... Σε ολους οσους κυκλοφορατε σαν τα παγωνια εκει εξω και το παιζεται "γκουρου" αναζητωντας κοινο στους "κακομοιρηδες" που ποτιζετε με αρλουμπες το ζηταει ο κ@λος σας....
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.062
πολυαγαπημένοι μου αδελφοί-μέλη αυτού του ευλογημένου σάιτ
παρακαλώ αγαπήστε τον συνάνθρωπό σας
συγχωρήστε τις αμαρτίες του
μια ακόμα δοκιμασία από τον Θεό είναι.... που θα σας κάνει πιο δυνατούς
 


Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Mην λες ψεμματα δημοσια αγαπητε μου για να μην γινεσαι ρεζιλι.... τα ζηταγε ο Κ@λος σου.... Σε ολους οσους κυκλοφορατε σαν τα παγωνια εκει εξω και το παιζεται "γκουρου" αναζητωντας κοινο στους "κακομοιρηδες" που ποτιζετε με αρλουμπες το ζηταει ο κ@λος σας....
Οπως εχει γραψει σε αλλο forum το φιλαρακι μου που δουλευει για το Parttime Audiophile που μιλησε με τον αγαπημενο σου Marc Philips:

"Και από το περιοδικό ο Μαρκ μου είπε ακριβώς τα ίδια, πως το Wadax έπαιζε πολύ καλύτερα από το Κρόνος. Και δεν αμφιβάλλω καθόλου, σίγουρα θα παίζει πολύ καλά, εξαιρετικά, θεσπέσια. Αλλά δεν αξίζει ούτε 10Κ, πόσο μάλλον 70Κ. DAC που κοστίζει όσο μια Porsche και server όσο μια Mercedes, ένας βραχίονας που πριν 10 χρονια θα ήταν στα 3Κ ευρώ και τώρα ζητάει 52Κ, ένα Technics επανω σε πλινθο στα 200Κ; Έχει χαθεί το μέτρο και ο κάθε @@ρας ζητάει ότι του κατεβάσει ή κούτρα του για να εντυπωσιάσει τον εκάστοτε πικραμενο Ασιάτη πελατακο. Προφανώς αφού κάποιοι τους τα δίνουν καλά κάνουν και τα παίρνουν αλλά η γελοιότητα έχει ξεπεράσει κάθε λογική."

Συμφωνω με την καθε λεξη.

Kαταλαβαινεις ποσο βλακας φαινεσαι, ετσι?
 

head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194
Δεν έχω επισκευτεί παρά 5-6 εκθέσεις high-end και κάποια "μουράτα" μαγαζιά σε Αθήνα και Παρίσι (από σπόντα). Από πολύ νωρίς καταλαβαίνει κανείς ότι τα μηχανήματα με ανόητες υπερβολές στην εμφάνιση και κατασκευή στα όρια του "κιτς", δεν απευθύνονται στα αυτιά του πιθανού αγοραστή. Σε οτιδήποτε άλλο εκτός από τα αυτιά. Οπότε είναι εντελώς περιττό και ασύμφορο οικονομικά να φτιαχτούν ώστε να ηχούν κοντά στα "καλύτερα του κόσμου" - ο πιθανός πελάτης δεν θα το καταλάβαινε "στον αιώνα τον άπαντα". Αρκεί απλά να ηχούν εξαιρετικά καλά.
Τα μηχανήματα με προσανατολισμό στην κορυφή του ήχου είναι άλλου είδους.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.062
Κρατήστε τον λίγο ακόμα! Έχει χαρίσει άφθονο γέλιο!
εύγε νέε μου....έχεις χαράξει πορεία για τη Βασιλεία των Ουρανών

επόμενος αδελφός παρακαλώ....
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
επόμενος αδελφός παρακαλώ....
Εγώ!!

Αγαπητέ νηματοθετη, θα ήθελα να σε κάνω μια προσωπική ερώτηση, για εμένα έχει μεγάλη σημασία, μπορείς να απαντήσεις δημόσια ή με pm.
Απο τη απάντηση θα εξαρτηθούν πολλά... Σκέψου πως μπορείς να έχεις ένα σύμμαχο στη τρέλα που βαράς!
Οι μπάμιες σου αρέσουν???
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.296
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top