Eπιλογή Ενισχυτή - Upgrade?


Μηνύματα
16
Reaction score
6
Άμα είναι να ακούς χωρίς σαμπ, βγάλε και τα Τουίτερ.

Πιο σωστό θα είναι το άκουσμα.
Αρκετοί λέτε για σάμπ παντως.. Ο χώρος είναι 3Χ5 απλά ανοιχτός σχετικά σε μια πλευρά με χωλλ. Γενικά με τα μπάσα δεν έχω τόσο πρόβλημα (και λόγω μουσικής που ακούω ίσως) απλά ίσως το ψάξω για σαμπ αφού ξεκαθαρίσω το θέμα του ενισχυτή. Ευχαριστώ!
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Άμα είναι να ακούς χωρίς σαμπ, βγάλε και τα Τουίτερ.

Πιο σωστό θα είναι το άκουσμα.
doctor.jpg


εδω μαλλον χρειαζομεθα μια πιο lifestyle επιλογη - να χαρει το ματι βρε αδελφε !
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.654
Έχει αναλυθεί η βιβλιογραφία επί τούτου, δεν αστειεύομαι.

Η απώλεια απόκρισης χαμηλά, οφείλει να συνοδεύεται από ανάλογη απώλεια υψηλά, ώστε το προσλαμβανόμενο αποτέλεσμα να θεωρείται πιο ουδέτερο και ξεκούραστο από την συντριπτική πλειοψηφία των ακροατών.

Ψυχοακουστική.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Έχει αναλυθεί η βιβλιογραφία επί τούτου, δεν αστειεύομαι.

Η απώλεια απόκρισης χαμηλά, οφείλει να συνοδεύεται από ανάλογη απώλεια υψηλά, ώστε το προσλαμβανόμενο αποτέλεσμα να θεωρείται πιο ουδέτερο και ξεκούραστο από την συντριπτική πλειοψηφία των ακροατών.

Ψυχοακουστική.
:thumbsup:
Εγω με το μπακαλικη προσεγγιση του χαϊεντ (σορυ ρε παιδια που σας πειραζω) κοιτα ποια ρυθμιση εχω για ν' ακουω ωρα στο φουμπαρ
IMG_20190517_184825.jpg

επιλεγμενη με την ακουστικη μεθοδο οφκορςςς :drinks:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.654
Πρέπει να κάνεις μετρήσεις και να προσεγγίσεις τα γνωστά τάργκετ κερβ.

Το άνωθεν με βοηθά στο να καταλάβω τι παίζει, λιγότερο από το χρώμα του βρακιου της φίλης σου.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Εμ, περιμενω να παρουμε ρεφενε κανα γιουμικ οι χαϊνηδες επαε - ν' αρχισουμε μετρησεις, μα δε θωρω φως ...

8-)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top