Emotiva RMC-1 AV Pre/Pro 7.3.6, Dirac, Atmos, DTS:X



Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Ο spare change ανάφερε στο review του κορυφαίου επεξεργαστή της ροτελ ότι άργησε να το κάνει γιατί υπήρχε η φήμη ότι θα πάρει Dirac.
(δε το έχει πάρει ακόμα και ο επεξεργαστής δεν έχει σύστημα ισοστάθμισης...)

Στο 7,46.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Ο spare change ανάφερε στο review του κορυφαίου επεξεργαστή της ροτελ ότι άργησε να το κάνει γιατί υπήρχε η φήμη ότι θα πάρει Dirac.
(δε το έχει πάρει ακόμα και ο επεξεργαστής δεν έχει σύστημα ισοστάθμισης...)

Στο 7,46.
Δεν είναι η Rotel στις εταιρίες που συνεργάζονται με την Dirac. Τελευταία φορά που κοίταξα δεν είχε -όπως λες- καν πρόγραμμα ισοστάθμισης “απο το πανέρι”. Ισως ο Ρέστας να εξέφρασε κάποια προσωπική εκτίμηση-επιθυμία

8405A246-6AA9-48B0-96E2-27E3E9B9FAD0.jpeg
 

Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Πιθανόν... Στο τέλος για έχει αξιοπρεπή ήχο το έστησε με umik1 και rew.
Έχω και κάποιες απορίες σχετικά με τον τελικό του βίντεο. Αλλά για να μη βγούμε εκτός θέματος εδώ, θα ρωτήσω στο νήμα με τις απορίες μου για τα βατ και το gain των τελικών.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407

Μηνύματα
116
Reaction score
36
Ρωτάω κάτι που μπορεί να έχει απαντηθεί ίσως ...αλλά επειδή δεν έχω τον χρόνο να το ψάξω ,υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος εντός Ε.Ε ώστε αν προχωρήσει η ενσωμάτωση του DIRAC να μπορέσει κάποιος να τον αγοράσει?

edit : Άκυρο μόλις είδα στην προηγούμενη σελίδα ότι υπάρχουν σε Γαλλια και Πολωνία...
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Ρωτάω κάτι που μπορεί να έχει απαντηθεί ίσως ...αλλά επειδή δεν έχω τον χρόνο να το ψάξω ,υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος εντός Ε.Ε ώστε αν προχωρήσει η ενσωμάτωση του DIRAC να μπορέσει κάποιος να τον αγοράσει?

edit : Άκυρο μόλις είδα στην προηγούμενη σελίδα ότι υπάρχουν σε Γαλλια και Πολωνία...
Και Γερμανία md-sound.de
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Μanual για το dirac.


Σχεδόν έτοιμα όλα. Aπ'όσα έχω διaβάσει, Ιούνιο-Ιούλιο θα αρχίσουν τις αποστολές του μαραφετιού με το πολυπόθητο dirac.
Αρχισαν οι αποστολές. Σκεφτείτε το σοβαρά, ψάξτε το, αν λειτουργεί καλά είναι εξαιρετική λύση
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.584
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top