eversolo feat damian10

Status
Not open for further replies.



Μηνύματα
169
Reaction score
107
Εγω ξερω τι πουλαω. εσυ μαλλον "πουλας" μυαλο
πάντως αν θέλετε να τα πειτε...μπορείτε να ανοίξετε ένα νήμα να ενημερωθούν και τα υπόλοιπα μέλη...
μη σβήνουμε τσάμπα από εδώ μέσα τέτοια διαμαντάκια...
Νταχαρε ριχταααα
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.247
Reaction score
78.170
Δεν απαιτειται...
φυσικά και όχι...αλλά και το νήμα αυτό δεν είναι χώρος για τέτοιες αντιπαραθέσεις

βλέπω ότι υπάρχουν κάποια σκοτεινά σημεία-υπαινιγμοί από μέλη ως προς τον τρόπο που μεταχειρίζεσαι κάποιες συσκευές που έχεις προς πώληση...
δεν θέλεις να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση? μόνο καλό θα κάνει για τα μέλη-υποψήφιους αγοραστές αλλά κ για σένα τον ίδιο εφόσον δραστηριοποιείσαι στις αγγελίες του avsite
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.247
Reaction score
78.170
Την "διαχειριση" ηδη την ανεφερα εκτενως σε παραπανω μηνυμα. Το αν καποιος μπερδευει τις καταστασεις, μπορει να ζητα διευκρινισεις. Οι οποιες για το συγκεκριμενο δωθηκαν - το αν δεν κατανοηθηκαν ειναι αλλο θεμα νομιζω
εγώ τις μπερδεύω και ζητάω διευκρινίσεις ....αλλά δεν είναι χώρος εδώ για να τις δώσεις
 



Μηνύματα
107
Reaction score
50
Εγω λεω να φας μπαμιες
Κι εσυ Ζαχαρια....

Γιωργο Κοψ ειναι γνωστοι τοις πασι, μα καποιοι το παιζουν εξυπνακηδες

Απαριθμησα τα γεγονοτα στα οποια δεν εχεις αντιρρηση
Αν δεν καταλαβαινεις τα απλα, ειναι φανερο γιατι σου φαινονται αχταρμας.
Finito
Σοβαρά τωρα
Τι δεν καταλαβαίνεις ?

Έτσι βραδύνους ήσουν πάντα ή τώρα που ψάχνεις κορόιδο να δώσεις μηχάνημα χεριασμένο χωρίς εγγύηση ?

Σου είπα ότι σε αυτή την κατάσταση αν πιάσεις σε resale το 70% της αρχικής τιμής θα πρέπει να είσαι ευχαριστημένος.

Εσύ επιμένεις ότι είναι στην εγγύηση αφού "υπάρχει τρόπος" και ζητάς από τον αντιπρόσωπο να σε υποστηρίξει σε αυτό ..
Ο οποίος φυσικά είπε το αυτονόητο σε όλα τα νοήμονα πλάσματα, ότι δλδ άπαξ και μπει χέρι χάνεται η εγγύηση...

Τζίσας !!

Ληγμένα παίρνεις;
 


Μηνύματα
169
Reaction score
107
Σοβαρά τωρα
Τι δεν καταλαβαίνεις ?

Έτσι βραδύνους ήσουν πάντα ή τώρα που ψάχνεις κορόιδο να δώσεις μηχάνημα χεριασμένο χωρίς εγγύηση ?

Σου είπα ότι σε αυτή την κατάσταση αν πιάσεις σε resale το 70% της αρχικής τιμής θα πρέπει να είσαι ευχαριστημένος.

Εσύ επιμένεις ότι είναι στην εγγύηση αφού "υπάρχει τρόπος" και ζητάς από τον αντιπρόσωπο να σε υποστηρίξει σε αυτό ..
Ο οποίος φυσικά είπε το αυτονόητο σε όλα τα νοήμονα πλάσματα, ότι δλδ άπαξ και μπει χέρι χάνεται η εγγύηση...

Τζίσας !!

Ληγμένα παίρνεις;
Δεν θελω καμια κουβεντα μαζι σου, γιατι αποδεικνυεσαι ενας αναγωγος παλιοχαρακτηρας
 






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.247
Reaction score
78.170
Κλειδωσε το σε παρακαλω, δεν εχω πια ορεξη για αντιμαχιες με τυπους σαν κι αυτον
το νήμα δημιουργήθηκε για να δοθούν οι απαραίτητες εξηγήσεις ....
το αβουσάιτ φροντίζει πάντα να λύνει τις παρεξηγήσεις μεταξύ των μελών
παρακαλω βοηθήστε
 


Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.868
Μηνύματα
2.879.527
Members
37.960
Νεότερο μέλος
Paixtis25
Top