Evesthisia kalodion?

Μηνύματα
108
Reaction score
0
Giati ta kalodia ixou exoun megales eyesthisies?Mou exoun xalasei arketa headset kai kalodioa tetoiou tipou.Akoma kai ena epektatiko kaladio (karfi se eisodo gia karfi) mou kanei nera.

Giati alitheia xalane toso eykola?

Einai diskolo na ftiaksei kaneis kalodioa tetoiou tipou monos tou,xoris idiaiteres gnoseis ilektrologias?
 

Μηνύματα
483
Reaction score
0
Τα hesdset που αναφέρεις είναι συνήθως πολύ λεπτά και υποβάλλονται σε διάφορες δοκιμασίες κατά τη χρήση τους...

Τα καλής ποιότητας interconnect και καλώδια ηχείων δεν έχουν...ευαισθησίες!
Στα ηχεία των καλωδίων μου μπορώ να χορέψω πάνω και δεν θα καταλάβουν το παραμικρό...

Το να φτιάξεις καλώδια επέκτασης είναι εύκολο και τα υλικά σχετικά φτηνά (ανάλογα πάντα με τις απαιτήσεις). Στο κέντρο της αθήνας υπάρχουν πλήθος μαγαζιά που παρέχουν τα απαραίτητα υλικά και σύνεργα...
 

Μηνύματα
6.451
Reaction score
205
Τα καλώδια άμα τα πολυκουνάς γενικώς χαλάνε.
Τα καλώδια του Λευτέρη είναι από ειδικό μέταλλο που δεν χαλάει με το χορό. Αν τον δεις πως χορεύει επάνω στα καλώδια των ηχείων του, θα πάθεις πλάκα.

Τις προάλες ενώ χόρευε επάνω στα καλώδια του αριστερού ηχείου, έκανε ένα σάλτο και πήδηξε στο δεξί. Το δεξί κανάλι συνέχιζε να παίζει κανονικά το ιδιο και το αριστερό. Οταν του είχαμε πει κάποτε ότι τα καλώδια θέλουν στρώσιμο, ο Λευτέρης κατάλαβε αυτό ακριβώς το πράγμα.

Αν δεις τι χορό ρίχνει στο δωμάτιο με το Home Cinema δεν θα πιστεύεις στα μάτια σου. Εγώ το έχω πεί, ότι αυτό το παιδί κάνει και για ακροβάτης.

Λευτέρη μου θα τα πούμε στη συνάντηση στην Stepcom.
Φέρε και κανένα από τα στρωμένα σου καλώδια.

Καλό Σ/Κ σε όλους .
 

Μηνύματα
108
Reaction score
0
Ego pantos ti metra prepei na lavo oste ta kalodia na antexoun ston xrono.

Sigkekrimena to epektatiko pou anefera sxedon amesos xalase,opos kai 2 zevgaria akoustikon.
 

Μηνύματα
483
Reaction score
0
Σύμφωνα με τις συμβουλές του πατέρα G.Kar να φροντίσεις να μην κουνιούνται υπερβολικά.

Επίσης πάρε κάποιο που να μην είναι ιδιαίτερα λεπτό το καλώδιο και να είναι τερματισμένο με μεταλλικούς ακροδέκτες...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.873
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top