Facebook blocked

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Δεν έχω σόσιαλ, είμαι αντικοινωνικός.
Ίσα-ίσα που γι' αυτό είναι απαραίτητα. "Συμμετέχεις" χωρίς να πλησιάζεις.

Από τον πρόεδρο του ΑΣΑ (Αντικοινωνικού Συνδέσμου Αθηνών). :bigboss:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
.... λιγο αντιφατικο να ειναι καποιος εγγεγραμενος και ενεργο μελος ενος φορουμ ... και να λεει για το φβ.
-> εχω τουλαχιστων 2 προφιλ-ανενεργα προφανως, και ινκογκνιτο.
--
δεν εχω ινστα..
--
βεβαια εχω 3-4 προφιλ στο τουιτερ και παει λεγοντας.. (αλλα δεν κανω ιντεραξιο εδω και πολλα χρονια).
--
και 3 καναλια γιουτουμπ.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Μια ανάρτηση το χρονο fakebook 😎
Πσεματα, ανεβασα και φωτογραφια προφιλ πριν μερικους μηνες.
(Για μια κοκκινομαλλα το εκανα κατα λαθος και κατα βαθος)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Το πρόβλημα που αντιμετώπισα τελευταία ήταν με το γιου τούμπ, είχα αντ μπλόκ και πήγε να με ρίξει στράικ, έβαλα φάντ μπλόκ και του ξηγήθηκα αλμυρό φυστίκι
Ετοιμάσου να τα σκάσεις: :roflmao:

YouTube | Page 4 | AVsite
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
αντιλαμβάνεσαι ότι αυτό το λέει κανείς όρθιος σε συνάντηση Ανωνύμων Αντικοινωνικών
Άμα δεν είναι Ανώνυμων Αντι-αλκοολικών, είμαι ΟΚ. :biggrin:
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Τ
Το πτυχίο το παίρνεις όταν μοιραστείς το παρακάτω κείμενο:

-----------------
Αποχωρώ κι εγώ !!!
Τώρα λοιπόν το κάνουν, μόλις ανακοινώθηκε στο Channel 4 News.
Το Facebook χρεώνει όλους τους χρήστες από την Δευτέρα. Μπορείτε να κάνετε μια εξαίρεση κάνοντας αυτό.
Κρατήστε το δάχτυλό σας πάνω από αυτό το μήνυμα και αντιγράψτε το.
Δεν μπορεί να κοινοποιηθεί. Δεν δίνω άδεια στο Facebook να χρεώνει $4.99 το μήνα στον λογαριασμό μου επίσης.
Όλες οι φωτογραφίες μου είναι ιδιοκτησία μου και ΟΧΙ του Facebook !!!
Εξαίρεση Ειδικές ευχαριστίες για αυτές τις νομικές συμβουλές... και στον Nicky Freeling που δημοσίευσε αυτές τις πληροφορίες:
"Λόγω του γεγονότος ότι όλοι σιγά-σιγά παίρνουν αεροπειρατεία, ναι δεν τους χακάρουν, κλέβουν τους λογαριασμούς μας, ακόμα περισσότερο τώρα ...
Σε περίπτωση Ειδοποίησης: Ένας δικηγόρος μας συμβούλεψε να δημοσιεύσουμε αυτό.
Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής μπορεί να τιμωρηθεί από τον νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Facebook Meta είναι πλέον δημόσιος φορέας.
Όλα τα μέλη πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά, θα γίνει τεχνικά κατανοητό ότι επιτρέπετε τη χρήση των φωτογραφιών σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στις ενημερώσεις κατάστασης του προφίλ σας. "
" Δηλώνω εδώ ότι δεν δίνω το Facebook Meta την άδεια μου να χρησιμοποιήσει κάποια από τα Προσωπικά μου Δεδομένα η' Φωτογραφίες "
Κάνετε αντιγραφή και επικόλληση, μην κοινοποιήσετε.
Λαμβάνω περισσότερες δημοσιεύσεις διαφημίσεων πωλήσεων από ό,τι δημοσιεύσεις φίλων.
Κρατήστε το δάχτυλό σας οπουδήποτε σε αυτή τη δημοσίευση και κάντε κλικ ′′ αντιγραφή ".
Πηγαίνετε στη σελίδα σας που λέει "Τι σκέφτεστε.
" Χτύπα το δάχτυλό σου οπουδήποτε στο κενό πεδίο.
Κλικ επικόλληση. Αυτό αναβαθμίζει το σύστημα.

---------------------

Χθες το ανάρτησε φίλος μου από παλιά. Ήξερα ότι δεν του κόβει ιδιαίτερα αλλά με αυτό πήρε PhD. Του έκαναν like κάτι τελειωμένες, από αυτές που κάθε μέρα βάζουν γνωμικά από τα ημερολόγια και λουλούδια.
 



gonis

Luger
Μηνύματα
4.223
Reaction score
11.504
Τ


Το πτυχίο το παίρνεις όταν μοιραστείς το παρακάτω κείμενο:

-----------------
Αποχωρώ κι εγώ !!!
Τώρα λοιπόν το κάνουν, μόλις ανακοινώθηκε στο Channel 4 News.
Το Facebook χρεώνει όλους τους χρήστες από την Δευτέρα. Μπορείτε να κάνετε μια εξαίρεση κάνοντας αυτό.
Κρατήστε το δάχτυλό σας πάνω από αυτό το μήνυμα και αντιγράψτε το.
Δεν μπορεί να κοινοποιηθεί. Δεν δίνω άδεια στο Facebook να χρεώνει $4.99 το μήνα στον λογαριασμό μου επίσης.
Όλες οι φωτογραφίες μου είναι ιδιοκτησία μου και ΟΧΙ του Facebook !!!
Εξαίρεση Ειδικές ευχαριστίες για αυτές τις νομικές συμβουλές... και στον Nicky Freeling που δημοσίευσε αυτές τις πληροφορίες:
"Λόγω του γεγονότος ότι όλοι σιγά-σιγά παίρνουν αεροπειρατεία, ναι δεν τους χακάρουν, κλέβουν τους λογαριασμούς μας, ακόμα περισσότερο τώρα ...
Σε περίπτωση Ειδοποίησης: Ένας δικηγόρος μας συμβούλεψε να δημοσιεύσουμε αυτό.
Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής μπορεί να τιμωρηθεί από τον νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Facebook Meta είναι πλέον δημόσιος φορέας.
Όλα τα μέλη πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά, θα γίνει τεχνικά κατανοητό ότι επιτρέπετε τη χρήση των φωτογραφιών σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στις ενημερώσεις κατάστασης του προφίλ σας. "
" Δηλώνω εδώ ότι δεν δίνω το Facebook Meta την άδεια μου να χρησιμοποιήσει κάποια από τα Προσωπικά μου Δεδομένα η' Φωτογραφίες "
Κάνετε αντιγραφή και επικόλληση, μην κοινοποιήσετε.
Λαμβάνω περισσότερες δημοσιεύσεις διαφημίσεων πωλήσεων από ό,τι δημοσιεύσεις φίλων.
Κρατήστε το δάχτυλό σας οπουδήποτε σε αυτή τη δημοσίευση και κάντε κλικ ′′ αντιγραφή ".
Πηγαίνετε στη σελίδα σας που λέει "Τι σκέφτεστε.
" Χτύπα το δάχτυλό σου οπουδήποτε στο κενό πεδίο.
Κλικ επικόλληση. Αυτό αναβαθμίζει το σύστημα.

---------------------

Χθες το ανάρτησε φίλος μου από παλιά. Ήξερα ότι δεν του κόβει ιδιαίτερα αλλά με αυτό πήρε PhD. Του έκαναν like κάτι τελειωμένες, από αυτές που κάθε μέρα βάζουν γνωμικά από τα ημερολόγια και λουλούδια.
Αν στον τοίχο φίλων που κάνουν ”αντιγραφή” το κείμενο αντί για like βάλω αυτό που ποστάρω πιο πάνω λες να παρεξηγηθούν;
 





Μηνύματα
70
Reaction score
83
Τώρα τους έπιασε ο πόνος. Τόσα χρόνια που τα προσωπικά μας δεδομένα τα είχαν όλοι, αλλά δεν το ξέραμε, ήταν καλά. Βάζουν μια συνδρομή και πλέον όσοι πληρώνουν νομίζουν ότι τα προσωπικά τους δεδομένα είναι ασφαλή. Και η Google γελάει γιατί η Google ξέρει
 

Μηνύματα
254
Reaction score
299
Ευλογία δεν είναι να γλυτώσεις από το facebook;
Πες τα!!!
Δεν έχει σχέση με μπλοκάρισμα, αλλά καλώς ήρθε και... το συνδρομητικό facebook! Μου έβγαλε μήνυμα πριν λίγο να επιλέξω ανάμεσα σε συνδρομή και free, και όταν επέλεξα free μου έβγαλε... και τι θα πάθω! (καλά τα ίδια όπως πριν) :geek: :roflmao:


View attachment 311408
Καλα αυτο το "we are commited to your privacy" commited να μαθαινουν για την ιδιωτικη ζωη του καθενος ενωωουν 😂😂
γιου τούμπ, είχα αντ μπλόκ και πήγε να με ρίξει στράικ, έβαλα φάντ μπλόκ και του ξηγήθηκα αλμυρό φυστίκι
ublock origin
Τωρα τις πηρανε χαμπαρι τις διαφημισεις λες και δεν ειχε πριν. Σαν αυτους με τις ταυτοτητες κανετε
Τώρα τους έπιασε ο πόνος. Τόσα χρόνια που τα προσωπικά μας δεδομένα τα είχαν όλοι, αλλά δεν το ξέραμε, ήταν καλά. Βάζουν μια συνδρομή και πλέον όσοι πληρώνουν νομίζουν ότι τα προσωπικά τους δεδομένα είναι ασφαλή. Και η Google γελάει γιατί η Google ξέρει
Ετσι
 
Last edited:

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.235
Reaction score
27.039
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.264
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top