fannatics.gr Anna Vissi The Official Fan Club



Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Cool! Να θυμηθώ να πάρω το απόγευμα μόλις σχολάσω μια δωδεκάδα μπουκάλια μπύρες Amstel να το γιορτάσω!
 


Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
η δεσποινα βανδη κι εγω σας ευχομαστε καλη επιτυχια στο fan club !!!

p.s.

To τραγουδι που με τρελαινει απο την βισση ειναι το ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ
 



Μηνύματα
20.262
Reaction score
14.806
Eσεις οι δυο προτελευταιοι....αν δεν εχετε κατι να πειτε...μπορειτε και να σιωπησετε μπροστα στη θεα-Αννα!:rei:

Ενταξει,ο μικρος δεν ξερει,λογω ηλικιας,αλλα εσυ Αντωνη με απογοητευεις!)(
 

Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Ευτυχώς που όταν θα φτάσω και γώ την ηλικία του Αντώνη θα υπάρχει ακόμα το όν Βίσση...λες να το εκτιμήσω μεγαλώνοντας; Καλά από ναυλον είναι φτιαγμένη; Ακόμα δεν έχει σαπίσει....βλάπτει και το περιβάλλον κιόλας.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
sorry... αλλα την μισώ. και την άννα και την δέσποινα και την καλομοίρα και όλες. και όλους. ότι νεοσουξεδάκι βγαίνει η κάθε κιλότα και το τραγουδάει με το βυζί και τον κώλο της και ο κάθε άσχετος, ατάλαντος που έφαγε 1-2 χρόνια στα γυμναστήρια και σφύριξε δυο ψιλές σε κάποια πουστ@ρ@ μεγαλοπαραγωγό της ελληνικής μουσικής και ξαφνικά έγιναν ονόματα σε κάποια πίστα.

ατάλαντοι, άτεχνοι, άσχετοι. όλοι τους.έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί κάτι αξιόλογο στην ελληνική λαϊκή (ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε την) σκηνή.
 

Μηνύματα
5.072
Reaction score
0
Eσεις οι δυο προτελευταιοι....αν δεν εχετε κατι να πειτε...μπορειτε και να σιωπησετε μπροστα στη θεα-Αννα!:rei:

Ενταξει,ο μικρος δεν ξερει,λογω ηλικιας,αλλα εσυ Αντωνη με απογοητευεις!)(
καλή μου "διασπορού" λόγω ηλικίας έχω κάθε λόγω να μην σιωπήσω μπροστά στη "ΘΕΑ" Βίσση η οποία ξεπούλησε το ταλέντο της στα ελεεινά τραγούδια του καρβέλα και λοιπών ατάλαντων.

είναι και αυτή μια από της πολλές - πολλούς που έχουν ξεφτιλίσει την ελληνική μουσική σκηνή.
 





Μηνύματα
5.072
Reaction score
0
Δεν με σοκαρει η αποψη σου....Μπορεις κι εσυ να εχεις μια.

είσαι εξαιρετικά μεγαλόψυχη που μου το επιτρέπεις!!!!!!!!
Είναι η αβρότητα του Βορρά υποθέτω...
 

Μηνύματα
20.262
Reaction score
14.806
To xιουμορ το αντιλαμβανομαστε ολοι διαφορετικα....

"Μετα τη δημιουργια του κοσμου,ο Θεος εφτιαξε τον αντρα και τη γυναικα.Για να προστατευσει λοιπον "το ολο" απ την καταστροφη,εφηυρε το χιουμορ..."


Γερμανικο χιουμορ για παραδειγμα ειναι, οταν παρ ολα αυτα... δεν γελας!:happy_4:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ντρέπομαι αλλά θα το ρωτήσω.
Ρε παιδιά ποιά είναι επιτέλους αυτή η Anna Vissi? Καινούριο αναψυκτικό? :happy_9:

...
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.903
Μηνύματα
2.880.951
Members
37.962
Νεότερο μέλος
SWBiiLive
Top