Formula 1 (2023)

Status
Not open for further replies.

Μηνύματα
2.405
Reaction score
3.611


Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
έχει κανείς συνδρομή στο F1 TV ?
σχόλια , παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα, , μιας και λέω να το δώσω το 50άρι ! :)
ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
251
Reaction score
133
έχει κανείς συνδρομή στο F1 TV ?
σχόλια , παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα, , μιας και λέω να το δώσω το 50άρι ! :)
ευχαριστώ.
Μα καλά θα δώσετε 50 € για να βλέπετε το ενεργειακό ποτό με τον Ολλανδό να παίρνουν το πρωτάθλημα πάλι...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.851
έχει κανείς συνδρομή στο F1 TV ?
σχόλια , παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα, , μιας και λέω να το δώσω το 50άρι ! :)
ευχαριστώ.
Έκανα συνδρομή την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά δεν έχω δει τίποτα ακόμα. Ο @xfader σίγουρα θα μπορεί να σου ει περισσότερα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.739
Reaction score
83.513
έχει κανείς συνδρομή στο F1 TV ?
σχόλια , παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα, , μιας και λέω να το δώσω το 50άρι ! :)
ευχαριστώ.

Την έχω από τον πρώτο χρόνο που βγήκε, 2018 ή 2019, δεν θυμάμαι ακριβώς. Βασικά έχει όλο το τριήμερο, live και on demand, σε πολύ καλή ποιότητα εικόνας, με σοβαρούς σχολιαστές και χωρίς διαφημίσεις. Το μεγάλο έξτρα για μένα είναι ότι μπορείς να επιλέξεις τη θέαση μέσα από όποιον οδηγό θες, συν τα πλήρη στοιχεία για χρόνους, λάστιχα, θέση στην πίστα κλπ.

Χρήσιμα είναι και τα τεχνικά κλιπάκια όπως και το archive με παλιούς αγώνες και ντοκιμαντέρ.
Έχει και F2, F3 και Porsche Supercup. Εγώ δεν βλέπω αλλά κάποιοι ενδιαφέρονται.

Όλα μαζεμένα σε μία εφαρμογή.
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
1oς Αγώνας BAHRAIN

Κατατακτήριες

Screenshot 2023-03-04 183134.png


Η Aston Martin τελικά δείχνει πράγματι μεγάλη βελτίωση.
Θα παίξει τρίτη θέση με Mercedes εκτός και αν η στρατηγική της Ferrari έχει τα ίδια χάλια με πέρσι.

Πάμε Alonso!!!!!!!!!!!

Στα αρνητικά για φέτος η μετάδοση από τον Ant1

Θα δείχνει μόνο τον αγώνα live εκτός και αν κάνεις συνδρομή + και βλέπεις όλο το τριήμερο.

Screenshot 2023-03-04 183732.png


Έχει βρει κάποιος live stream δωρεάν?

εγώ το είδα από εδώ

 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.851
έχει κανείς συνδρομή στο F1 TV ?
σχόλια , παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα, , μιας και λέω να το δώσω το 50άρι ! :)
ευχαριστώ.
Πρώτες εντυπώσεις μέχρι και τα χρονομετρημένα δοκιμαστικά:

Τα συν
1+. Μεγάλη ευκολία η θέαση από κινητά, tablets, laptops, pc.
2+. Οι σχολιαστές γνωρίζουν το θέμα, είναι αναλυτικοί όπου πρέπει, εύστοχοι, ενημερωμένοι. Απολαυστικοί.
3+. Αν και χρησιμοποίησα ελάχιστα το feature, οι on board κάμερες των πιλότων δίνουν άλλη αίσθηση.
4+. Θέαση του προγράμματος live ή από την αρχή, αν για κάποιο λόγο δεν πρόλαβες.

Τα μείον
1-. Οι τηλεοράσεις δεν μπορούν να πάρουν εφαρμογή F1 TV ανάλογη των Netflix, Disney κλπ και η μόνη λύση είναι η σύνδεση laptop ή κινητού στην τηλεόραση μέσω HDMI.
2-. H ασύρματη σύνδεση DeX μέσω κινητού, παρά την αναγραφόμενη ποιότητα 1080p, θυμίζει 540p.
3-. Η βέλτιστη ποιότητα εικόνας είναι 1080p και όχι 4Κ.


Όταν ο @Μανώλης Κ. δεηθεί κάποια στιγμή :whistling: να μου σετάρει το nVidia Shield, θέλω να δω αν σε αυτό είναι δυνατή η εγκατάσταση του F1 TV Pro. Αν ναι, θα λιώσει ο προβολέας.
 

Μηνύματα
593
Reaction score
558
Αντε καλούς αγώνες, αλλά βλέπω μία από τα ίδια πάλι
Αντε καλούς αγώνες, αλλά βλέπω μία από τα ίδια πάλι
Τουλάχιστον οι σχολιαστές θα είναι ποιο ζωηροι, να μην μας παίρνει ο ύπνος πάνω στους καναπέδες
 

Μηνύματα
13.644
Reaction score
6.612
Επειδή με όλα όσο έγιναν τον τελευταίο καιρό, συν κάποια οικογενειακά, το έχω χάσει λίγο....... θα υπάρχει μετάδοση από κάποιο κανάλι ελεύθερα?
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.739
Reaction score
83.513
Όταν ο @Μανώλης Κ. δεηθεί κάποια στιγμή :whistling: να μου σετάρει το nVidia Shield, θέλω να δω αν σε αυτό είναι δυνατή η εγκατάσταση του F1 TV Pro. Αν ναι, θα λιώσει ο προβολέας.
Μέσω Shield βλέπω.
Μέχρι πριν ενάμιση χρόνο δεν υπήρχε επίσημη εφαρμογή για TV Box και χρησιμοποιούσα μία third party.
Μόλις όμως βγήκε η αυθεντική όλα έγιναν εύκολα.
 

Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
και εγώ από το xiaomi Mi box S το είδα...1080ρ ανάλυση, χωρίς σπασίματα (50άρα vdsl) και το ευχαριστήθηκα...
το ξεκίνησα από το pre-show μισή ώρα πριν και γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την όλη εμπειρία...
 

Μηνύματα
195
Reaction score
159
Καλά θα πάει κι αυτό.. πρεμιέρα, 13ος γύρος, 8,5 δευτ. μπροστά ο Versrappen με χαρακτηριστική άνεση!
Άντε να δούμε αν και πότε θα ξυπνήσουν οι υπόλοιποι για να παρακολουθήσουμε ένα ανταγωνιστικό και συναρπαστικό πρωτάθλημα σαν του 21.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.928
Reaction score
41.188
παίζει και σε apple tv από ότι διαβάζω, το έχει δοκιμάσει κάποιος;
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.128
Reaction score
18.914
Λίιιιιιιιιιιγο καλύτερη, πιο ενθουσιώδης μου φαίνεται η μετάδοση (αν και δεν έχει γίνει και της τρελής μέσα στην πίστα) σε σχέση με πριν..
Ιδέα μου είναι λόγο της προσμονής για τον πρώτο αγώνα? :thumbsdown:
Η Red bull φαίνεται να είναι σε άλλο επίπεδο πάλι.. :(
Ευχάριστη έκπληξη για εμένα ο Alonso που πιλοτάρει και πάλι ανταγωνιστικό μονοθέσιο.
Φαίνεται πως θα δούμε ωραίες μάχες (ελπίζω) μεταξύ Ferrari - Aston Martin.
Στραβό ξεκίνημα για την Ferrari.
 
Last edited:



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.739
Reaction score
83.513
Έδωσαν τρόπαιο στον Alonso, του το πήραν πίσω και του το ξαναέδωσαν!!! :headbang:

https://www.iefimerida.gr/spor/mono-sti-formula-1-tragelafos-me-ton-alonso
Είναι μεγάλη ξεφτίλα να γίνονται τέτοιες μαλ@κίες στο κορυφαίο σπορ αυτοκινήτων (κι όχι μόνο).

Οι κανονισμοί για τις τιμωρίες πρέπει να έχουν εφαρμογή μέχρι τη στιγμή της απονομής. Μετά ...ας πρόσεχαν.

Ακόμα κι αν δεν έπαιρνε πίσω τη θέση του ο Alonso, θα ήταν άσκημο για τον Russell να του δοθεί μία θέση που άλλος πανηγύρισε και έδινε συνεντεύξεις πριν λίγο.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.597
Μηνύματα
2.867.290
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top