FORTHNET Christmas Offer και προβλήματα

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Καλησπέρα. Είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης προσφοράς της Forthnet ,γνωστή και σαν Nova Christmas με κόστος 30 ευρώ για πάντα. Η υπηρεσία παρέχει ως γνωστό απεριόριστο σταθερό, 24αρι internet και Nova δορυφορική τηλεόραση.
Θα περιγράψω πολύ σύντομα το πρόβλημα στο οποίο μπορεί να βρεθεί όποιος αποκτήσει το εν λόγο πακέτο. Καταρχήν οι 2 εταιρείες που συνεργάζονται συμπεριφέρονται σαν 2 ανεξάρτητες εταιρείες με δικιές τους πολιτικές.
Η προσφορά λοιπόν είναι προσφορά της NOVA, σύμφωνα με τον όμιλο Forhtnetgroup δηλαδή το απεριόριστο σταθερό και το 24αρι internet παρέχονται δωρεάν απο την Nova. Στην πράξη αυτό σημαίνει ότι άν για κάποιο λόγο αντιμετωπίσετε κάθε είδους πρόβλημα με το σταθερό σας ή με το internet για παράδειγμα εξαιτίας προβλήματος της γραμμής δεν έχετε ούτε σταθερό ,ούτε internet για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα (1 μήνα και παραπάνω) η Nova θα συνεχίζει να σας στέλνει τον λογαριασμό γιατί σύμφωνα με αυτήν το σταθερό και το internet είναι ούτως ή άλλως δώρο και έτσι δεν έχει να κάνει με την Nova. Την ίδια ακριβώς στάση κρατάει και η forthnet λέγοντας πως οι παροχές αυτές είναι δώρο και έτσι δεν μπορεί να κάνει κάτι.
Και οι 2 εταιρείες δεν εκδίδουν πιστωτικό , ούτε προβληματίζονται για το γεγονός οτι δεν έχετε τις υπηρεσίες που αγοράσατε γιατί είναι σύμφωνα με αυτές ΔΩΡΟ!!! Ενα δώρο που μπορεί να το στερηθείτε ή να είναι προβληματικό χωρίς να υπάρχει θέμα έκδοσης πιστωτικού για τις στερημένες απο εσας υπηρεσίες.
Δεν γράφω σε καμία περίπτωση για να δυσφημίσω το συγκεκριμένο πακέτο προσφοράς, το οποίο είναι πραγματικά αξιόλογο και ίσως ένα απο τα καλύτερα. Γράφω απλά για να ενημερώσω για κάποιες λεπτομέρειες που ίσως για κάποιους να είναι σημαντικές και να μην τις γνώριζαν. Το παρόν κείμενο έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
2.464
Reaction score
1.734
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Δε καταλαβαίνω τι θες να πεις.

Είχα πρόβλημα με τη σύνδεσή μου (κάποιο βραχυκύκλωμα μου είπαν), πήρα τηλέφωνο στη forthnet και το πρόβλημα λύθηκε μετά από μερικά τηλέφωνα.

Κι εγώ το christmas offer έχω.
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι αν αυτό το πρόβλημα που σου είπαν οτι έχει η γραμμή σου (στην δικιά σου περίπτωση βραχυκύκλωμα) δεν λυνόταν μετά απο μερικά τηλέφωνα γιατί ήταν πιό σοβαρό και κρατούσε 1 μήνα, εσυ δεν θα μπορούσες να πάρεις πιστωτικό για αυτόν τον χαμένο μήνα απο την Forthnet.
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες. Τα πράγματα είναι απλά. Με το συγκεκριμένο πακέτο και κάτω απο το πρόσχημα της δωρεάν παροχής η εταιρεία δεν υποχρεώνετε να σου εκδώσει πιστωτικό για προβληματικές ή και ανύπαρκτες υπηρεσίες σε ότι έχει να κάνει με την σταθερή τηλεφωνία και το internet.
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Εγώ το βαλα, άμεση εγκατάσταση και άψογη εξυπηρέτηση από την forthnet, παρότι δεν το περίμενα με αυτά που είχα διαβάσει στα φόρουμ, αλλά διαψεύστηκαν, δεν μπορούσα να αντισταθώ σε τέτοια προσφορά, 30 ευρώ σχεδόν δίνω για να πάω να δω μια ταινία με την κοπέλα μου και με τα ίδια λεφτά έχω πάντα και, απότι βλέπω πλέον, μόνος μου. την αξιοπιστία της forthnet. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

Μηνύματα
2.464
Reaction score
1.734
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι αν αυτό το πρόβλημα που σου είπαν οτι έχει η γραμμή σου (στην δικιά σου περίπτωση βραχυκύκλωμα) δεν λυνόταν μετά απο μερικά τηλέφωνα γιατί ήταν πιό σοβαρό και κρατούσε 1 μήνα, εσυ δεν θα μπορούσες να πάρεις πιστωτικό για αυτόν τον χαμένο μήνα απο την Forthnet.
Έχω ιντερνετ πολύ πριν το adsl.

Από την "μαύρη οθόνη-πράσινα γράμματα" της bbs της compulink εδώ στη θεσσαλονίκη.

Κατά καιρούς οι εταιρίες από τις οποίες είχα παροχή υπηρεσίας ιντερνετ ή και τηλέφωνο είχαν τεχνικά θέματα, είτε για λίγες μέρες είτε για...μήνες.

Ποτέ μα ποτέ δε κατάφερα να πάρω πιστωτικό για τη μη παροχή υπηρεσίας για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Υπάρχει κάποιος που έχει πάρει?
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Εγώ το βαλα, άμεση εγκατάσταση και άψογη εξυπηρέτηση από την forthnet, παρότι δεν το περίμενα με αυτά που είχα διαβάσει στα φόρουμ, αλλά διαψεύστηκαν, δεν μπορούσα να αντισταθώ σε τέτοια προσφορά, 30 ευρώ σχεδόν δίνω για να πάω να δω μια ταινία με την κοπέλα μου και με τα ίδια λεφτά έχω πάντα και, απότι βλέπω πλέον, μόνος μου. την αξιοπιστία της forthnet. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Καταρχήν το συγκεκριμένο πακέτο δεν έχει το Nova cinema, οπότε τα 30 ευρώ δεν θα τα γλυτώσεις αν θέλεις να δεις ταινία με την κοπέλα σου. Δεν κατάλαβα αυτό το παράδειγμα......... Στα περι άψογης εξυπηρέτησης και αξιοπιστίας δεν καταλαβαίνω γιατί τοποθετείσαι μιας και εγώ δεν έθιξα κάτι τέτοιο, αν και έχω κάποιες αμφιβολίες. Εγω πολύ απλά ανέφερα οτι με το συγκεκριμένο πακέτο δεν υπάρχει υποχρέωση απο την forthnet να σου παρέχει πιστωτικό για τις υπηρεσίες που πληρώνεις αλλα δεν έχεις.
Εσύ μου αναφέρεις μια ιδανική περίπτωση όπου όλα βαίνουν καλώς ,δεν παρουσιάζεται καμία καθυστέρηση ή δυσλειτουργία ούτε στην εγκατάσταση ούτε στην ενεργοποίηση αλλα ούτε και στην πορεία. Σε μια τέτοια περίπτωση λογικό είναι να είσαι ευχαριστημένος αφού δεν σου έτυχε η στραβή. Το γεγονός όμως οτι δεν σου έτυχε η στραβή δεν αποκλείει να σου συμβεί στο μέλλον και ούτε μπορείς να λές οτι διαψεύστηκαν όλοι οι άλλοι οι οποίοι παραθέτουν τα προβλήματα τους εδω μέσα. Δεν μπορείς να τους ακυρώνεις γιατι δεν έχεις βρεθεί σε αντίστοιχες καταστάσεις. Οι εταιρείες στα δύσκολα φαίνονται...
 


Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Έχω ιντερνετ πολύ πριν το adsl.

Από την "μαύρη οθόνη-πράσινα γράμματα" της bbs της compulink εδώ στη θεσσαλονίκη.

Κατά καιρούς οι εταιρίες από τις οποίες είχα παροχή υπηρεσίας ιντερνετ ή και τηλέφωνο είχαν τεχνικά θέματα, είτε για λίγες μέρες είτε για...μήνες.

Ποτέ μα ποτέ δε κατάφερα να πάρω πιστωτικό για τη μη παροχή υπηρεσίας για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Υπάρχει κάποιος που έχει πάρει?
Μαζί σου και εγώ Στέργιο. Είχα internet εποχές των dialup με χρονοχρέωση. Με την συγκεκριμένη εταιρεία ήμουν κάτι παραπάνω απο ευχαριστημένος απο τότε που πρώτη έφερε το internet στην Ελλάδα. Με την εταιρεία είχα πολλά προβλήματα όπως ανέφερες και εσύ (σε διαφορετικές γραμμές) που κράτησαν ακόμα και μήνες αλλα πάντα η εταιρεία ήταν εντάξει με τις υποχρεώσεις της.
Οταν λές οτι δεν κατάφερες να πάρεις πιστωτικό τι ακριβώς θέλεις να πεις, οτι δεν είχες τις υπηρεσίες που αγόρασες για μήνες όπως ανέφερες και εσύ πλήρωνες κανονικά ολόκληρο το ποσό για κάτι που δεν είχες? Λες οτι δεν κατάφερες ,θέλοντας να μου πεις οτι το προσπάθησες και η εταιρεία στο αρνήθηκε? Περίεργο αυτό γιατί όσες φορές είχα παρόμοια προβλήματα με την forthnet (με την οποία επαναλαμβάνω συνεργάζομαι πριν το adsl) η ίδια η εταιρεία χωρίς να την πιέσω, ουτε καν να το αναφέρω , μου έβγαζε πιστωτικό. Συγκεκριμένα έχω πάρει 3 πιστωτικά για προβλήματα μεγάλης διάρκειας και ποτέ δεν "προσπάθησα" για αυτά.
Ακόμα και σε αυτό το πακέτο του Nova Christmas η εταιρεία απο μόνη της μου είπε οτι "αυτόν το μήνα δεν θα τον πληρώσετε και θα εκδοθεί πιστωτικό". Συγκεκριμένα μετά απο ένα μήνα περίπου (που είχα το πρόβλημα της γραμμής) με πήρε μια προϊσταμένη του τμήματος βλαβών για να με ρωτήσει αν όλα είναι καλά στην γραμμή μου και μου είπε οταν την ρώτησα επι λέξη "Μα και βέβαια δεν θα πληρώσετε ,εννοείτε. Θα κάνετε απλά μια αίτηση για έκδοση πιστωτικού". Αυτός είναι και ο λόγος που έγραψα το συγκεκριμένο άρθρο, η αίτηση μου απορρίφθηκε γιατί οι συγκεκριμένες παροχές θεωρούνται δώρα και έτσι δεν λογοδοτεί κανένας απο τους 2. Στην ουσία πληρώνεις Nova και τις άλλες υπηρεσίες τις έχεις χωρίς να υποχρεώνετε απέναντι σου η Nova.
Τέλος θέλω να σου κάνω μια ερώτηση, πως γίνεται να είσαι ευχαριστημένος οταν μου λές οτι ποτέ μα ποτέ δεν κατάφερες να πάρεις πιστωτικό για ανύπαρκτες υπηρεσίες ακόμη και για μήνες?????? Τι παραπάνω θα έπρεπε να σου κάνει μια εταιρεία για να μην είσαι ευχαριστημένος?
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Σε εσένα, φίλε, έχει τύχει κάτι ή μιλάς θεωρητικά;
Ποτέ δεν μιλάω θεωρητικά. Το να ρίξω λάσπη χωρίς λόγο απλά και μόνο με την φαντασία μου είναι τουλάχιστον βλακώδες. Αν και βέβαια δεν υποβαθμίζω όπως προανέφερα. Απλά ενημερώνω για μια λεπτομέρεια που ακόμα και οι ίδιοι στην forthnet θα σας την πουν αν τους ρωτήσετε.
Το πρόβλημα που περιγράφω μου έγινε πρόσφατα ενώ όλα δούλευαν καλά ξαφνικά παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα (που μάλλον οφειλόταν απ'οτι μου είπαν στον ΟΤΕ) και δεν είχα για ενα μηνα τηλέφωνο και internet. Υπάρχουν όλα τα στοιχεία και τα έχω στείλει στους αρμόδιους.
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Καταρχήν το συγκεκριμένο πακέτο δεν έχει το Nova cinema, οπότε τα 30 ευρώ δεν θα τα γλυτώσεις αν θέλεις να δεις ταινία με την κοπέλα σου. Δεν κατάλαβα αυτό το παράδειγμα......... Στα περι άψογης εξυπηρέτησης και αξιοπιστίας δεν καταλαβαίνω γιατί τοποθετείσαι μιας και εγώ δεν έθιξα κάτι τέτοιο, αν και έχω κάποιες αμφιβολίες. Εγω πολύ απλά ανέφερα οτι με το συγκεκριμένο πακέτο δεν υπάρχει υποχρέωση απο την forthnet να σου παρέχει πιστωτικό για τις υπηρεσίες που πληρώνεις αλλα δεν έχεις.
Εσύ μου αναφέρεις μια ιδανική περίπτωση όπου όλα βαίνουν καλώς ,δεν παρουσιάζεται καμία καθυστέρηση ή δυσλειτουργία ούτε στην εγκατάσταση ούτε στην ενεργοποίηση αλλα ούτε και στην πορεία. Σε μια τέτοια περίπτωση λογικό είναι να είσαι ευχαριστημένος αφού δεν σου έτυχε η στραβή. Το γεγονός όμως οτι δεν σου έτυχε η στραβή δεν αποκλείει να σου συμβεί στο μέλλον και ούτε μπορείς να λές οτι διαψεύστηκαν όλοι οι άλλοι οι οποίοι παραθέτουν τα προβλήματα τους εδω μέσα. Δεν μπορείς να τους ακυρώνεις γιατι δεν έχεις βρεθεί σε αντίστοιχες καταστάσεις. Οι εταιρείες στα δύσκολα φαίνονται...
δεν έχω σκοπό έντονου ύφους, σόρυ αν σε ενόχλησε το ποστ, με οποιονδήποτε τρόπο.
Θα τα πάρω ένα ένα,
1. για τα 30 ευρώ, έκανα μία σύγκριση με real life αντιστοιχία του ποσού.δεν είχα σκοπό να σταματήσω τις εξόδους μου.
2. στην άψογη εξυπηρέτηση και αξιοπιστία, αναφέρθηκα απλά σαν προσωπική μου εμπειρία, για να αποκτάν οι χρήστες του φόρουμ μια εικόνα απτις εμπειρίες του καθενός μας και να βγάζουν κάποιο πόρισμα. αυτή είναι και η δουλειά του φόρουμ άλλωστε, να μαθαίνεις από τις ατομικές απόψεις του καθενός.
3. Η ιδανική περίπτωση που περιγράφω είναι αυτή που είχα εγώ και γι αυτό αναφέρομαι σ' αυτή όπως έγραψα και από πάνω
4 δεν ακυρώνω κανένα που έχει ποστάρει κάποια αρνητική εμπειρία, η αλήθεια είναι πως δεν είναι ξεκάθαρο στο προηγούμενο ποστ μου, αλλά αυτό που εννοούσα ήταν ότι διαψεύστηκαν οι αμφιβολίες που μου είχαν δημιουργήσει τα αρνητικά ποστ.

ελπίζω να διευκρινίστηκαν τα σχόλια μου
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Θέλω να αναφέρω κάτι για το οπόιο μόλις πληροφορήθηκα απο άλλο forum. Η συγκεκριμένη προσφορά έχει λήξει και τώρα ονομάζεται διαφορετικά και δεν αναφέρει οτι η τηλεφωνία και το internet ειναι δώρο. Αν είναι έτσι και όντος ισχύει κάτι τέτοιο μετά τον χρόνο μάλλον θα μετακομίσω.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Πως θα πάρεις πιστωτικό για κάτι που δεν πληρώνεις?

Εκτός αν κάτι δεν κατάλαβα...
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Πως θα πάρεις πιστωτικό για κάτι που δεν πληρώνεις?

Εκτός να κάτι δεν κατάλαβα...
Αυτό ακριβώς είναι αυτό που θέλω να τονίσω με την δημοσίευση του συγκεκριμένου άρθρου. Οι συγκεκριμένες υπηρεσίες είναι δώρο και έτσι άν κάποιος βρεθεί σε παρόμοιο πρόβλημα δεν πρόκειται να πάρει πιστωτικό. Θα του έρχεται κανονικά ο λογαριασμός της Nova και ας μην έχει internet και σταθερό. Μπορεί για παράδειγμα όπως διάβασα σε άλλο forum (μια αναζήτηση στο google αρκεί) να καθυστερήσουν οι διαδικασίες αλλαγής παρόχου για διάφορους λόγους ή να σου συμβεί μια απλή βλαβη στην γραμμή απο βραχυκύκλωμα και να είσαι χωρίς σταθερό και internet ακόμη και για μήνες. Ο λογαριασμός όμως της Nova θα έρχεται κανονικά στο σπίτι σου και ας μην έχεις αυτό που αγόρασες δηλαδή triple play.
Το γεγονός οτι η εταιρεία προσφέρει δωρεάν υπηρεσίες δεν σημαίνει οτι διατηρεί και το δικαίωμα να μην στις παρέχει για κάποιο διάστημα λόγο βλάβης. Προτίμησες το συγκεκριμένο πακέτο προσφοράς ακριβώς για το γεγονός οτι θα σου παρέχει αυτά τα δώρα για 12 μήνες τον χρόνο, αυτό δεν σημαίνει οτι επειδή είναι δώρα μπορεί και να μήν στα παρέχει χωρίς να λογοδοτεί με κάποιο τρόπο, ή να εκδίδει πιστωτικό. Εσύ όταν αγοράζεις μια προσφορά , για παράδειγμα μια παιχνιδομηχανή επειδή είχε δώρο 12 παιχνίδια και πήγαινες σπίτι σου και έβλεπες οτι 3 παιχνίδια έλειπαν, θα σου άρεσε αν σου έλεγαν "κοιτάξτε τα παιχνίδια ήταν δώρο με την παιχνιδομηχανή, οπότε δεν μπορούμε να σας επιστρέψουμε τα παιχνίδια που λείπουν γιατι πολύ απλά είναι δώρο!!!!".
Μπορεί το παράδειγμα να έχει να κάνει με προϊόντα και όχι με υπηρεσίες ,αλλα επιτέλους πρέπει να καταλάβουμε οτι και η υπηρεσίες είναι στην ουσία "ΠΡΟΙΟΝ" παροχής, πληρώνεις για να έχεις αυτό που σου διαφήμισε και όχι κάτι στο περίπου, η κάτι προβληματικό. Εγώ αγόρασα Nova με δώρα, δεν ήθελα σκέτη nova και το γεγονός οτι μου στέρησε το δώρο της για ένα μήνα την καθιστά υποχρεωμένη απέναντι μου στο να αποκαταστήσει το πρόβλημα.

Γράφεις "πώς θα πάρεις πιστωτικό για κάτι που δεν πληρώνεις". Και εγώ σου απαντώ " Και ποιός σου είπε οτι εγώ αγόρασα μόνο Nova, αγόρασα και "αυτό που δεν πληρώνω".
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Κι εγώ έχω Nova και forthnet internet-τηλεφωνία.
Οι λογαριασμοί είναι 2 και όχι ένας.
 

Μηνύματα
837
Reaction score
68
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Ποτέ δεν μιλάω θεωρητικά. Το να ρίξω λάσπη χωρίς λόγο απλά και μόνο με την φαντασία μου είναι τουλάχιστον βλακώδες. Αν και βέβαια δεν υποβαθμίζω όπως προανέφερα. Απλά ενημερώνω για μια λεπτομέρεια που ακόμα και οι ίδιοι στην forthnet θα σας την πουν αν τους ρωτήσετε.
Το πρόβλημα που περιγράφω μου έγινε πρόσφατα ενώ όλα δούλευαν καλά ξαφνικά παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα (που μάλλον οφειλόταν απ'οτι μου είπαν στον ΟΤΕ) και δεν είχα για ενα μηνα τηλέφωνο και internet. Υπάρχουν όλα τα στοιχεία και τα έχω στείλει στους αρμόδιους.
Το θέμα είναι ότι μπορεί εσύ να αντιμετωπίζεις πρόβλημα αλλά αυτό δεν μπορεί να χαρακτηρίσει γενικώς μια υπηρεσία / εταιρεία.
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Το θέμα είναι ότι μπορεί εσύ να αντιμετωπίζεις πρόβλημα αλλά αυτό δεν μπορεί να χαρακτηρίσει γενικώς μια υπηρεσία / εταιρεία.
Στην παράθεση σου σε προηγούμενη μου απάντηση το γράφω ξεκάθαρα:
"Αν και βέβαια δεν υποβαθμίζω όπως προανέφερα. Απλά ενημερώνω για μια λεπτομέρεια που ακόμα και οι ίδιοι στην forthnet θα σας την πουν αν τους ρωτήσετε."

Αλλα εσύ περιέργως ενώ έχω απαντήσει ξεκάθαρα μου γράφεις:
"Το θέμα είναι ότι μπορεί εσύ να αντιμετωπίζεις πρόβλημα αλλά αυτό δεν μπορεί να χαρακτηρίσει γενικώς μια υπηρεσία / εταιρεία."

Ποιος μίλησε γενικευμένα; Ανέφερα το πρόβλημα στο οποίο θα βρεθεί όποιος είναι κάτοχος του συγκεκριμένου πακέτου και βρεθεί σε παρόμοιο πρόβλημα. Αν όλα πήγαιναν ρολόι με τις υπηρεσίες γενικά, δεν θα υπήρχε λόγος να γράφουμε στα forum και θα ήμασταν τρισευτυχισμένοι όλοι ανεξαιρέτως. Όμως δεν ειναι καθόλου έτσι.

Δεν είμαι επιθετικός μαζί σου ,αλλα μου δίνεις την εντύπωση οτι δεν διάβασες όλο το θέμα. Και πραγματικά είναι πολύ περίεργο πώς σου δημιουργήθηκε αυτή η ανάγκη να πείς αυτό που είπες χωρίς να υπάρχει λόγος;;

Απλά ανέφερα ένα ΓΕΓΟΝΟΣ είτε ενοχλεί κάποιους αυτό είτε όχι. Και το αδιαμφισβήτητο γεγονός είναι (για πολλοστή φορά),πως ΑΝ!!! επαναλαμβάνω ΑΝ τυχών βρεθείτε έχοντας το συγκεκριμένο πακέτο σε υποβαθμισμένες ή ανύπαρκτες υπηρεσίες σε ότι αφορά το internet και το σταθερό σας τηλέφωνο (ακόμα και για μήνες), δεν σας δίδετε πιστωτικό για αυτές τις χαμένες υπηρεσίες γιατί ειναι δώρο!!! τέλος!

Πάντως σου εύχομαι να μην αποκτήσεις ποτέ πρόβλημα στην γραμμή σου. Θα με θυμηθείς σίγουρα!
 

Μηνύματα
17
Reaction score
2
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Κι εγώ έχω Nova και forthnet internet-τηλεφωνία.
Οι λογαριασμοί είναι 2 και όχι ένας.
Ναι αλλα εγώ μιλάω για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ πακέτο Christmas offer και μόνο για αυτό. Αν έχεις ξεχωριστά λογαριασμούς σαφώς και δεν θα έχεις πρόβλημα γιατι πολύ απλά δεν έχεις αυτό το πακέτο.........................:sleep:
 

Μηνύματα
837
Reaction score
68
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Ούτε "περιέργως" έγραψα κάτι ούτε τίποτα. Την άποψή μου εξέφρασα έχοντας διαβάσει όλα τα μηνύματα.
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: FORTHNET triple play και προβλήματα

Προσωπικά συμφωνώ με Σεραφείμ Καρακώστα, έχω αλλάξει ένα σκασμό εταιρείες και σίγουρα με όλες είχα αντιμετωπίσει πάντα ένα πρόβλημα. Με κάποιες λύθηκε, με κάποιες άλλες όχι και έφυγα φορτωμένος. Ετσι πάει.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.772
Μηνύματα
2.875.641
Members
37.948
Νεότερο μέλος
Topdog
Top