Forums Handling, Ideas & Mods...

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Πετραδάκι - πετραδάκι 'χτίζεται' ένα forum, ανάλογα με τις απαιτήσεις που θα φανούν στην πορεία της λειτουργίας του.
[align=center]:idea: :idea: :idea:
Forums Handling, Ideas & Mods
:p :D :shock: [/align]

Μήπως κάπως έτσι δεν 'χτίζεται' και ένα στερεοφωνικό σύστημα? Εχει κανείς την εντύπωση ότι θα πάρει ένα πανάκριβο σύστημα ηχητικών μηχανημάτων και με το τσακ, θα μπορέσει να το κάνει να 'λαλήσει' ??? :wink:
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Re: Τι Μου Θυμίζει - Τι Μου Θυμίζει......

Θα πρότεινα να διαβάσετε αυτό (First Posted: 29 Oct 2002 09:28 pm and continuously updated...) και να μου πείτε αν σας θυμίζει τίποτα...  :wink:
Βασικά το logo κάτι μου θυμίζει Χρήστο..... :wink: :wink:

Μερικές παρατηρήσεις (καλόπιστες πάντα φίλε....)
1)Κατεβαίνει αργά! (ιδιαίτερα στην φάση του loading.....)
2)Προσπάθησα εχθές να γραφτώ μέλος αλλά τζίφος! Απλοποίησε λίγο την διαδικασία και επειγόντως μεγάλωσε τον χώρο για τα στοιχεία! Ήθελα να γραφτώ με τον ονομ/μο μου και επειδή ήταν μεγάλο με...κλώτσησε μάλλον γιαυτό!
3)Δεν με ενημέρωσε γιατί με "κλώτσησε" το σύστημα!
4)ήταν πολύ μεγάλο το κείμενο που μας έβαλες να διαβάσουμε (και μάλιστα στα αγγλικά) και συγνώμη αλλά δεν το διάβασα όλο....κάποια στιγμή εντός ημερών θα το κάνω!


:wink: :wink: :wink: :wink:
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ευχαριστώ Γιάννη που μπήκες στο κόπο.
Εε...όχι και κόπος βρε Χρήστο!! :roll: :roll:

Εχθές προσπάθησα να σου απαντήσω στο τελευταίο post σου, αλλά το σύστημα είχε καταρρεύσει!!
45 λεπτά για να ανοίξει η σελίδα και για να στείλω απάντηση....ήταν αδύνατο! :(
Από τις 3 μέχρι τις 5 προσπαθούσα να διαβάσω έστω τα post αλλά τζίφος!! :cry:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Re: Τι Μου Θυμίζει - Τι Μου Θυμίζει......

Θα πρότεινα να διαβάσετε αυτό (First Posted: 29 Oct 2002 09:28 pm and continuously updated...) και να μου πείτε αν σας θυμίζει τίποτα...  :wink:
Βασικά το logo κάτι μου θυμίζει Χρήστο..... :wink:  :wink:

Μερικές παρατηρήσεις (καλόπιστες πάντα φίλε....)
1)Κατεβαίνει αργά! (ιδιαίτερα στην φάση του loading.....)
2)Προσπάθησα εχθές να γραφτώ μέλος αλλά τζίφος! Απλοποίησε λίγο την διαδικασία και επειγόντως μεγάλωσε τον χώρο για τα στοιχεία! Ήθελα να γραφτώ με τον ονομ/μο μου και επειδή ήταν μεγάλο με...κλώτσησε μάλλον γιαυτό!
3)Δεν με ενημέρωσε γιατί με "κλώτσησε" το σύστημα!
4)ήταν πολύ μεγάλο το κείμενο που μας έβαλες να διαβάσουμε (και μάλιστα στα αγγλικά) και συγνώμη αλλά δεν το διάβασα όλο....κάποια στιγμή εντός ημερών θα το κάνω!


:wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Γιαννη θα σου ελεγα για ποιο λογο σε κλωτσησε το συστημα, αλλα δε θελω να σε πληγωσω.
Και μαλλον ουτε το συστημα ηθελε να σε πληγωσει, γι αυτο και δεν σε ενημερωσε... :mrgreen:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
No new registrations...

Να που άμα με ποιάνει ο οίστρος για MODS, κάπου θα γίνει και η βλακεία.

Προς το παρόν και εδώ και 10 μέρες (ευτυχώς που μου χτύπησε το καμπανάκι ο Γιάννης) νέα μέλη δεν μπορούν να γραφτούν στο A.C.A. Forum.
Εχω καλέσει την Express Service... αλλά φοβάμαι ότι αυτές οι διαδικασίες ελέγχου είναι και χρονοβόρες και μοναχικές. :?

Κατά τα άλλα, δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα για τα ήδη μέλη.

Τελικά δεν έφταιγε το βαρύ όνομα του Δημητρόπουλου... :wink:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Τώρα Είναι Ok, Μετά Από 12 Μέρες Απραξίας!!!

Να που άμα με ποιάνει ο οίστρος για MODS, κάπου θα γίνει και η βλακεία.
Προς το παρόν και εδώ και 10 μέρες (ευτυχώς που μου χτύπησε το καμπανάκι ο Γιάννης) νέα μέλη δεν μπορούν να γραφτούν στο A.C.A. Forum.
Εχω καλέσει την Express Service... αλλά φοβάμαι ότι αυτές οι διαδικασίες ελέγχου είναι και χρονοβόρες και μοναχικές. :?
Κατά τα άλλα, δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα για τα ήδη μέλη.
Τελικά δεν έφταιγε το βαρύ όνομα του Δημητρόπουλου... :wink:
Τώρα είναι OK!!! (μετά από 12 μέρες απραξίας...)

Αλλά όχι πάνω από 12 χαρακτήρες στο Username (το έχουμε για λόγους καλαισθησίας)

Και προτιμάτε στο username λατινικούς χαρακτήρες σ' αυτά τα fora, για να βρίσκεστε στο listing του memberlist όταν ψάχνετε χρήστη από το αρχικό του γράμμα... Αυτό ισχύει και για εδώ... :!: :!: :!:

Ουφ, κουράστηκα, πάω για ύπνο - ουτως ή άλλως τη βραδυνή βάρδια την κάνει ο Δημητρόπουλος... :p
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Re: Τώρα Είναι Ok, Μετά Από 12 Μέρες Απραξίας!!!

Να που άμα με ποιάνει ο οίστρος για MODS, κάπου θα γίνει και η βλακεία.
Προς το παρόν και εδώ και 10 μέρες (ευτυχώς που μου χτύπησε το καμπανάκι ο Γιάννης) νέα μέλη δεν μπορούν να γραφτούν στο A.C.A. Forum.
Εχω καλέσει την Express Service... αλλά φοβάμαι ότι αυτές οι διαδικασίες ελέγχου είναι και χρονοβόρες και μοναχικές.  :?
Κατά τα άλλα, δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα για τα ήδη μέλη.
Τελικά δεν έφταιγε το βαρύ όνομα του Δημητρόπουλου...  :wink:
Τώρα είναι OK!!! (μετά από 12 μέρες απραξίας...)

Αλλά όχι πάνω από 12 χαρακτήρες στο Username (το έχουμε για λόγους καλαισθησίας)

Και προτιμάτε στο username λατινικούς χαρακτήρες σ' αυτά τα fora, για να βρίσκεστε στο listing του memberlist όταν ψάχνετε χρήστη από το αρχικό του γράμμα... Αυτό ισχύει και για εδώ...  :!:  :!:  :!:

Ουφ, κουράστηκα, πάω για ύπνο - ουτως ή άλλως τη βραδυνή βάρδια την κάνει ο Δημητρόπουλος... :p


Ο.Κ Χρήστο!
Θα ξαναπροσπαθήσω σε 2-3 μέρες να γραφτώ και σε ενημερώνω!

Μάλλον σήμερα ΔΕΝ θα κάνω την βραδυνή! :( :( :(
Έχω φάει πολλή πίεση στην δουλειά :( και αύριο έχω πρωινό ξύπνημα!
Φαντάζομαι δεν θα γίνει και κάτι περίεργο κατά την απουσία μου!!

Εκείνον τον Ανδρεάδη φοβάμαι, γιατί όταν λείπω, μπαίνει μέσα και χτυπάει αλύπητα!!
Θα τον πετύχω κι αυτόν από κοντά και......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.690
Μηνύματα
2.870.026
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top