GT5 AVsite Lobby

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Τα καινουρια τα online τα κάνατε? Το drift με το gt86 δεν βγαίνει με τίποτα
εγω το εβγαλα αλλα οριακα.
δες το βιντεο να γελασεις.
 

Μηνύματα
105
Reaction score
2
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Τα καινουρια τα online τα κάνατε? Το drift με το gt86 δεν βγαίνει με τίποτα
Τα time trial δεν βγαινουν πολυ ευκολα με την βροχη και τσαντιζομουν γιατι ολα τα set-up των αυτοκινητων μου ειναι για στεγνο και ειχα αθλια αποτελεσματα στο φρεναρισμα αλλα και στις στροφες ο κωλος του αυτοκινητου ηταν μονιμως εξω με αποτελεσμα να μην πιανω τους χρονους για κανενα λογο..
Τωρα με το drift και το gt86 τα πηγα αρκετα καλα, εβγαλα τα χρυσα με την πρωτη..
 

Μηνύματα
499
Reaction score
14
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Και εγώ τελικά το έβγαλα βάζοντας 7(!) μοίρες κάμπερ πίσω!!
 










Μηνύματα
499
Reaction score
14
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Χθες μετά απο 3 ώρες προσπάθειας κατάφερα να κάνω 1.9 με το gt86 και να ειμαι ο πρώτος Έλληνας στην θέση 87!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ κάψιμο μιλάμε, έψαχνα κανέναν απο εσάς για κανένα online αλλά εξαφανισμένοι όλοι!
 

Μηνύματα
105
Reaction score
2
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Εμενα μου μαζεψαν το δωματιο μου και μου ειχαν εξαφανισει τα ακουστηκα μου... Και επειδη ημουν μεσα στα νευρα δεν επαιξα...
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Χθες μετά απο 3 ώρες προσπάθειας κατάφερα να κάνω 1.9 με το gt86 και να ειμαι ο πρώτος Έλληνας στην θέση 87!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ κάψιμο μιλάμε, έψαχνα κανέναν απο εσάς για κανένα online αλλά εξαφανισμένοι όλοι!
Μου λες τις ρυθμίσεις σε παρακαλώ?
 

Μηνύματα
499
Reaction score
14
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Θα σου τις πω αν και δεν ξέρω κατα πόσο ειναι σωστές ή πόσο θα σε βολέψουν! Υπ 'οψιν οτι παίζω με τιμονιέρα.

Μπροστα - Πίσω.

Ύψος -5 - -5
Σχ΄ςση ελατηρίων 11.2 - 8.5
Ανάπτυξη 7 - 5
Συμπίεση 7 - 5
Αντιστρεπτικές 6 - 4
Κάμπερ 1,6 - 2,9
Σύγκλιση 0.05 - 0.15
 

Μηνύματα
12.830
Reaction score
10.048
Re: Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Χθες μετά απο 3 ώρες προσπάθειας κατάφερα να κάνω 1.9 με το gt86 και να ειμαι ο πρώτος Έλληνας στην θέση 87!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ κάψιμο μιλάμε, έψαχνα κανέναν απο εσάς για κανένα online αλλά εξαφανισμένοι όλοι!
Μόνο όταν κάποιος παίξει αυτό που έχεις παίξει εσύ κατανοεί την προσπάθεια που κατέβαλες και την αξία της.
Χτες έκανα 3 γύρους με το χειριστήριο (αυτοκίνητο χωρίς βελτιωμένη ανάρτηση) και κατάφερα το χρυσό. Αν έχω χρόνο στο μέλλον θα δοκιμάσω και με το τιμόνι και στη συνέχεια θα εφαρμόσω και τις ρυθμίσεις σου να δω τί χρόνο θα καταφέρω.
 

Μηνύματα
499
Reaction score
14
Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Ναι καταλαβαίνω τι λες. Μην το καθυστερήσεις πολύ όμως γιατι δεν νομίζω να μίνει για πολύ καιρό ανοιχτό ακόμα.

Τώρα που το θυμήθηκα παρατήρησα οτι αν μαλακώσεις λίγο ακόμα το πίσω μέρος χάνεις κατι τις σε απόλυτη ταχύτητα αλλά το αμάξι ειναι πιο προοδευτικό με αποτέλεσμα περισσότερη σταθερότητα στους χρόνους.
 


Μηνύματα
12.830
Reaction score
10.048
Re: Απάντηση: GT5 AVsite Lobby

Τώρα που το θυμήθηκα παρατήρησα οτι αν μαλακώσεις λίγο ακόμα το πίσω μέρος χάνεις κατι τις σε απόλυτη ταχύτητα αλλά το αμάξι ειναι πιο προοδευτικό με αποτέλεσμα περισσότερη σταθερότητα στους χρόνους.
Συνηθίζεται στα πισωκίνητα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top