H ATC στην Audio Soul Ultra!

Μηνύματα
965
Reaction score
1.673
Καλημέρα και καλή Κυριακή!

ΣΕΙΣΜΟΣ!

Welcome ATC Loudspeaker Technology Ltd
Με ιδιαίτερη χαρά και σεβασμό υποδεχόμαστε την θρυλική ATC.
Το ωραίο ταξίδι του απόλυτου Βρεταννικού ήχου ξεκίνησε στην Ελλάδα, πολλά χρόνια πριν, από την Location Sound και συνεχίζεται με αγαστή συνεργασία και συμφωνία από την Audio Soul Ultra και το δίκτυο συνεργατών της.

Where ever the best is required you will find ATC.
Hand Made in England Enjoyed World

 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Χθες επισκέφτηκα μετά από καιρό τη southsounds, στη Γλυφάδα. Εκτός του ότι είχε καλό καιρό και η Γλυφάδα ήταν υπέροχη, ο Γιώργος και ο Ανέστης με εξυπηρέτησαν άψογα, όπως πάντα. Φανταστικός χώρος, παιδική χαρά για όλους εμάς τους καμένους.

Συστήματα και ακουστικά για όλα τα γούστα, όλα προσεγμένα και ποθητά. Και ναι, έχουν μαζεμένα περισσότερα atc και από το Γιάννη τον Μπι.

Αν έμενα νότια, κάθε απόγευμα θα ήμουν εκεί. Καλές δουλειές, πάντα με υγεία τους εύχομαι!

Και μια παραγγελιά: να πάρουν κάποια καλή αντιπροσωπία με πολυκάναλους επεξεργαστές. (Εκτός αν έχουν ήδη και μου διαφεύγει.)
 




Μηνύματα
965
Reaction score
1.673
Δεν ξερω ποσο εχουν. Εχουν ομως στο μαγαζι ενα ζευγαρι πενηνταρια σε ενα φανταστικο χρωμα. Ενα σαλακι μου ετρεξε.
Για κάνα δεκαπεντάρι τα κόβω.
 

Μηνύματα
347
Reaction score
105
Χθες επισκέφτηκα μετά από καιρό τη southsounds, στη Γλυφάδα. Εκτός του ότι είχε καλό καιρό και η Γλυφάδα ήταν υπέροχη, ο Γιώργος και ο Ανέστης με εξυπηρέτησαν άψογα, όπως πάντα. Φανταστικός χώρος, παιδική χαρά για όλους εμάς τους καμένους.

Συστήματα και ακουστικά για όλα τα γούστα, όλα προσεγμένα και ποθητά. Και ναι, έχουν μαζεμένα περισσότερα atc και από το Γιάννη τον Μπι.

Αν έμενα νότια, κάθε απόγευμα θα ήμουν εκεί. Καλές δουλειές, πάντα με υγεία τους εύχομαι!

Και μια παραγγελιά: να πάρουν κάποια καλή αντιπροσωπία με πολυκάναλους επεξεργαστές. (Εκτός αν έχουν ήδη και μου διαφεύγει.)
Πολύ ωραίος χώρος! Πρώην τράπεζα θα ήταν.
Το μόνο που δεν μου έκανε καλη εντύπωση ήταν ενα σετ ντραμς δεξιά από την είσοδο.... φθηνό, αρχαρίου κιόλας... απορώ με αυτήν την απόφαση.
Με ξενέρωσε κάπως... αλλά έχει ποικιλία από atc την οποία δεν ειχα δει.
Θα μου λείψει και ο κ.Θεμος.
 







Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.762
Reaction score
2.187
Και τα 40άρια και τα 50άρια παθητικά και ενεργά (κι άλλα πολλά) είναι διαθέσιμα, ως εκθεσιακά στην αντιπροσωπεία Audio Soul Ultra, αλλά μένουμε σπίτι, και ακολουθούμε τις οδηγίες για την αποτροπή του covid-19 για να προστατεύσουμε το υπερτατο αγαθό της υγείας.

Μένουμε σπίτι, ακούμε μουσική και ρίχνουμε και μια ματιά στο τελευταίο ριβιού για το ενεργό SCM-40A


Καλή δύναμη σε όλους.
 





Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Πάτε όλοι μαζί για διπλό τυφλό τεστ, ενεργά vs παθητικά.
Τόσο καιρό περίμεναν, ας κάνουν λίγη υπομονή ακόμα.

Προτείνω στην @Ultra Audio , χρέωση 50€ την ώρα έκαστος.
Τα γούστα πρέπει να πληρώνονται.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.101
Reaction score
124.657
Τόσο χρεώνω εγώ άμα είναι να κατέβω μια ωρίτσα να τους κάνω blind test και από μια χειραψία σε όλους για να κολλήσουν με βεβαιότητα.

50€ έκαστος, κι έρχομαι.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top