Harbeth Monitor 40.2 40th Anniversary Edition Loudspeaker

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Βάγγο βαράνε καλά τις διμποτιές αυτά τα χάρμπεθ;
Δεν ξέρω Γιώργη, μα πληροφορίες λένε ότι κοντεύουν να τους φύγουν οι ...ξυλοβιδες:):):)
 

Μηνύματα
637
Reaction score
767
Κώστα αντί να ...αερίζεις τον Κινέζο :), δεν τους λες σχετικα;
τι να πω βρε Λακη μου?
Αν εξαιρεσεις κανα δυο που εχουν ακουσει το ηχειο σοβαρα στημενο και έχουν άποψη, οι περισοοτεροι που γραφουν εδω δεν εχουν καμια επαφη - απλα ακολουθουν το trolling και τους οπαδους των πολυκαναλων.
Unfair enough θα ελεγα, αλλα δεν τρεχει και τιποτα :)
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
Mr Spock
Καλέ μου φίλε .
Εσύ που κατέχεις μιά ολιά αυτή την γλώσσα , .....ήντα λέει ;
-


-

- προσοχή : αγνοήστε αυτό που βλέπετε . . . το όνομά μου είναι Nanja και είμαι από την Κρακοβία , το τηλέφωνό μου είναι ... και κάνω καλές πίπες . . . μήν χάνεις λεπτό . . . σε περιμένω


- εν συνεχεία , το μήνυμα επαναλαμβάνεται
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
τι να πω βρε Λακη μου?
Αν εξαιρεσεις κανα δυο που εχουν ακουσει το ηχειο σοβαρα στημενο και έχουν άποψη, οι περισοοτεροι που γραφουν εδω δεν εχουν καμια επαφη - απλα ακολουθουν το trolling και τους οπαδους των πολυκαναλων.
Unfair enough θα ελεγα, αλλα δεν τρεχει και τιποτα :)
Τα σαραντάρια Harbeth όπως παρουσιάζονται κάθε χρόνο στην έκθεση του Μονάχου υπό σταθερές συνθήκες και οδηγούμενα από Magnum Dynalab,θα θεωρούνταν από τους εξοικειωμένους με αυτά ακροαματικόφιλους ΄΄σοβαρά΄΄ στημένα,ή μήπως όχι;
 

Μηνύματα
637
Reaction score
767
Τα σαραντάρια Harbeth όπως παρουσιάζονται κάθε χρόνο στην έκθεση του Μονάχου υπό σταθερές συνθήκες και οδηγούμενα από Magnum Dynalab,θα θεωρούνταν από τους εξοικειωμένους με αυτά ακροαματικόφιλους ΄΄σοβαρά΄΄ στημένα,ή μήπως όχι;
δεν έχω βρεθεί στα συγκεκριμένα events και άρα δεν γνωρίζω πως τα έστησαν και τι έκαναν.
έχω άποψη από 3 διαφορετικά σπίτια, συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου.
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
τι να πω βρε Λακη μου?
Αν εξαιρεσεις κανα δυο που εχουν ακουσει το ηχειο σοβαρα στημενο και έχουν άποψη, οι περισοοτεροι που γραφουν εδω δεν εχουν καμια επαφη - απλα ακολουθουν το trolling και τους οπαδους των πολυκαναλων.
Unfair enough θα ελεγα, αλλα δεν τρεχει και τιποτα :)
Εδώ κάνεις λάθος που μας τσουβαλιάζεις όλους. Προσωπικά αν δεν ακούσω ο ίδιος για να έχω γνώμη δεν εμπιστεύομαι κανέναν reviewer ή μη. Από την άλλη όμως οι τιμές που έβαλε ο ταλιμπάν είναι πολύ φεύγα. Και αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του ήχου των συγκεκριμένων ακολουθεί γραμμικά και την χρηματική τους αξία.
 

Μηνύματα
637
Reaction score
767
Εδώ κάνεις λάθος που μας τσουβαλιάζεις όλους. Προσωπικά αν δεν ακούσω ο ίδιος για να έχω γνώμη δεν εμπιστεύομαι κανέναν reviewer ή μη. Από την άλλη όμως οι τιμές που έβαλε ο ταλιμπάν είναι πολύ φεύγα. Και αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του ήχου των συγκεκριμένων ακολουθεί γραμμικά και την χρηματική τους αξία.
το τσουβάλιασμα που έχει γίνει από τους μη έχοντες επαφή με τα ηχεία ξεπερνά κατά πολύ το τσουβάλιασμα που λες ότι έκανα εγώ. Καλά κάνεις και δεν εμπιστεύσαι κανέναν. Αν είσαι Αθήνα, ευχαρίστως κανονίζουμε να ακούσεις για να έχεις άποψη
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
το τσουβάλιασμα που έχει γίνει από τους μη έχοντες επαφή με τα ηχεία ξεπερνά κατά πολύ το τσουβάλιασμα που λες ότι έκανα εγώ. Καλά κάνεις και δεν εμπιστεύσαι κανέναν. Αν είσαι Αθήνα, ευχαρίστως κανονίζουμε να ακούσεις για να έχεις άποψη
Εγώ πάντως θα ερθω;)
[DOUBLEPOST=1558606326][/DOUBLEPOST]
Εδώ κάνεις λάθος που μας τσουβαλιάζεις όλους. Προσωπικά αν δεν ακούσω ο ίδιος για να έχω γνώμη δεν εμπιστεύομαι κανέναν reviewer ή μη. Από την άλλη όμως οι τιμές που έβαλε ο ταλιμπάν είναι πολύ φεύγα. Και αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του ήχου των συγκεκριμένων ακολουθεί γραμμικά και την χρηματική τους αξία.
Έλα ;)
Για τα 5+
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
Και αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του ήχου των συγκεκριμένων ακολουθεί γραμμικά και την χρηματική τους αξία.
- δυστυχώς αυτό δεν απαντάται εύκολα , διότι δεν υπάρχουν στάνταρ αξίες για άμεση σύγκριση , παρά μόνον αντιπαραβολές ομοειδών κατά κάποιον τρόπο προϊόντων γιά εξαγωγή υποκειμενικών συμπερασμάτων

. . . άσε που και πάλι η ακολουθία είναι εκθετική και όχι γραμμική . . . εξ΄ ού αυτό που λέμε πως από κάποιο σημείο οι τιμές ξεφεύγουν
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
δεν έχω βρεθεί στα συγκεκριμένα events και άρα δεν γνωρίζω πως τα έστησαν και τι έκαναν.
έχω άποψη από 3 διαφορετικά σπίτια, συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου.
Άρα λοιπόν,με τα κριτήρια που έχεις ο ίδιος θέσει,είναι άτοπον να διατυπώνεται ότι κάποιοι απλώς τρολάρουν χωρίς να τα έχουν ακούσει υπό αξιόπιστες συνθήκες,ενώ οι υπόλοιποι απλώς ακολουθούν.
τι να πω βρε Λακη μου?
Αν εξαιρεσεις κανα δυο που εχουν ακουσει το ηχειο σοβαρα στημενο και έχουν άποψη, οι περισοοτεροι που γραφουν εδω δεν εχουν καμια επαφη - απλα ακολουθουν το trolling και τους οπαδους των πολυκαναλων.
Unfair enough θα ελεγα, αλλα δεν τρεχει και τιποτα :)
Διότι ομολογείς πως δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις τις εντυπώσεις που έχουν αποκομίσει όλοι όσοι έχουν έλθει σε επαφή με το συγκεκριμένο μοντέλο και υπό ελεγχόμενες συνθήκες.
 


Μηνύματα
637
Reaction score
767
Άρα λοιπόν,με τα κριτήρια που έχεις ο ίδιος θέσει,είναι άτοπον να διατυπώνεται ότι κάποιοι απλώς τρολάρουν χωρίς να τα έχουν ακούσει υπό αξιόπιστες συνθήκες,ενώ οι υπόλοιποι απλώς ακολουθούν.

Διότι ομολογείς πως δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις τις εντυπώσεις που έχουν αποκομίσει όλοι όσοι έχουν έλθει σε επαφή με το συγκεκριμένο μοντέλο.
είμαι σαφής - μιλάω για τους χειροκροτητές τρολερς
σέβομαι όποιον τα έχει ακούσει και δεν του αρέσουν, γιατί after all opinions are like assholes και τα σχετικά
 



Μηνύματα
637
Reaction score
767
Θα παίξουμε metal και δυνατά όμως ναι; :devilish: :roflmao:
metal τύπου manowar και τα σχετικά ξέχνα το
stoner metal και ηλεκτρονικα με δυναμικά που προκαλούν ρωγμές στους τοίχους ναι
[DOUBLEPOST=1558606818][/DOUBLEPOST]
Τι λέει ρε... Μετά θα θέλω αγιασμό στο σπιτι και εξορκιστη:):):)
θα παίξουμε και jazz Λάκη για αποθεραπεία
 

A

AKARL

Guest
οι περισοοτεροι που γραφουν εδω δεν εχουν καμια επαφη - απλα ακολουθουν το trolling και τους οπαδους των πολυκαναλων.
έχω άποψη από 3 διαφορετικά σπίτια, συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου.
το τσουβάλιασμα που έχει γίνει από τους μη έχοντες επαφή με τα ηχεία ξεπερνά κατά πολύ το τσουβάλιασμα που λες ότι έκανα εγώ.
είμαι σαφής - μιλάω για τους χειροκροτητές τρολερς

γιατί after all opinions are like assholes και τα σχετικά
Exactly... :sneaky:

stoner metal και ηλεκτρονικα με δυναμικά που προκαλούν ρωγμές στους τοίχους ναι
:roflmao::roflmao::roflmao:

We want more, we want more... :lol::cry::lol:
 
Last edited by a moderator:

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
metal τύπου manowar και τα σχετικά ξέχνα το
stoner metal και ηλεκτρονικα με δυναμικά που προκαλούν ρωγμές στους τοίχους ναι
[DOUBLEPOST=1558606818][/DOUBLEPOST]
θα παίξουμε και jazz Λάκη για αποθεραπεία
Όντως κανονίζω με φίλο να κατέβουμε για κάνα δυο ακροάσεις (μου έφαγε τα αυτιά για το p3!), οπότε ίσως. ..Τώρα που έχουμε και το νέο ιταλικό γρήγορο τρένο (Λάρισα -Αθήνα σε 2.40' ώρες από ...4.00' στην ίδια τιμή! ) ποιος μας πιανει:)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.347
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top