HD-DVD ME ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ



Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
2 φορές έχω παραγγείλει το Stardust και τις 2 μου απέρριψαν την πιστωτική, χώρίς να έχει η κάρτα πρόβλημα...:sad:
 



Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: HD-DVD ME ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ

2 φορές έχω παραγγείλει το Stardust και τις 2 μου απέρριψαν την πιστωτική, χώρίς να έχει η κάρτα πρόβλημα...:sad:
Εχω πανω από 2 χρονια να παραγγείλω από το συγκεκριμένο site , παρόλα αυτά όταν το εκανα δεν ειχα κανένα πρόβλημα.
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: HD-DVD ME ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ

2 φορές έχω παραγγείλει το Stardust και τις 2 μου απέρριψαν την πιστωτική, χώρίς να έχει η κάρτα πρόβλημα...:sad:
Το έχω πάθει κι εγώ με διάφορα καταστήματα αλλά όταν τους έστειλα e-mail και τους είπα ότι από αλλού αγοράζω κανονικά μου την έφτιαξαν και μου είπαν και sorry κι από πάνω.......:happy_9:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.989
BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση προς τους συντονιστές του forum, για το άνοιγμα ενός καινούριου thread που να αφορά τις κυκλοφορίες BD και HD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους (αν είναι δυνατόν, με κάποια παραπομπή για το πού μπορεί κανεις να τα βρει), ώστε να μην χρειάζεται να διαβάσει κανείς όλα τα topic και τις απαντήσεις τους για να μπορέσει να βρεί μια άκρη.
Ευχαριστώ
Γιάννης
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Re: BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

HD-DVD με ελληνικους υποτιτλους δεν νομιζω να υπαρχει.....Λενε Ελληνικα αλλα ισχυει μονο για τα Extras και οχι για την κυριως ταινια....Απο 2-3 που εχω δει εστω.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

Σε αυτο το τοπικ αναφέρονται ολες οι ταινιες σε HDDVD που εχουν ελληνικα.
Ψαχνω και για το αντίστοιχο τοπικ για τα bluray αλλα δεν το βρηκα .
Δημητρη help
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

HD-DVD με ελληνικους υποτιτλους δεν νομιζω να υπαρχει.....Λενε Ελληνικα αλλα ισχυει μονο για τα Extras και οχι για την κυριως ταινια....Απο 2-3 που εχω δει εστω.
Αυτό απο οσο ξερω συνέβη μια φορα με το Transformers ενώ εντωμεταξύ επανακυκλοφόρησε με ελληνικά αυτην την φορα και στην ταινια.
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Re: Απάντηση: BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

Σε αυτο το τοπικ αναφέρονται ολες οι ταινιες σε HDDVD που εχουν ελληνικα.
Ψαχνω και για το αντίστοιχο τοπικ για τα bluray αλλα δεν το βρηκα .
Δημητρη help
Σε αυτο το thread ειχαμε αρχισει να βαζουμε bluray με ελληνικους υποτιτλους αλλα σταματησαμε μετα γιατι αναφερονταν στην αναλυτικη παρουσιαση της καθε ταινιας αν εχει ελληνικους υποτιτλους

http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=30883
 


TED

Μηνύματα
161
Reaction score
1
Καλημερα σε ολους τους συνφορουμιτες!Ειναι ευκολο καποιος φιλος να μου πει αν αγορασε καποιο απο τα συγκεκριμενα hddvd ,που να ειχε τελικα ελληνικα?Με ενδιαφερει πολυ η αγορα τους, αλλα θελω υποτιτλους γιατι βλεπουν κι αλλοι μαζι μου!
Σας ευχαριστω πολυ!
 

TED

Μηνύματα
161
Reaction score
1
Να προσθεσω οτι το stardust στην γερμανικη εκδοση απο το γερμανικο αμαζον,αναφερει οτι εχει ελλ.υποτιτλους οπως επισης και το shooter.
Tι παιζει τωρα ο Θεος και η ψυχη τους!!!!!!
 

Μηνύματα
357
Reaction score
0
Εχω πάρει απο το συγκεκριμένο site τα TOP GUN,KING KONG και STARDUST (έκαναν να έρθουν 2 εβδομάδες) και είναι μια χαρά...
ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 5-6 EURO!
 

Μηνύματα
357
Reaction score
0
Re: BD και ΗD-DVD με ελληνικούς υπότιτλους

Προσωπικα εχω τα TRANFORMERS,TOP GUN,STARDUST,KING KONG
και έχουν ελληνικους υποτιτλους (και στην ταινια!).
 

TED

Μηνύματα
161
Reaction score
1
Δηλαδη φιλε shadow εχει και ελληνικα στους υποτιτλους?Ειμαι ετοιμος για παραγγελια!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
357
Reaction score
0
Ελληνικούς Υπότιτλους είχαν τα TOP GUN και STARDUST που πήρα απο το site,ξέρω οτι έχει και το KING KONG (το εχω πάρει απο το FNAC), οπως και το TRANFORMERS (απο VIDEO SUN).

Ομως τι να τους κάνεις τους ελληνικούς υποτ. (μας αρκουν και οι Αγγλικοι) οταν ταινίες σαν CHILDREN OF MEN,MIAMI VICE,THE THING και πολλες άλλες, έχουν μονο 5 euro και απίστευτη ποιοτητα. Εχω πάρει τα παραπανω που αναφερω και περιμένω ηδη αλλα τέσσερα. Το ξέρω το HD DVD πεθαίνει αλλα αν είναι να αποκτησω πολλες απο τις ταινιες που μου αρεσουν και στην καλυτερη ποιοτητα που υπαρχει για 5-6 ή και 10 euro...NO PROBLEM :126: !

P.S. οταν ερθει η ώρα,απλα διπλα στα "παιδια" μου θα βάλω και τα Blue ray που θα θέλω.
 

TED

Μηνύματα
161
Reaction score
1
Mαζι σου και γω!Δεν με νοιαζουν τα φορμα αλλα η ποιοτητα (και οι τιμες ) βεβαια!Αλλωστε υπαρχει και ps3 στο σπιτι!Οσο για τους υποτιτλους πολλες ταινιες τις βλεπω με ανθρωπους που δεν μιλουν την αγγλικη αριστα οποτε!Σ ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου παντως!!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.681
Μηνύματα
2.869.839
Members
37.944
Νεότερο μέλος
beetlejeans
Top