HD Review No5


Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Νασαι καλα φιλε μου jimdamian και μολις καταφερεις να δεις πες μας εντυπωσεις :D :D
 


Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
loipon pedia an kai den exo akoma pigi gia na do full hd me me magepse i eikona apo to shrek tou filou sotiri .

exei valei episis tin elliniki ixitiki banta apo to dvd kai akougonte ellinika :shock:

apsogi eikona to fantazome se full hd pos tha einai

episis polla thanks gia ta extra klipakia demo tis sony kai tis phillips . eidika tis sony einai apsogooooooooo !!!!!!


:D :D :D :D

perimenoume to epomeno quiz !!!!
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Τώρα που είμαστε μαζεμένοι οι περισσότεροι Ηρακλειώτες δεν κανονίζουμε καμμιά συνάντηση???
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
rixno protasi molis paralavo to player to helios H4000 pou exei upscale mexri 1080p na mazeytoume se opoion exei hd provolea na doume pos pezei to player . ( ego distixos akoma me ton infocus x1 eimai alla soon tha pesei anavathmisi molis ksekatharisei to topio kai vgoun montela apo tis etairies e kai na doume kai kamia kali timi ).


TI LETE ???? :D :D
 


Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
jimdamian said:
loipon pedia an kai den exo akoma pigi gia na do full hd me me magepse i eikona apo to shrek tou filou sotiri .

exei valei episis tin elliniki ixitiki banta apo to dvd kai akougonte ellinika :shock:

apsogi eikona to fantazome se full hd pos tha einai

episis polla thanks gia ta extra klipakia demo tis sony kai tis phillips . eidika tis sony einai apsogooooooooo !!!!!!


:D :D :D :D

perimenoume to epomeno quiz !!!!

Νασαι καλα φιλε μου jimdamian
Demux to HD αρχειο και μετα Mux την εικονα με το Greek audio και συγχρονισμος (Ntsc video απο Pal to audio) ασε πονεμενη ιστορια αλλα αξιζει τον κοπο :D :D :D
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Πολυ καλη ιδεα της συναντησης.Φιλε μου jimdamian οταν με το καλο παραλαβεις ειδοποιησε να δουμε τι μπορουμε να κανονισουμε.
 


Μηνύματα
1.574
Reaction score
1
Παρελαβα και εγω σημερα τα δισκακια απο τον mr .HD (Σωτηρη) μαλλον ο τιτλος του ανηκει αφου εκτος απο το μερακι που εχει στο να μαζευει το HD υλικο που ειναι Α Π Α Ι Χ Τ Ο .

Επαθα πλακα οχι τοσο με την εικονα που ετσι και αλλιως την εχω δει απο μερικα .ts SHREK αρχειακια που εχω , αλλα απο την ελληνικη γλωσσα πανω σε HD :shock: :shock: .

Νομιζω οτι ειναι το πρωτο πανελληνιως μεταγλωτισμενο HD δισκακι και ο τιτλος του Ελληνα " mr.HD " του ανηκει δεν συμφωνητε ?

Εγω ακομα προσπαθω να συγχρονισω τους υποτιτλους στις HD ταινιες που εχω και ο αθεοφοβος "καταστροφεας αθωων ψυχων " (καλα τον λεει ο ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ) τα μεταφραζει κιολα .

Εγω εκτος απο ενα μεγαλο Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω στον Σωτηρη να του πω και μπραβο για το μερακι που εχει και του υποσχομαι οτι στην " συναντηση μελων Κρητης " ( που πλεον εχει γινει τεραστια ) θα τον πρηξω στις ερωτησεις που εχω σχετικα με το ΗD .

Να σαι καλα mr. HD :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Φιλε μου Finder σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια
Οπως ειπα καλο το μερακι και ο πειραματισμος και βεβαιως και εγω οφειλω πολλα σε ενα καλο φιλο που μου εμαθε πολλα απο οτι ξερω.Βεβαιως και εγω απο το μηδεν ξεκινησα :lol: :lol: :lol:

Στην επομενη συναντηση (Στεφανε Μηνα ακους???? :D ) πιστευω να μαζευτουμε αρκετοι και βεβαιως οτι ξερω και οτι γνωση εχω πανω στο HD ευχαριστως να τη μοιραστω σε οσους μου το ζητησουν :) :)
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Επειδή συνέχει το λέμε και ποτέ δεν το κάνουμε τί λέτε να κανονίσουμε για το Σάββατο?
Μπορείτε?
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Μάριος Λαζάρου said:
Επειδή συνέχει το λέμε και ποτέ δεν το κάνουμε τί λέτε να κανονίσουμε για το Σάββατο?
Μπορείτε?
Μαριε συμφωνω μαζι σου αλλα οπως καταλαβαινεις πρεπει πρωτα απο ολα να βρουμε το μερος.Μακαρι να μπορουσα να σας εχω ολους at my place αλλα λογω καποιων οικογενειακων υποχρεωσεων αυτη την περιοδο δεν ειναι εφικτο.
Αρα για να δουμε αν μπορει βεβαιως ο Στεφανος να κανει καποιο κουμαντο :) :)
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Σωτηρης Οικονομου said:
Μαριε συμφωνω μαζι σου αλλα οπως καταλαβαινεις πρεπει πρωτα απο ολα να βρουμε το μερος.Μακαρι να μπορουσα να σας εχω ολους at my place αλλα λογω καποιων οικογενειακων υποχρεωσεων αυτη την περιοδο δεν ειναι εφικτο.
Φιλοξενεί τη κοπέλα του avatar του αυτές τις μέρες από τη Σερβία και είναι "στριμωγμένος"...
 

Μηνύματα
1.574
Reaction score
1
Σωτηρης Οικονομου said:
Μάριος Λαζάρου said:
Επειδή συνέχει το λέμε και ποτέ δεν το κάνουμε τί λέτε να κανονίσουμε για το Σάββατο?
Μπορείτε?
Μαριε συμφωνω μαζι σου αλλα οπως καταλαβαινεις πρεπει πρωτα απο ολα να βρουμε το μερος.Μακαρι να μπορουσα να σας εχω ολους at my place αλλα λογω καποιων οικογενειακων υποχρεωσεων αυτη την περιοδο δεν ειναι εφικτο.
Αρα για να δουμε αν μπορει βεβαιως ο Στεφανος να κανει καποιο κουμαντο :) :)
Μα δεν χρειαζεται να παμε σε καποιο σπιτι :wink: ουτε χρειαζεται να συναντηθουμε για να κανουμε τεστακια και διαφορα αλλα τετοια .
Μπορουμε να παμε για κανα καφε ετσι απλα για να γνωριστουμε να χαβαλεδιασουμε να πουμε την μπουρδα μας βρε αδερφε . :)

Μια συναντηση για θεαση προυποθετει αποκλειστικο χωρο , μηχανηματα για αυτο και δεν ξερω ποσοι απο μας τον διαθετουν .

Εγω παντως παω και μεχρι Χανια για καφε ωστε να ειναι μαζι μας και ο Λευτερης με τον Μαρκο και ο συντεκνος του Καφατου απο το Ρεθυμνο .

Δεν χρειαζεται να συναντιομαστε μονο και μονο για να δουμε ή να ακουσουμε :wink:
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Αυτό έλεγα και εγώ...Μία συνάντηση είναι για να περάσουμε καλά...Τώρα αν θα εμπεριέχει προβολές και μουσική ή όχι είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο...Όσον αφορά τα Χανιά,καθ΄΄οτι δεν διαθέτω μεταφορικό μέσο όπου θέλετε να πάμε και υπάρχει χώρος για γιόμισμα εγώ τον γιομίζω :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Nick_Greek said:
Σωτηρης Οικονομου said:
Μαριε συμφωνω μαζι σου αλλα οπως καταλαβαινεις πρεπει πρωτα απο ολα να βρουμε το μερος.Μακαρι να μπορουσα να σας εχω ολους at my place αλλα λογω καποιων οικογενειακων υποχρεωσεων αυτη την περιοδο δεν ειναι εφικτο.
Φιλοξενεί τη κοπέλα του avatar του αυτές τις μέρες από τη Σερβία και είναι "στριμωγμένος"...
Βρε θηριο πως το καταλαβες? Ναι αυτος ακριβως ειναι ο λογος ( I wish) :D :D :D :D :D
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Παιδες εχετε απολυτο δικιο. Εγω παρασυρθηκα γιατι τον ορο "συναντηση" τον εχω συνδυασει με προβολες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Το Σαββατο μια "πεθαμενη" ωρα πχ. 5.00 μπορουμε να συναντηθουμε για καφε πχ στο "Σιλφιο" διπλα στο Galaxy στην Δημοκρατιας

Ακουω προτασεις :D :D :D
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.983
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top