headphones stands για studio gaming ακουστικα

Status
Not open for further replies.

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Παρά πολύ καλά η τα καλύτερα headphone stands να είναι για τα Μπάγερντιναμικ;
 


Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Μα αφού ψάχνει τα καλύτερα για τα μπαγερνταηναμικ που γράφουν ότι παίζει σωστά. Είναι όμως καλά τα καλύτερα;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Μα αφού ψάχνει τα καλύτερα για τα μπαγερνταηναμικ που γράφουν ότι παίζει σωστά. Είναι όμως καλά τα καλύτερα;
το ερώτημα είναι άλλο....γιατί και την προηγούμενη φορά είχε αγοράσει την καλύτερη βάση για τα καλύτερα ακουστικά που έγραφαν ότι παίζουν σωστά...τι την έκανε?
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Πήρε άλλα καλύτερα ακουστικά και διάβασε ότι θέλουν καλύτερη βάση τα καλύτερα ακουστικά. Άρα πρέπει να αλλαξει. Άρα, λαθος
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Πήρε άλλα καλύτερα ακουστικά και διάβασε ότι θέλουν καλύτερη βάση τα καλύτερα ακουστικά. Άρα πρέπει να αλλαξει. Άρα, λαθος
και καλά....εφόσον πήρε αυτά τα άλλα καλύτερα ακουστικά από τα προηγούμενα λιγότερο καλύτερα....που διάβασε ότι θέλουν καλύτερη βάση?γιατί δεν ρώτησε εδώ?
αμ το άλλο.... που τα πούλησε τα λιγότερα καλύτερα με την λιγότερο καλύτερη βάση?
και γιατί δεν ανέβασε αγγελία εδώ να τα χαρεί κάποιο δικό μας μέλος?
αλλού τρώει..αλλού πίνει... σε ποιον πάει και το δίνει?
 





Μηνύματα
67
Reaction score
3
θα ειθελα να μου προτείνετε headphones stands που να εινε παρα πολύ καλα.
[DOUBLEPOST=1554606293][/DOUBLEPOST]Μπορειτε να μου προτεινετε headphones stands που να εινε παρα πολύ καλα.?
 



Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Εγώ τα δικά μου, 16 χρόνια τώρα που τα έχω, τα έχω χωρίς stand και δεν έχουν πάθει τίποτα. Στο συρτάρι μαζί με το walkman και τις κασέτες τα έχω. Και τα δικά μου είναι καλυτεροτερότερα ακουστικά από αυτά.
 


Μηνύματα
1.266
Reaction score
2.215
θα ειθελα να μου προτείνετε headphones stands που να εινε παρα πολύ καλα.
[DOUBLEPOST=1554606293][/DOUBLEPOST]Μπορειτε να μου προτεινετε headphones stands που να εινε παρα πολύ

Ολα καλά είναι, πάρε όποια βάση σου αρέσει εσένα.

Τα subs ποιά είναι?
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ημαρτον ρε συ Γιάννη....η βάση πρέπει να είναι τουλαχιστον στο 1/3 της τιμής των ακουστικών...άκου 4ευρω...θέλεις να πάθουν συντονισμένη κρυστάλλωση τα ακουστικά του παιδιού απο το πλεξιγκλας και να ακούει τσιριχτα από τα 30khz και πάνω;
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Ημαρτον ρε συ Γιάννη....η βάση πρέπει να είναι τουλαχιστον στο 1/3 της τιμής των ακουστικών...άκου 4ευρω...θέλεις να πάθουν συντονισμένη κρυστάλλωση τα ακουστικά του παιδιού απο το πλεξιγκλας και να ακούει τσιριχτα από τα 30khz και πάνω;
:roflmao::laugh:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top