Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Επιτέλους!!!!!!!!!Ύστερα από 2 μήνες κατάφερα να συνδέσω το PS3 στο internet.........όμως το sixaxis δεν βολεύει καθόλου στο browsing.........έχετε να προτείνετε κανένα συμβατό σετάκι πληκτρολόγιο/ποντίκι?.......αν είναι Microsoft ή Logitech ακόμα καλύτερα.
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Το σίγουρο είναι ότι όλα τα ενσύρματα δουλεύουν. Από εκεί κ πέρα, τα ασύρματα έχω διαβάσει ότι έχουν προβλήματα, όχι όλα όμως. Τα μεγαλύτερα προβλήματα έχουν τα bluetooth σετ...μακριά...
 

Μηνύματα
298
Reaction score
0
Επιτέλους Johnny!!!:bravo:
Βάλε ενα ενσύρματο προς το παρόν και κάνε υπομονή γιατί θα βγάλει η logitech ενα σετ keyboard-moyse ειδικά για το ps3 σε πολύ καλή τιμη. 65 ευρω περιπου..
Και ειναι πολύ ωραίο!!
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Επιτέλους Johnny!!!:bravo:
Βάλε ενα ενσύρματο προς το παρόν και κάνε υπομονή γιατί θα βγάλει η logitech ενα σετ keyboard-moyse ειδικά για το ps3 σε πολύ καλή τιμη. 65 ευρω περιπου..
Και ειναι πολύ ωραίο!!
Τότε θα περιμένω να πάρω της Logitech........anyway κανένας δεν έχει ασύρματο ρε τσιφούτηδες? :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Eχω δοκιμάσει αυτό και παιζει μια χαρά , πληκτρολόγιo και mouse...
http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=89&product=674028

Αλλά περίμενε αυτό που σου είπαν, το είχα δει και φαίνεται πολύ καλό.
Κανένα πιο οικονομικό αν γίνεται.........."happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" ...........ποιό είναι αυτό που μου είπαν?.......link?
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Αφού είμαστε τσιφούτηδες δεν έχει άλλο , βολέψου έτσι :)
(Λογικά και τα αντίστοιχα φτηνά των 20-30 ευρώ της logitech θα δουλέψουν...)


ΥΓ
Ισως για αυτό σου είπαν... αν και δεν έχει κανονικό mouse, φαίνεται πολύ όμορφο.
http://review.zdnet.com/keyboards/lo...40.html?tag=ut
thanks........αλλά μάλλον θα τη βγάλω ενσύρματα(πανάκριβο θα 'ναι και το επερχόμενο).......:happy_7:.........και μην ξανααλλάξεις το κείμενο......μην ξεχνάς ότι εγώ μπορώ να το κάνω συνέχεια ενώ εσύ μόνο για μισή ώρα. :happy_8:
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Αν θελεις να χρησιμοποιησεις αυτα που εχεις ηδη, εχω δει στο mediamarkt ενα καλωδιο 2 σε 1 θα το ονομασω. Απ'τη μια εχει δυο εισοδους(τις στρογγυλες που μοιαζουν σαν svideo) για πληκτρολογιο-ποντικι και απ'την αλλη καταληγει σε ενα usb. Καπου στα 15 ευρω νομιζω.
 

Μηνύματα
433
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Αν θελεις να χρησιμοποιησεις αυτα που εχεις ηδη, εχω δει στο mediamarkt ενα καλωδιο 2 σε 1 θα το ονομασω. Απ'τη μια εχει δυο εισοδους(τις στρογγυλες που μοιαζουν σαν svideo) για πληκτρολογιο-ποντικι και απ'την αλλη καταληγει σε ενα usb. Καπου στα 15 ευρω νομιζω.
αν κατάλαβα καλά μιλάς για ps/2 σε usb. Πρέπει να προσέξεις γιατί αυτοί οι πιο πολλοί δεν δουλεύουν ούτε σε PC. Σε PC δουλευει σίγουρα ένας UPS-102 όμως για να είσαι σίγουρος περίμενε να τον δοκιμάσω στο PS3 μου.
 

Μηνύματα
826
Reaction score
0
Εγώ έχω συνδέσει το Bluetooth MX5000 της Logitech. Δουλεύει άψογα. Δεν το έχω δοκιμάσει με Linux. Μόνο από XMB
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Εγώ έχω συνδέσει το Bluetooth MX5000 της Logitech. Δουλεύει άψογα. Δεν το έχω δοκιμάσει με Linux. Μόνο από XMB
Είναι πληκτρολόγιο και ποντίκι μαζί?Πόσο πάει?Δεν με ενδιαφέρει το Linux........για τον browser του PS3 τα θέλω.
 


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Ναι...Πληκτρολόγιο και ποντίκι (MX5000 το πληκτρολόγιο και MX1000 το ποντίκι αν θυμάμαι καλά-πακέτο είναι). Το είχα πάρει γύρω στα 80 από το ΠΛΑΙΣΙΟ Stock και λειτουργεί άψογα. Η κανονική του τιμή είναι http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=89&product=805084
Πανάκριβο. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.326
Reaction score
28.146
Απάντηση: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Πήρα ένα κοινό ποντίκι οπτικό USB της Microsoft με 8 ευρώ και ένα κοινό πληκτρολόγιο των 5 ευρώ με ένα ανταπτοράκι από PS2 σε USB και λειτουργούν άψογα.
Τι 80 ευρώ ρε παιδιά. Λεφτά για πέταμα έχετε;
 

Μηνύματα
37
Reaction score
0
Απάντηση: Help!!!!!!!!Keyboard & mouse συμβατό με PS3

Απο τη Logitech κυκλοφόρησε το PS3 Logitech Cordless MediaBoard για το PS3.Έχει και ενσωματομένο touchpad:cool_4:
Τιμή σε ιταλικά καταστήματα 59,90 ευρώ....
 

Attachments


Μηνύματα
27
Reaction score
0
Γεια σας καινουριος στο foroym....τελικα το πληκτρολοφιο της logitech που μπορω να το βρω για αγορα απο το νετ?

Επισης εχει κυκλοφορισει και ενα headset apo logitech ξερεις κανεις κατι?
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Γεια σας καινουριος στο foroym....τελικα το πληκτρολοφιο της logitech που μπορω να το βρω για αγορα απο το νετ?

Επισης εχει κυκλοφορισει και ενα headset apo logitech ξερεις κανεις κατι?
Εχω την εντυπωση οτι το εχουν τα multirama και το Public στο κεντρο της αθηνας.
 

Μηνύματα
377
Reaction score
0
Γεια σας καινουριος στο foroym....τελικα το πληκτρολοφιο της logitech που μπορω να το βρω για αγορα απο το νετ?

Επισης εχει κυκλοφορισει και ενα headset apo logitech ξερεις κανεις κατι?

Ενημερωτικά και τα απλά usb Logitech mice keyboards παίζουν μια χαρά .
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.837
Μηνύματα
2.877.958
Members
37.953
Νεότερο μέλος
simera2805
Top