Hi-End μετα τα 40, ...εμεις θελουμε...τα αυτια μας μπορουν?



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Εγω τωρα περαν της πλακας σχετικα με το θεμα μας εχω εντονες εμβοες και ακουω συνεχεια φωνες......γυναικειες αυστηρα....με φωναζουν....απο καπου......με πσαχνουν.....με ζητανε......με θελουν.....με ποθουν ....με λαχταρανε....μου λενε βρωμολογα......κακες κουβεντες......τις νοιωθω σεξουαλικα πειναζζζμενες και φωναζουν εμενα......εμενα........................................................................................................μονο εμενα....................αλλα καμια καριολιτσα δεν εμφανιζεται......τιποτις........τζιφος........φωναζουν πεινασμενες αλλα ειναι αφαντες......μηπως ηρθαν σε σας?μηπως πανε στον ΕΑΡ ?μηπως στον Μπουτχια ,μηπως μηπως μηπως.......τις ακουτε και εσεις βρε αραγες?????η μονο εγω?????:king::king::king::biggrin::biggrin::biggrin::lol::lol::lol:

Α Ρ Χ Ι Σ Α Μ Ε ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


7 ΠΟΝΤΟΙ εεεεε......εχω αλλους δεκατρεις αλλα δεν δανειζω ρε φιλε.....καταλαβαινεις νομιζω........
Πεοαρμένιση και...ενατένιση. :roflmao:
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
@vlasis Μωρη βρωμιαρα μην ακουσεις τιποτα για τσουτσουδες και χορευτριες, μαμω την αρρωστια σου 🤣🤣🤣
Εχω δωσει εγω τετχοια δικαιωματα εδω μεσα?????????

Εχει αμαυρωθει ετσι το ονομα μου ???????


Ενισταμαι κυριε Προεδρε....... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Μηνύματα
90
Reaction score
20
Εγώ ακούω μια χαρά hi-end σε όλα τα πιο παλιά κομμάτια (είμαι 36 στα 37 και πήγα και πρόσφατα ωριλά). Αλλά στα πιο καινούρια που βγαίνουν κυρίως σε ψηφιακή μορφή, σε όλες τις πλατφόρμες (ακόμα και με spotify premium) δεν ακούω σχεδόν καθόλου hi-end. Οι πιο μικροί που είναι πχ 16-20 χρονών μου λένε ότι τα καινούρια ακούγονται πιο καθαρά από τα παλιότερα κομμάτια.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top