HITACHI PJ-TX 100

Μηνύματα
45
Reaction score
0
ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΠΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ??ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ,ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΛΠ??ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ Κ. ΜΕ ΤΑ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΑ ΑΕ700!!ΚΛΠ.!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ!! :D :D :D :D [/b]
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Δεν το έχουμε δει ακόμα όπως και τον panasonic ae700. Στο συγκριτικό δεν ξέρω αν θα υπάρχει όμως πιστεύω ότι σύντομα θα έχουμε νέα από ανθρώπους που τον έχουν σπίτι τους
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Panchito, οπως σου ειπε και ο Χρηστος γινεται προσπαθεια να τον εχουμε μαζι μας στο συγκριτικο και ετσι ολοι μας θα εχουμε την δυνατοτητα να δουμε...αλλα και να συγκρινουμε :wink:
 

Μηνύματα
8
Reaction score
0
Φίλε panchito εγώ είδα το περασμένο Σάββατο και τον panasonic 700 και τον Hitachi 100 στο Sound Cinema. Δεν διέκρινα διαφορές, απλά ο Hitachi έμοιαζε σαν να είχε υψηλότερη ανάλυση.
Μάλλον λόγο καλύτερου φακού, (είναι διπλάσιος από όλα τα άλλα)
Προσωπικά μου άρεσαν πάρα πολύ οι Epson, αλλά δεν τους είδα δίπλα στον Hitachi. Και αυτό γιατί έπαιζε ο Epson 200 κόντρα στον 500.
Είχα ξεφύγει ήδη 20 λεπτά από το ραντεβού και δε με έπαιρνε να ζητήσω κόντρα Epson -Hitachi.
 

Μηνύματα
45
Reaction score
0
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΔΟΜΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΠΙΤΙ!!ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΠΟΨΗ??ΜΟΝΟΝ Ο ΕΠΣΟΝ 500 ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΧ-100!!ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΝΩΜΕΣ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ!!! :D :D :D :D
 


Μηνύματα
45
Reaction score
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΧ-100!!ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.367
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top