Home cinema η εξέλιξη

Μηνύματα
27.242
Reaction score
25.217
Ε τι ? μόνο αυτό?
Βγάλε καμιά φωτό την σύζυγο όταν το αντικρίσει , ξέρεις , όταν στραβώσει το στόμα και αρχίσει τα , μπθα μπθα ετι ατό?
Μπθα μπθα , εεε? Ντουπ = ήχος πεσίματος στον καναπέ.
 

Μηνύματα
3.089
Reaction score
8.864
Καλημέρα φίλε Νάσο, το 1723 2S η το 2V θα είναι ........ μεγιές καλορίζικο και καλοάκουστο,
αλλά ακόμα είναι κλειστό άντε βάλτο στο χώρο μετρήσεις, τεστ, συμπεράσματα, και φώτο φυσικά :)
εύχομαι να μη πέσει το σπίτι :p
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Ε τι ? μόνο αυτό?
Βγάλε καμιά φωτό την σύζυγο όταν το αντικρίσει , ξέρεις , όταν στραβώσει το στόμα και αρχίσει τα , μπθα μπθα ετι ατό?
Μπθα μπθα , εεε? Ντουπ = ήχος πεσίματος στον καναπέ.
Δε νομίζω να το εμφανίσω ακόμη, είναι τεταμένη η ατμόσφαιρα, αυπνίες με τα μωρά, δύσκολη φάση για sub :idk: ;):p
 


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Καλημέρα φίλε Νάσο, το 1723 2S η το 2V θα είναι ........ μεγιές καλορίζικο και καλοάκουστο,
αλλά ακόμα είναι κλειστό άντε βάλτο στο χώρο μετρήσεις, τεστ, συμπεράσματα, και φώτο φυσικά :)
εύχομαι να μη πέσει το σπίτι :p
Ευχαριστώ. Θα είναι στη κούτα για λίγο καιρό. 1723 sub 3. όταν ανοιχτεί θα υπάρξει αναλυτική παρουσίαση. Είναι τεράστιο σε πρώτη φάση.
 


Μηνύματα
2.404
Reaction score
3.611
Δε νομίζω να το εμφανίσω ακόμη, είναι τεταμένη η ατμόσφαιρα, αυπνίες με τα μωρά, δύσκολη φάση για sub :idk: ;):p
Ευχαριστώ. Θα είναι στη κούτα για λίγο καιρό. 1723 sub 3. όταν ανοιχτεί θα υπάρξει αναλυτική παρουσίαση. Είναι τεράστιο σε πρώτη φάση.
Στείλτο να στο στρώσω..
Win win κατάσταση.. 😀

Με γειαααα
 


Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
Δε νομίζω να το εμφανίσω ακόμη, είναι τεταμένη η ατμόσφαιρα, αυπνίες με τα μωρά, δύσκολη φάση για sub :idk: ;):p
Oxi re, τωρα ειναι ευκαιρία, δεν θα το προσέξει καν!
 




Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
Αρα το τρίτο της παρέας θα είναι ported? Nomίζω τα άλλα δυο ειναι κλειστού τύπου καμπίνα, σωστά;
 









Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.593
Μηνύματα
2.867.106
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top