Home Cinema στο "termatogazi''

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
View attachment 161043 View attachment 161044
Ηρθε και το κρυογεννημενο , ουρημενο απο 1000 παρθενες, με σφιχτο μπασο και μεσαιο και πολυ υγρα πριμα.
Τα μεσσαία δεν πρέπει να ειναι υγρά; Τα πρίμα δεν πρέπει να ειναι αέρινα; ...μπερδεύτηκα τώρα.... :(
 

Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.503
Τα μεσσαία δεν πρέπει να ειναι υγρά; Τα πρίμα δεν πρέπει να ειναι αέρινα; ...μπερδεύτηκα τώρα.... :(
Ναι σωστα φιλος τον εχει μπερδεψει η πολυκαναλη ενασχόληση και η πσηφιακη ισοσταθμιση.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ναι ρε Μιχάλη, μην περιμένεις προκοπή από δαύτο. Πάρε κανά nordost, να γουστάρει και η high end κοινότητα .
Ακου belden, feldene μου θυμίζει. :lolsign:
εγώ απορώ πως του το επέτρεψαν από την jbl και δεν του τα πήραν πίσω τα μ2 :laugh:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
εγώ απορώ πως του το επέτρεψαν από την jbl και δεν του τα πήραν πίσω τα μ2 :laugh:
Απο την bon studio το πηρα και το καλωδιο...
20200411_133356.jpg

Αυτο τωρα που να το συνδεσω?
Στον τρινοβ ? Στον προβολεα ? Στο οππο?
Η στην καφετιερα?
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Απο την bon studio το πηρα και το καλωδιο...
View attachment 161267
Αυτο τωρα που να το συνδεσω?
Στον τρινοβ ? Στον προβολεα ? Στο οππο?
Η στην καφετιερα?
εγώ θα το έστελνα στον Τοολανδρο για αξιολόγηση
δεν βάζουμε ότι κ ότι σε καφετιέρες.... :p :laugh:
 


Μηνύματα
12
Reaction score
22
Απορώ τα σπίτια τους στο USA πως αντέχουν τέτοιες πιέσεις που φτιάχνονται και από ξύλο ως επί το πλείστον.
 


Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.503
Πήγα χτες το απόγευμα μια βόλτα από το Μιχάλη και ακούσαμε μουσικουλα στα m2. Ήρθε και ο @marios μετά και ακούσαμε όλοι μαζί μουσικουλα και γουστάραμε.
Κάπως έτσι θα έπρεπε να είναι κάθε review ηχείων. :biggrin:
Πέρα από την πλάκα το θέμα ηχεία για εμένα τερμάτισε. Δεν υπάρχει λόγος να δω ούτε να ακούσω τίποτα άλλο πλέον. Τα συγκεκριμένα ηχεία κατόρθωσαν το ακατόρθωτο. Ενώ το mid bass είναι ακαριαίο και κλωτσανε σαν μουλάρια, την ίδια στιγμή κατεβαίνουν με χαρακτηριστική άνεση κάτω από τα 40. Για την ακρίβεια φτάνουν τα 20 και δεν νιώθεις να ακούγεται καμία κόπωση Το αποτέλεσμα χωρίς σαμπ ήταν σίγουρα καλύτερο στα περισσότερα είδη μουσικής ενώ το headroom συνέχιζε να είναι ατελείωτο. Αρρωστημένο πραγματικά. Το cd με το waveguide ήταν από άλλο πλανήτη πραγματικά. Για να το περιγράψω όσο πιο σωστά μπορώ θα πω ότι είχε χαιενταδικο ήχο με εντάσεις pa.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.478
Πήγα χτες το απόγευμα μια βόλτα από το Μιχάλη και ακούσαμε μουσικουλα στα m2. Ήρθε και ο @marios μετά και ακούσαμε όλοι μαζί μουσικουλα και γουστάραμε.
Στο 13033 τι έστειλες;
 









ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.647
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top