Inca Katana

Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
πωλειται το κορυφαιο cd player,με αποκοδικοποιητη HDCD.Φοραει Burr Brown PCM 1732.Εχει αναλογικες εξοδους RCA και XLR και ψηφιακη S/PDIF και Toslink.Zυγιζει γυρω στα 11 κιλα,παιζει τα παντα και πωλειται στα 800 ευρο.Τηλεφωνο επικοινωνιας 6938103010
 

Attachments


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Myrtoula(...?), νομίζω ότι οι αγγελίες μελών δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για εσένα. Από εδώ και στο εξής, θα ήθελα να βάζεις τις προσφορές σου στην κατηγορία των καταστημάτων.

Ευχαριστώ.
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Γιατί ρε συ με καμιά 80αριά αγγελίες στο ενεργητικό σου, δεν μπορούμε να πείσουμε κανέναν γι αυτό. Εξάλλου το ότι δεν είσαι κατάστημα, (που δεν τον γνωρίζω φυσικά), δεν σε εμποδίζει να εμπορεύεσαι αυτά τα ήδη...
 

Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Οκ,οπως πιστευεις,αλλα νομιζω οτι ο οποιοσδηποτε εχει το δικαιωμα να εχει,να αλλαζει και να πουλαει οσα μηχανηματα εχει.Εξαλλου απο την στιγμη που δεν ειμαι καταστημα,νομιζω οτι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ να ανεβαζω αγγελια στην κατηγορια "προσφορες καταστηματων" για τον απλουστατο λογο οτι ο οποιοσδηποτε ενδιαφερθει θα θεωρει οτι ειναι μηχανηματα καινουρια,η' οτι μπορουν να παρουν αποδειξει αγορας η' ακομα και εγγυηση.Οχι οτι υπαρχει κανενα προβλημα,αλλα δεν θεωρειται κυριε διαχειριστα οτι απο την στιγμη που ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ καταστημα και δεν μπορω να παρεχω τις ευκολιες που παρεχει ενα καταστημα και να φαινομαι σαν ενα απο αυτα?Με συνχωρειται αν εχω 3 ζευγαρια ηχειων στην αποθηκη και 2 πολυκαναλα συστηματα στα οποια χρησιμοποιω γυρω στοθς 5-6 τελικους ενισχυτες συνολο,και παραλληλα 2 cd players και μου αρεσει να πειραματιζομαι με αυτα και με πολλα καλωδια.Αν για αυτο τον λογο θελεται να με θεωρειται καταστημα.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Άξιον απορίας λοιπόν πως αφού ασχολείσαι τόσο πολύ με τα οπτικοακουστικά, η μόνη κατηγορία που βρίσκεις αρκετά ενδιαφέρουσα για να γράψεις κάτι είναι... οι αγγελίες.

Και εν πάση περιπτώσει, η κατηγορία των αγγελιών δρα επικουρικά στο site και για τις ανάγκες των ενεργών μελών (στις άλλες κατηγορίες). Δεν είμαστε site δημοπρασιών εδώ.

Τέλος, επειδή δεν θεωρεί όλος ο κόσμος λογικό να διατηρεί κάποιος 5 διαφορετικά συστήματα και μια φορά την εβδομάδα να τα πουλάει, θα σε παρακαλούσα να περιορίσεις αυτήν την δραστηριότητα σε αυτήν την κατηγορία διότι το πρώτο πράγμα που σκέφτεται ο μέσος νους είναι ότι απλά κάνεις εμπόριο. Όχι ότι αυτό είναι κακό, απλά είσαι σε λάθος χώρο. Επιπλέον θα ήταν άδικο και για τους επαγγελματίες...
 

Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Κυριε Νικο αν δεν καταλαβαινω καλα,λιγο πολυ μου λετε οτι κανω κατι παρανομο?Η' κατι που υποβαθμιζει το site η' γενικοτερα την κατηγορια που διαχειριζεστε?Και για να εχετε απαντηση στο ερωτημα σας,πολλα ΕΝΕΡΓΟΤΑΤΑ μελοι απο εποχης avforum οταν ειμασταν ακομα,δεν γραφουν συχνα πια γιατι ειδη εχουν φτιαχτει δεσμοι και φιλιες μεταξυ μελων και προτιμω/μουμε να τα λεμε απο κοντα και οταν τυχει να ανεβει καποιο πολυ ενδιαφερον ερωτημα να ασχολειθουμε.Με συνχωρειται που δεν ασχολουμε με topics του στυλ ο High end ηχος του Behringer 1500.Εν πασει περιπτωση εγω δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα αν μου το πειτε απλα να μην ξαναμπω στο forum αυτο απο την στιγμη που μου λετε εμεσως πλυν σαφως οτι δρω αρνητικα για το site και αυτο γιατι δεν μπορω να αντιλειφθω την εκφταση "να περιορισεται την δραση σας σε αυτη την κατηγορια"..Θεωρω οτι οτι εχω μπορω να το πουλαω ανα 5 ημερες η' ανα μηνα η' ανα εβδομαδα χωρις να εχει καποιος το δικαιωμα να μου λεει να μην το κανω.Αν τωρα προσβαλλει και μειωνει την κατηγορια σας,σας ειπα παρακαλω πειτε μου και δεν προκειται να ξαναασχολειθω με το site.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Δεν μπορώ να καταλάβω... τι δεν καταλάβατε.
Ήμουν σαφής και δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε περισσότερο. Τα υπόλοιπα που λέτε δεν με αφορούν και δεν αφορούν και σε αυτό το site...
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Νικο, myrtoula, εαν μου επιτρεπετε μια μικρη παρεμβαση παρακαλω...

...Και για να εχετε απαντηση στο ερωτημα σας,πολλα ΕΝΕΡΓΟΤΑΤΑ μελοι απο εποχης avforum οταν ειμασταν ακομα,δεν γραφουν συχνα πια γιατι ειδη εχουν φτιαχτει δεσμοι και φιλιες μεταξυ μελων και προτιμω/μουμε να τα λεμε απο κοντα...
Εαν καποιος ηλιθιος καποτε ειχε φτιαξει ενα site και ηταν η αιτια να γνωριστω με τον Α,Β, Γ κλπ και ειχα δημιουργησει δεσμους φιλιας μαζι τους, καπου καπου θα επινα και ενα ποτηρακι νερο στο ονομα του ηλιθιου και θα συνεχιζα να γραφω και καμμια κουβεντουλα μονο και μονο επειδη μου εδωσε την αφορμη να γνωριστω με τα φιλαρακια μου.

Αλλα τι καθομαι και σας λεω τωρα...

Συνεχιστε παρακαλω την ομορφη συζητηση σας...
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.766
Μηνύματα
2.875.590
Members
37.951
Νεότερο μέλος
theo tzio
Top