IQOS

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Σε λιγες μερες θα ειναι διαθεσιμο το glo. Το εχει δοκιμασει κανεις?
Το δοκιμασα πριν παρω το IQOS. Εχει τα + και τα - του.. Οι κυριοτεροι λογοι που επελεξα το IQOS ειναι :
1) Σε αφηνει να κανεις οσες τζουρες θες μεν αλλα μεσα σε 3-3,5 λεπτα αντι τα 5 του IQOS ανα τσιγαρο. Αυτο για εμενα ειναι πιο αγχωτικο.. Στα 3,5 λεπτα max πετας το τσιγαρο...
2) Καμμια γευση δεν μου αρεσε.. Σαν αχυρο καπως και αυτες, μου εκαιγε και λιγο τον λαιμο..
Βεβαια αν πατε για νεα συσκευη εννοειται να τα δοκιμασετε και τα δυο γιατι τα γουστα ειναι προσωπικα..
[DOUBLEPOST=1541190945][/DOUBLEPOST]
marydaughter αυτό που έπαθες είναι επειδή δεν σταμάταγες να "ρουφάς".

Ακόμα και σκέτες ανάσες ρουφηχτές να πάρεις, στο τέλος ζαλίζεσαι.
Δεν ξέρω πώς "ρούφαγες" το heat αλλά με 2.5 πακέτα την ημέρα είμαι σχεδόν σίγουρος πως οφείλεται σε αυτό.
Κι εγω το ιδιο σκεφτηκα εφοσον ειπε ο ανθρωπος οτι καπνιζει πολυ, αλλα αναρωτιεμαι... Εφοσον κανει υποθετω το ιδιο και με τα τσιγαρα γιατι να το παθαινει μονο με τη συσκευη?
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.524
Στα 100€ η καινούργια συσκευή.
ΊΣΩΣ την βγάλουν μισοτιμής για μπλακ friday
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Προχθες μου ειπε φιλος φαρμακοποιος που το εχει,οτι το σταματησε διοτι του προκαλουσε ουλιτιδα.Φαινεται οτι σε καποιους δεν καθεται καλα.Προς το παρον παω καλα και χωρις καθολου τσιγαρο για 11 μερες.
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλησπέρα. Μόλις σήμερα αγόρασα την πρώτη μου συσκευή iqos και μετά από λίγες χρήσεις νιώθω σαν ένα "πλακωμα" στο στήθος και όταν παίρνω ανάσες είναι σαν να υπάρχει κάποιος δίπλα μου και να ανασαίνει.. έχει ή είχε κάνεις κάποιο τέτοιο σύμπτωμα;
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Καλησπέρα. Μόλις σήμερα αγόρασα την πρώτη μου συσκευή iqos και μετά από λίγες χρήσεις νιώθω σαν ένα "πλακωμα" στο στήθος και όταν παίρνω ανάσες είναι σαν να υπάρχει κάποιος δίπλα μου και να ανασαίνει.. έχει ή είχε κάνεις κάποιο τέτοιο σύμπτωμα;
Κανε λιγη υπομονη,δοκιμασε τις διαφορες γευσεις και δες πως παει.
Εγω ειμαι στον ογδοο μηνα και δεν εχω κανει τσιγαρο,παρα μονο 1 την πρωτη βδομαδα και μισο μετα απο 2-3 μερες και τερμα.
Κατεληξα στην μεντα και συμφωνω και ευχαριστω με τα παιδια που την προτειναν.Αυτο που λες καπου καπου ισως το νιωθω και γω οταν το παρακανω λιγο. Τα καλα που ειδα αυτους τους μηνες ειναι αρκετα ωστε να μεινω με το iqos.Kai η μεντα αρκετα ικανοποιητικη ειδικα στην αισθηση του καπνισματος και οχι τοσο στην γευση,που εν πασει περιπτωσει δεν ειναι και τοσο κακη τελικα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top