John Wick 3: Parabellum (2019)

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
αντι να παω να δω τον γιανναρα χθες πηγα και ειδα την βλακεια τους avengers ελεος απορω , μεσος ορος ηλικιας 14 στο σινεμα

εκει στο village βλεπουμε 4Κ η οχι ακομα?
 

I

iason

Guest
Ειδα την ταινεία το Σαββατο το βραδυ ,καλα ε μιλαμε για πολυ δραση .Πιστολιδι μεχρις εσχατων και εκει που την ειδα παιζανε με JBL ( Ωραιος ηχος).Μαχαιρωματα μια απο τα ιδια ,
Παρα τη δοση υπερβολης που εχει ,αρεσει ρε παιδι μου.
Ειναι καλοφτιαγμενη.
Η σκηνη με τα σκυλια ειναι στο Μαροκο ,καζαμπλανκα .Τα δυο σκυλια σε τελεια υπακοη και υποταγη απο την Αφεντικινα τους.
Και παμε και για νουμερο 4.
 



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ο τίτλος παραπέμπει και σε ορισμένο πυρομαχικό, που δεν μου αρέσει, και δεν χρησιμοποιώ! γι' αυτό και δεν θα την δω! :laugh:
Χωρίς πλάκα τώρα, έχω δει την εκπαίδευσή στην ''πρακτική σκοποβολή'' του Keanu Reeves και είναι πολύ καλός, καλύτερος απο μένα, όταν ήμουν νέος φυσικά, την στιγμή που έχει πολύ καλύτερους εκπαιδευτές!!!
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Παμε γερα John , μην χαλαρωνεις , μπορει να μεινει μονο ενας :D

https://i.ytimg.com/vi/xqZrZPDvLlc/maxresdefault.jpg
[DOUBLEPOST=1558365080][/DOUBLEPOST]
Λογικό το Chapter 3, αλλά και σειρά;
Εχει ψωμι για 5 κυκλους τουλαχιστον.Εδω δυο εφθασε o Τιμωρος, ο Tζονης που εχει ποικιλια κινησεων και πεδιο δρασης ολοκληρο τον κοσμο ? :D
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377

Ξενύχτησα για να τον δω σε αίθουσα κινηματογράφου.

Τουλάχιστον δυο σκηνές ήταν ωμής βίας...ακούγεται γελοίο για ταινία σαν κι αυτή.Μου θύμισε αρκετά Τσακι Τσαν ...κι αυτό γελοίο.

Το τέλος μου θύμισε αυτό :


Νομίζω πως και στο Μαρόκο θρηνούν αρκετούς άρρενες μετά την επίσκεψη του εκεί....

7,5/10
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top