John Wick 4 (2023)

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.880
Reaction score
41.094
Είδαμε ξανά τα τρία για να πάμε έτοιμοι την άλλη εβδομάδα. :tongue:
Σοφή κίνηση, είναι σημαντικό να έχει κάποιος την πλοκή της ιστορίας "φρέσκια" στο μυαλό του πριν δει το 4. Αν θέλει βέβαια να κατανοήσει την ταινία βαθύτερα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Θα πάω ένα απόγευμα καθημερινής μόνος μου. Φαγάκι από τα KFC, Coca Cola και φορτισμένο κινητό για τις λίγες σκηνές που μιλάνε και βαριέμαι. :neo:
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.513
Reaction score
30.884
Δεν θα παω . Εχω ακουσει οτι οποιος παει χανει δυο μοναδες IQ και δεν μου περισσευουν ....
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Δεν θα παω . Εχω ακουσει οτι οποιος παει χανει δυο μοναδες IQ και δεν μου περισσευουν ....
Στη χώρα που ζούμε μπορούμε να είμαστε γαλαντόμοι και να γεράσουμε πανέξυπνοι. :D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Θα πάω ένα απόγευμα καθημερινής μόνος μου. Φαγάκι από τα KFC, Coca Cola και φορτισμένο κινητό για τις λίγες σκηνές που μιλάνε και βαριέμαι. :neo:
Ένα 20% είναι αρκετό. Δεν χρειάζεται περισσότερη φόρτιση.

Tip: μετά από όλους τους τίτλους τέλους έχει μικρή σκηνή λίγων δευτερολέπτων που κλείνει μια εκκρεμότητα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Ένα 20% είναι αρκετό. Δεν χρειάζεται περισσότερη φόρτιση.

Tip: μετά από όλους τους τίτλους τέλους έχει μικρή σκηνή λίγων δευτερολέπτων που κλείνει μια εκκρεμότητα.
Την οποία πρέπει να έχεις διαπιστώσει στην εξέλιξη του σεναρίου;
Με άγχωσες!
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
τελικά έκανε κανείς το body count; στους 299 είναι τα πρώτα 3.
In the first film of the franchise, Wick killed 77 people followed by another 128 in the second one.

In fact, his killing was so rampant in John Wick: Chapter 2 that it's been estimated the hitman kills someone on average every 57 seconds.

Then there was the renowned John Wick: Chapter 3 – Parabellum, in which John chilled out a bit and only killed 94 people. Everyone deserves a bit of a break, I suppose.

That brings us up to an already ridiculous 299 and we've not even touched on the fourth film.

A fan on Twitter counted that John killed around 140 people in the fourth chapter - totalling his updated kill count to an immense 439.

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.285



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top