Kimber monocle xl, 7 ft (2 μέτρων & 13 εκατοστών).

Status
Not open for further replies.

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Καλημέρα σε όλο το forum. Πωλούνται τα καλώδια, που είναι πρώτο χέρι, απ´ευθείας από τον αντιπρόσωπο στην Ελλάδα, και έχουν από την μερια των ηχείων δίχαλα SN:05f6461 και μπανάνες από την μεριά του ενισχυτή 0644 -0680, της WBT. Είναι μονοκαλωδίωση, σε άριστη κατάσταση με τη συσκευασία τους σαν καινούργια. Τιμή 1.300 ευρώ.
Παρακαλώ τους διαχειριστές της σελίδας, να προσθέσουν στο post, ότι ανταλλαγές δεν γίνονται δεκτες, και το τηλ. επικοινωνίας μου είναι: 6974938787. Ευχαριστώ πολύ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Καλημέρα σας και καλό μήνα σε όλο το forum! Τα καλώδια υπάρχουν στη τιμή των 1.250 ευρώ. Άριστα, με τη συσκευασία τους. Τηλ. επικ.: 6974938787, ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Υπάρχουν ακόμη !!!! UP!!! Καλό μήνα σε όλο το Forum! Ευχαριστώ πολύ το AVSITE για τις δημοσιεύσεις των αγγελιών μου!
 


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα κορυφαία καλώδια ηχείων της kimber, στα 1.200 ευρώ, τελική. Καλό μήνα και καλές διακοπές στους τυχερούς.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα καλώδια είναι σε άριστη κατάσταση και είναι τα κορυφαία της KIMBER!! Στα 1.100 ευρώ !!!
 

Attachments


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
UP ! Στα 1.000 ευρώ !!!, για τα καταπληκτικά καλώδια της KIMBER ! Υπάρχουν οι συσκευασίες τους. Τηλέφωνο επικοινωνίας στο : 6974938787, ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Στα 900 ευρώ !!!!! Η τιμή είναι χάρισμα για τα συγκεκριμένα καλώδια. Μία ερώτηση στον επίσημο αντιπρόσωπο της KIMBER, θα σας πείσει. Ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Στα 900 ευρώ, τιμή συζητήσιμη !!!!!! Στο κουτί τους, άριστα, πρώτο χέρι, στο 1/3 της τιμής τους και πλέον !!!!! Δεν γίνονται ανταλλαγές λόγω διάλυσης συστήματος. Τηλ. επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση των αγγελιών μου.
 


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Στα 800 ευρώ και τέλος. - Είναι άριστα στο κουτί τους.
Ευχαριστώ, καλο βράδυ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα καλώδια δόθηκαν στον εξαίρετο φίλο Θανάση! Παρακαλώ να κλείσει. Ευχαριστώ για άλλη μια φορά το avsite για τη δημοσίευση της αγγελίας μου. Καλή σαρακοστή!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.851
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top