Klipsch Greek club

Μηνύματα
15
Reaction score
17
Ήρθε ο ένας αντικαταστάτης των μπροστα! Ειναι τεραστιο! Θα πρεπει να περιμενω κάνα δύο μερες και για το δευτερο για να πατήσω το on button! View attachment 98791 View attachment 98792
Μόνο το μεσαίο ηχειο δεν είναι κλιπς. Πλησιάζει η ώρα του...
Το στρωσιμο των r28f συνεχίζεται. Μη εκπαιδευμένο το αυτί μου δε λεω αλλά αυτό που ακούω με τρελαινει! Μια αγορά που ίσως έπρεπε να είχε ήδη γίνει αλλά...κάλιο αργα παρά ποτε!
IMG_20180619_202209.jpg
 

Μηνύματα
275
Reaction score
320
Μόνο το μεσαίο ηχειο δεν είναι κλιπς. Πλησιάζει η ώρα του...
Το στρωσιμο των r28f συνεχίζεται. Μη εκπαιδευμένο το αυτί μου δε λεω αλλά αυτό που ακούω με τρελαινει! Μια αγορά που ίσως έπρεπε να είχε ήδη γίνει αλλά...κάλιο αργα παρά ποτε!
View attachment 99327
Ωραια πραγματα.Καλοακουστα.Σου εγγυομαι μεγαλες και δυνατες συγκινησεις με τα KLIPSCH.
 



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.920
Reaction score
7.992
Μόνο το μεσαίο ηχειο δεν είναι κλιπς. Πλησιάζει η ώρα του...
Το στρωσιμο των r28f συνεχίζεται. Μη εκπαιδευμένο το αυτί μου δε λεω αλλά αυτό που ακούω με τρελαινει! Μια αγορά που ίσως έπρεπε να είχε ήδη γίνει αλλά...κάλιο αργα παρά ποτε!
View attachment 99327

Ωραίο σύστημα, αλλά το κεντρικό νομίζω ότι βρίσκεται σε τελείως ακατάλληλη θέση.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Πως γίνονται οι μετρησεις με τα db;;;;

με το ντεσιμπελομετρο-α......
[DOUBLEPOST=1529470411][/DOUBLEPOST]
Ωραίο σύστημα, αλλά το κεντρικό νομίζω ότι βρίσκεται σε τελείως ακατάλληλη θέση.
το κεντρικο ή μπαινει στο κεντρο.......ή στο κεντρο.....και εκει ζωγραφιζε.......
 

Μηνύματα
275
Reaction score
320
με το ντεσιμπελομετρο-α......
[DOUBLEPOST=1529470411][/DOUBLEPOST]
το κεντρικο ή μπαινει στο κεντρο.......ή στο κεντρο.....και εκει ζωγραφιζε.......
Με αυτο το ξερω.Καθεσαι στην θεση ακροασης; Ποση ενταση βαζεις το συστημα;;
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
συνηθως καθομουν στην τυπου laz boy....στα 5,4 μετρα.......
-8 τερματιζε στο 0.......
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.920
Reaction score
7.992
με το ντεσιμπελομετρο-α......
[DOUBLEPOST=1529470411][/DOUBLEPOST]
το κεντρικο ή μπαινει στο κεντρο.......ή στο κεντρο.....και εκει ζωγραφιζε.......

Δεν είναι πολύ χαμηλά?
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
να το εβαζα στην οθονη ? ..........(μεσα).....
ειχε κληση......μαι χαρα ηταν......πιο ψηλα δεν πηγαινε ...στο οριο ηταν.....
μετα εφυγε το svs ,....αλλα παλι εκει εμεινε στο ΑΝΣ (που λενε στην μηχανολογια)
μετα ηρθαν 2 ev 18ιντσα.......γενικα της αλλαγης.....
 



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.920
Reaction score
7.992
να το εβαζα στην οθονη ? ..........(μεσα).....
ειχε κληση......μαι χαρα ηταν......πιο ψηλα δεν πηγαινε ...στο οριο ηταν.....
μετα εφυγε το svs ,....αλλα παλι εκει εμεινε στο ΑΝΣ (που λενε στην μηχανολογια)
μετα ηρθαν 2 ev 18ιντσα.......γενικα της αλλαγης.....
Αργύρη μου, δεν αναφέρομαι σε σένα, για τον Geotron τα γράφω......δες την φωτογραφία παραπάνω...
 

Μηνύματα
275
Reaction score
320
Πιο μετα εβαλα και 2 18ιντσα ev........για μασαζ στον αυχενα...και ακομα ενα ερθ
Φανταζομαι τι θα γινοταν Σεισμος.Χεχε.Το εχω στα σχεδια μου παντως ενα KLIPSCH SUB γιατι ειμαι με το 8αρι της YAMAHA.Και αυτο μου το εδωσαν 30 ευρω.Καλο αλλα λιγο και μικρο.Οπως και να το κανουμε θελω το κάτι παραπάνω.
 


Μηνύματα
275
Reaction score
320
κλιπσαρω ,...κλιπσαρεις ....κλιπσαρει.......
γιατι μονο με κλιπς μπορεις να κλιπσαρεις.
Αγαπη και κλιπς View attachment 99396

Πωπωπω.Αυτα ειναι.Μαλλον βλεπω και τα δικα μου εκει στο βαθος.Χεχε.Αγαπη μονο.Δωματιο ονειρο.
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.920
Reaction score
7.992
Εδώ τα rew, on line. Όποιος αμφιβάλει ας περάσει από το καθιστικό μου. Θα έχε επί τόπου αντικειμενική εκτίμηση περί υπεροχής ...KLIPSCH! Με ταυτόχρονη επίδειξη 2 συστημάτων.


Και κάτι άλλο, διαχρονικά! Είτε έχεις έκδοση 1970 είτε σύγχρονα, η απόλαυση και η ηδονή είναι η ίδια.
 
Last edited:


Μηνύματα
15
Reaction score
17
Ωραίο σύστημα, αλλά το κεντρικό νομίζω ότι βρίσκεται σε τελείως ακατάλληλη θέση.
Δυστυχώς δεν χωράει να μπει πάνω στο έπιπλο και μπροστα από την tv η οποία είναι βαριά για να πατάει πάνω του. Αυτα εχω δει απο φωτο σαν πιθανες θέσεις. Καμία άλλη πρόταση?
Πάντως καλά ακούγεται στις ταινίες. Λίγο χαμηλά αλλά σαν αίσθηση/κατευθυνση, σαν να ακούω από τα ηχεία της tv
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top