Lg 55 Oled b7v

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
471
Reaction score
56
Η τηλεόραση είναι αγορασμένη από mediamarkt 24/12/2017. Είναι σε άριστη κατάσταση τόσο λειτουργικά όσο και εμφανισιακά. Είναι στο σαλόνι και έχει παίξει κυρίως για ταινίες. Παραλαβή από το σπίτι μου λόγω όγκου
τιμη 850€
Είμαι Πειραιά κερατσινι.
6983437424
Νεκταριος.
 


Μηνύματα
471
Reaction score
56
Η τηλεόραση ειναι διαθέσιμη και επειδη τωρα στην καραντινα εβγαλε ενα ελαφρυ burn in κατω αριστερα απο το "ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ῾, τιμη 700ε

Επειδή βλέπω ότι η αναφορα για το burn in τρομαζει, δειτε το βιντεακι για να καταλαβετε.....Οτι υπαρχει ειναι στην κατω αριστερη γωνία.

 


Μηνύματα
471
Reaction score
56
Νέα τιμή 630ε. Αυτή η τιμή θα ισχύει μέχρι την Τρίτη. Θα την πάρει ο πρώτος που θα έρθει να παραλάβει!!!
 

Μηνύματα
471
Reaction score
56
Επειδή δεν μπορώ να αυξήσω την τιμή, παρακαλώ η αγγελία να παγώσει και θα επανέλθω όταν και αν, βρεθεί πάλι η δυνατότητα να δοθεί σε αυτή την τιμή. Ευχαριστώ
 


Μηνύματα
471
Reaction score
56
Νέα τελική τιμή και ασχολία με την αγγελία.
500€ οποίος την προλάβει με την εξής προϋπόθεση. Οποίος ενδιαφέρεται, έρχεται και τη βλέπει. Εφόσον εξακριβώσει αυτά που έχω πει, μου δίνει 100€ και έρχεται το αργότερο μετά από δυο μέρες και μου δίνει τα υπόλοιπα και παίρνει την τηλεόραση. Οποίος ενδιαφέρεται, λεπτομέρειες σε τηλεφωνική επικοινωνία στο 6983437424.
 


Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top