LG plasma 102'' 1080p

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Contrast ratio 5000:1
Brightness 10000 cd/m2
Ένα από τα πλεονεκτήματα των projectors πάει περίπατο(μεγάλη εικόνα)

 


Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Και σε 5 χρόνια να δεις τι θα γίνετε... τουλάχιστον από πλευράς τιμών...

Βέβαια ο προβολέας θα έχει πάντα το πλεονέκτημα της έγκρισης της γυναίκας του σπιτιού μιας και άλλο να κρεμάσεις μόνιμα ένα τέτοιο θηρίο στον τοίχο και άλλο ένα πανί που ανεβοκατεβαίνει...
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Φαντάζομαι πως για να παίξει αυτο το πράγμα σε σπίτι η LG θα μας δίνει και ένα μικρό εργοστάσιο της ΔΕΗ δώρο. :mrgreen:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Εχω ηδη γραψει πως η αντιστοιχη της Samsung μου εδειξε την καλυτερη εικονα που ειδα στην τελευταια CeBIT.

Τωρα , εαν εχετε και 250.000 ευρω να διαθεσετε.... :wink:
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
......"ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ Ο ΑΧΑΙΡΕΥΤΟΣ!!! ΕΔΩΣΕ 250.000Ε ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΛΑ ΕΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΟ ΣΕΤ, 2-3 ΓΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝΑ...!!!"
ΜΠΟΥ,ΧΟΥΟΥΟΥΟΥ...!!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 


gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Πάντα το πρωτοποριακό και το καλό κοστίζει ακριβά.
Το θέμα με τα ψηφιακά είναι ότι η αξία τους πέφτει πολύ γρήγορα και η τεχνολογία τους ξεπερνιέται εύκολα, δεν είναι π.χ. Mark Levinson N33.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.692
Μηνύματα
2.870.069
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top