Live! Που πήγαμε και τι ακούσαμε...





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.965
Reaction score
20.485
Κατάλαβε κάποιος τι έγινε χτες στην αρχή του "Number..." και τσαντίστηκε ο Bruce;
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.621
@wizzy

Τα έχωσε σε θεατή με καπνογόνο ο Ντίκινσον

Ο Μπρους Ντίκινσον είναι γνωστό ότι σιχαίνεται τα καπνογόνα, τις φωτοβολίδες και τα… διάφορα, που ανάβουν οι φανατικοί οπαδοί της θρυλικής μπάντας στις συναυλίες της. Ζητάει, λοιπόν, συνήθως ευγενικά να μην ανάβει κανένας τίποτα, γιατί, επηρεάζει και την απόδοσή του καθώς τραγουδάει τα άκρως απαιτητικά τραγούδια του. Στο ΟΑΚΑ, ωστόσο, κάποιοι δεν… χαμπάριασαν και άναψαν καπνογόνα. Με έναν εξ αυτών, ο Ντίκινσον δεν κρατήθηκε και άνοιξε έξαλλος διάλογο.

Συγκεκριμένα, οπαδός της μπάντας άναψε καπνογόνο, με τον Μπρους Ντίκινσον στη διάρκεια του «The Number of the Beast» να τον βρίζει. Οργισμένος, δε, ο frontman των Βρετανών έφυγε από τη σκηνή και δεν τραγούδησε το πρώτο κουπλέ του θρυλικού τραγουδιού! Στη συνέχεια επέστρεψε και δείχνοντας φανερά τον εκνευρισμό του, με πολλές χειρονομίες, ολοκλήρωσε το τραγούδι.




 

Μηνύματα
703
Reaction score
2.296
Κατάλαβε κάποιος τι έγινε χτες στην αρχή του "Number..." και τσαντίστηκε ο Bruce;
Κάποιος άναψε πυρσό μπροστά του και εκνευρίστηκε και τον άρχισε στα "f@#k you'.. Το έχω έχω καταγράψει και σε βίντεο.
Εδώ που τα λέμε μεγάλη μ@λ@κια αυτοί οι πυρσοί. Δίπλα μου ένας άναψε πάνω από 10, μπουκώσαμε.
Κατά τα άλλα πολύ καλή η συναυλία.
IMG_20220716_222056.jpg


IMG_20220716_222844.jpg

IMG_20220716_222820.jpg

IMG_20220716_225044_1.jpg

IMG_20220716_215339.jpg
 


Μηνύματα
12.481
Reaction score
14.641
Γιατί δεν πήγε ο χριστιανός να παίξει στο Μέγαρο μουσικής, που δεν θα είχε τίποτε να τον αποσπά απο την τεχνική και καλλιτεχνική του έφραση ? :D
 

Μηνύματα
909
Reaction score
333
καποιος να του μαθει του κυριου Br
οτι στο have metal υπαρχει καποιος Ozzy
 


Μηνύματα
15.016
Reaction score
20.761
Κάποιος άναψε πυρσό μπροστά του και εκνευρίστηκε και τον άρχισε στα "f@#k you'.. Το έχω έχω καταγράψει και σε βίντεο.
Εδώ που τα λέμε μεγάλη μ@λ@κια αυτοί οι πυρσοί. Δίπλα μου ένας άναψε πάνω από 10, μπουκώσαμε.
Κατά τα άλλα πολύ καλή η συναυλία.
View attachment 257921

View attachment 257922
View attachment 257923
View attachment 257924
View attachment 257925
Πω ρε φίλε άλλη συναυλία είδαμε, από εξέδρα δε λέει τίποτα μπροστά σε αυτό
Εντωμεταξύ χωριά το θέαμα και ήχος στο πλάι είναι γτπκ , αλλά 170 άνθρωπος στην αρένα μια μασχάλη και ένα αρχιδι θα έβλεπα
 



Μηνύματα
703
Reaction score
2.296
Πω ρε φίλε άλλη συναυλία είδαμε, από εξέδρα δε λέει τίποτα μπροστά σε αυτό
Εντωμεταξύ χωριά το θέαμα και ήχος στο πλάι είναι γτπκ , αλλά 170 άνθρωπος στην αρένα μια μασχάλη και ένα αρχιδι θα έβλεπα
Standing B. Ο ήχος ήταν καλός το μπάσο το ένιωθες στο στήθος . Καλός παλμός....και αρκετό σπρώξιμο... 😁 😁 . Α, και πολύ ορθοστασία.
 

Μηνύματα
15.016
Reaction score
20.761
Standing B. Ο ήχος ήταν καλός το μπάσο το ένιωθες στο στήθος . Καλός παλμός....και αρκετό σπρώξιμο... 😁 😁 . Α, και πολύ ορθοστασία.
Εκει που ημανε λίγο από όλα , λίγο μπάσο λίγες φωνές λίγα όλα , τεσπα την επόμενη φορά η όρθιος η στο πέταλο (δε θα βλέπω που δε θα βλέπω , αλλά θα ακούω καλύτερα)
Δε βαριέσαι ωραία περάσαμε , έτσι και αλλιώς στο μυαλό αυτό που ζεις άμα θες το φουσκώνεις λιγάκι και έρχεται στα ίσα του
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
Χάλια ήχος κερκίδα. Μαλακάσα ήταν πολύ καλύτερος.
 



Μηνύματα
3.768
Reaction score
2.909
Μπροστά αριστερά , κάγκελο!

Ωραία ήταν , πολύ απλυσιά. Στα θετικά ότι δεν κάπνιζε κανείς τριγύρω. Αν άναβαν κοντά μας καπνογόνο θα του το σβήναμε στο μάτι του κάγκουρα. Απορώ, στην είσοδο πετάγαν τα τοστάκια από τις τσάντες και το @ρχιδι πέρασε καπνογόνο?

Θα συμφωνήσω ότι Μαλακάσα ήταν καλύτερα σε ήχο και setlist!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.606
Μηνύματα
2.867.573
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top