Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Τώρα που έριξες τον οχετό σου μπορείς να ξαναμπείς στην τρύπα σου…
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.644
Reaction score
9.216
Απάντηση: Re: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

tegonik πιστεύεις ότι ο geoegetdm εμποδίστηκε να πει τη γνώμη του ή να καταθέσει την άποψή του για τα γεγονότα;
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Δυο κατηγοριες υπαρχουν εδω μεσα
Τρεις είναι. Υπάρχουν και οι εντελώς άχρηστοι άσχετοι σουλατσαδόροι που δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα. Δυστυχώς το internet είναι ελεύθερο για όλους, ακόμη και γι αυτούς.

...
 


NIX

Μηνύματα
1.390
Reaction score
0
Απάντηση: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Μου την εχουν δωσει οι "χομπιστες" :141:
Ο καθε ασχετος βρηκε μια καραμελα και τη πιπιλαει.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Νικόλα έτσι είναι. Άμα δεν έχει με τι να ασχοληθεί ο... χομπίστας, ασχολείται με εμάς.

...
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Μονο Forum για ανθρωπους με το ιδιο μερακι δεν ειναι τελικα.Οπως παντου..ετσι και εδω τα συμφεροντα και το χρημα κυβερνουν...Παντα ολοι και ολα καπου αποσκοπουν...Οσοι εχουν καταστηματα ή ασχολουνται επαγγελματικα με το αντικειμενο καλο θα ηταν να αποχωρισουν απο το forum γιατι το μονο που κανουν ειναι να αποσκοπουν απο εδω πως θα μεγαλωσουν το εισοδημα τους και τιποτα αλλο και να ανοιξουν ενα αλλο οπου να ξερουμε τι μας γινεται..
Και τωρα μετα απο αυτα που διαβασαμε ας αρχισουμε να προβληματιζομαστε για τα τεστ.....Ειμαι πλεον σιγουρος οτι γινονται χωρις σκοπιμοτητα.....
Δυο κατηγοριες υπαρχουν εδω μεσα
1)οι χομπιστες που αγαπουν το σπορ
2)οι επαγγελματιες που το παιζουν χομπιστες και οτι δεν αποσκοπουν πουθενα..

Μαυρο χαλι....
Κρίμα για την άποψη σου ... Μια χαρά εύρυθμο είναι το φόρουμ , με λίγη βοήθεια από όλους πάει καλά ... Οι επαγγελματίες άλλωστε είναι τα μάτια του χομπίστα , αυτοί θα διαλέξουν αν θα μας δώσουν φως ή στάχτη ...
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Re: Απάντηση: Re: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Κρίμα για την άποψη σου ... Μια χαρά εύρυθμο είναι το φόρουμ , με λίγη βοήθεια από όλους πάει καλά ... Οι επαγγελματίες άλλωστε είναι τα μάτια του χομπίστα , αυτοί θα διαλέξουν αν θα μας δώσουν φως ή στάχτη ...
Μπράβο Νίκο πολύ σωστή όλη η τοποθέτηση σου και ακόμα περισσότερο το κόκκινο σημείο!!!

Σωστοτατος!!!
 

Μηνύματα
1.496
Reaction score
1
Μπραβο κυριοι!Τουλαχιστον μετα το post μου αποκαλυπτονται τα πιρανχας μονα τους...αυτος ηταν και ο σκοπος μου.Να δω ποσοι και ποιοι ειστε..για να φυλαγομαι εγω και ολοι οι χομπιστες...εσεις συνεχιστε..οτι ειναι κερδοφορο δεν πρεπει να σταματαει...
 

Μηνύματα
1.496
Reaction score
1
ΜΑΧ οχι δεν εμποδιστηκε...αλλα σε μια απαραδεκτη συμπεριφορα για αντιπροσωπο μονο τα κλαματα δεν εβαλαν μερικοι για να τον υποστηριξουν (φανταζομαι χωρις κανενα κερδος).Και δωστου ΄'15 χρονια προσφορας' και δωστου σοβαρος αντιπροσωπος,και δωστου υποστηριξη.Ο φιλος 'κεφαλη πικαπ':114: μονο τα κλαματα δεν εβαλε..και εισαι ο μονος που δεν αντεδρασε προσβλητικα στο ποστ μου(το οποιο δεν προσβαλει κανεναν - απλα αναφερει την πραγματικοτητα).Αυτο δειχνει την διαφορα επιπεδου σου απο τους αλλους (απλη διαπιστωση ηταν αυτο)
 

Μηνύματα
1.496
Reaction score
1
Α..κυριοι συντονιστες καποιος με αποκαλεσε εμμεσως ασχετο και γενικα αναφερθηκε προσβλητικα προς εμενα.Του εγινε παρατηρηση?:135::135::135::135:...μα τι λεω......ντροπη μου..
 

Μηνύματα
1.496
Reaction score
1
...μα τι λεω...αυτος ειναι ο διαχειριστης!!!:114::114::114: (τι να κανει? να αυτοτιμωρηθει?:114::114::119:
 

Μηνύματα
545
Reaction score
33
Για διευκρίνηση και μόνο:

Eγω αποφάσισα να σταματήσει το όλο θέμα καθώς και κουράστηκα και βαρέθηκα.
Mαλιστα είχα στείλει pm στους συντονιστές να το κλειδώσουν σε περίπτωση που θα κινδύνευε το Avsite με μηνύσεις.

Καλό είναι να μην βάζουμε τα πάντα στον ίδιο κουβα.

Υπάρχει μάλιστα χομπίστας-επαγγελματίας που θέλησε να δώσει λύση στο πρόβλημα. Και ο μόνος λόγος που δεν το δέχτηκα ήταν διότι δεν ήθελα να κοστίσει αυτή η ιστορία σε τρίτο. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα, δεν πουλάνε όλοι μόνο κουτιά.

Το πως συμπεριφερόμαστε καθημερινά δεν περιορίζεται μόνο στον συγγενικό μας περιβάλλον αλλά και στον επαγγελματικό.

Φιλικά Γιώργος.
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.644
Reaction score
9.216
Απάντηση: Mπελάδες με ηλεκτρική E-SCREEN 120.

Θεωρώ ότι το ζήτημα εξαντλήθηκε και μόνο παραπέρα καυγάδες μπορεί να φέρει.
Με τη σύμφωνη γνώμη και αυτού που το ξεκίνησε, το θέμα κλείνει.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.671
Μηνύματα
2.869.625
Members
37.943
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top