Mafia 2

Μηνύματα
7.188
Reaction score
1.168
Καλησπέρα! Μόλις πριν λίγο το εγκατέστησα, και κάθησα να παίξω με μεγάλο ενθουσιασμό! Αλλά μου έφυγε γρήγορα! Έχω σκαλώσει στην πρώτη μάχη (αρχίζω να νιώθω εντελώς ηλίθιος), με το που ρίχνει ο αντίπαλος την πρώτη γροθιά σωριάζεται ο χαρακτήρας μου στο έδαφος και δε σηκώνεται με τίποτα. Ψάχνοντας λίγο στο νετ, βρήκα βιντεάκια από τη σκηνή αυτή, και ο χαρακτήρας είναι πολύ πιο ανθεκτικός στο ξύλο από το φλώρο το δικό μου. Το έχει παίξει κανείς, έχει ιδέα τι μπορώ να κάνω για να το προχωρήσω;

(Γ@μω τη γκαντεμιά μου, το έκλεισα τσατισμένος, έβαλα τηλεόραση λίγο να ξεχαστώ, και έπεσα πάνω στο "Ανάλυσέ το" και ξαναπορώθηκα...)
 


Μηνύματα
7.188
Reaction score
1.168
Το πρόβλημα το έλυσα με απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση. Το παιχνίδι είναι υπέροχο, αν και δε μου ήταν νέο καθώς είχα παίξει και τερματίσει πριν χρόνια το πρώτο. Αυτό με κούρασε σε μια σκηνή στο λιμάνι, και το έχω παρατήσει εδώ και μήνες... Πολύ ωραίο πάντως...

Το GTA είναι πολύ πιο ελεύθερο, εδώ δε σε αφήνει τόσο να σουλατσάρεις σε περιορίζει στην εκτέλεση των αποστολών. Για αυτό μάλλον τερμάτισα και το πρώτο, ενώ ποτέ δεν τερμάτισα κανένα GTA, πάντα μετά από λίγες αποστολές αρχίζω να κόβω βόλτες στην πόλη και να πυροβολάω τυχάια κόσμο! Psycho!!!!!
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
Το πρώτο Mafia θα επιστρέψει τελικά με πλήρες remake – Πρώτες εντυπωσιακές εικόνες


1589541192797.png


 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top