MARK LEVINSON No 432

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Επιτελους μετα απο αναμονη ενος ετους την Δευτερα θα παραδοθει ο πρωτος ενισχυτης νεας σειρας Νο432(2χ400w 8Ω ,2Χ800 4Ω) Υ.Γ. ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
ΓΙΑΝΝΗ ευχαριστω για τις photo διοτι εγω απο κομπιουτερ μαυρη ειν η νυχτα στα βουνα
 

Μηνύματα
823
Reaction score
997
Καλοριζικος.Ενας τετοιος ειναι στα μακρινα μεν αλλα μεσα δε σχεδια μου.Η αναμονη υποθετω οτι οφειλοταν στα προβληματα της εταιριας και μαλλον δεν θα ειναι συνηθες.
 

Μηνύματα
559
Reaction score
1
Εντυπωσιακή σχεδίαση και ποιότητα υλικών, μένει να δούμε αν θα ηχεί το ίδιο εξαιρετικά όσο και οι 334,335 και 336.

Ελπίζω να μην χρησιμοποιεί κανένα gainclone και ο ήχος πάει περίπατο. Εκφράζω αυτή την ερώτηση-φοβία, γιατί διαβάζω ότι αποδίδει 2x400 watt και δεν βλέπω τόσα τρανζίστορ εξόδου που να δικαιολογούν αυτή την ισχύ.

Τώρα θα μου πείτε ..."καλά βρε παιδί μου, εσύ από την φωτογραφία μέτρησες τα τρανζίστορ;;;". Δεν λέω, το πιο πιθανό είναι να βγω λάθος.

Όμως, πραγματικά θέλω να μάθω για αυτό το θέμα, γιατί είμαι γνωστός fun της μάρκας, έχω υπάρξει πολλάκις κάτοχος των μηχανημάτων της και το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα να ακούσω είναι ότι (και) οι Mark Levinson πλέον χρησιμοποιούν gainclones.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Προς αποφυγη παρεξηγησης δεν τον αγοραζω αλλα τον πουλαω(η φυση της εργασιας)οσο για την καθυστερηση οφειλεται στο οτι οι τρελλοαμερικανοι ξεστησαν το εργοστασιο της MADRIGAL(MARK LEVINSON,PROCEED,REVEL)απο την Καλιφορνια για να το μεταφερουν στην Ανατολικη ακτη στις εγκαταστασεις της LEXICON και να γινει το HARMAN SPECIALTY GROUP
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.672
Μηνύματα
2.871.703
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top