matrix 803 s2 B&W

Status
Not open for further replies.

svmix

Επαγγελματίας
Μηνύματα
237
Reaction score
40
IMG-73cee3ef711328f4107d99db7ef49d41-V.jpg
προς πωληση το ζευγος σε χρωματος μαυρο και ολοκαινουργια τουιτερ και στα δυο σε αψογη κατασταση.με τις γριλιες τους επισης αθικτες.
τιμη 750 ευρω μονο.
 

Μηνύματα
107
Reaction score
297
Καλημέρα σας. Γνωρίζω ότι πουλήθηκαν τα εξαίσια 803 matrix S2. Η ερώτηση μου αφορά στο.οτι γράψατε ότι τα τουίτερ είναι "ολοκαίνουργια". Επειδή έχω κι εγώ ένα ζευγάρι από το ίδιο μοντέλο και οι υψηλές ακούγονται εδώ και πολύ καιρό "ματ", πιστεύω ότι θέλει το ferrofluid αντικατάσταση, ή τα τουίτερ εξ ολοκλήρου...
Πώς λοιπόν καταφέρατε να βρείτε καινούργια τουίτερ για αυτή τη σειρά; Στο ίντερνετ δεν υπάρχουν πουθενά καινούρια. Ευχαριστώ πολύ
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.441
Reaction score
74.904
Καλημέρα σας. Γνωρίζω ότι πουλήθηκαν τα εξαίσια 803 matrix S2. Η ερώτηση μου αφορά στο.οτι γράψατε ότι τα τουίτερ είναι "ολοκαίνουργια". Επειδή έχω κι εγώ ένα ζευγάρι από το ίδιο μοντέλο και οι υψηλές ακούγονται εδώ και πολύ καιρό "ματ", πιστεύω ότι θέλει το ferrofluid αντικατάσταση, ή τα τουίτερ εξ ολοκλήρου...
Πώς λοιπόν καταφέρατε να βρείτε καινούργια τουίτερ για αυτή τη σειρά; Στο ίντερνετ δεν υπάρχουν πουθενά καινούρια. Ευχαριστώ πολύ
Παρακαλούμε να μην ξεκινάτε συζητήσεις προωθώντας παλιές αγγελίες. Υπάρχουν κατάλληλες κατηγορίες στο Audio. Ηχεία, DIY, Τεχνικά Θέματα.
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.702
Μηνύματα
2.872.688
Members
37.934
Νεότερο μέλος
arhss1964
Top