MaxTheater 175"

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Αλήθεια ή ψέμα?

Υπόσχεται να μας προβάλλει την τηλεόραση μας σε 175'' , μέσω ενος συστήματος φακών όπου πολλαπλασιάζει το σήμα κατα 6 φορές.

Δείτε εικόνα...



http://www.maxtheater.com/new/images/screenshot3.jpg[img]

[img]http://www.maxtheater.com/new/images/screenshot1.jpg

ή παιχνίδι απο xbox...



Τώρα ή εχει πέσει πολύ photoshop... ή παίζει κάτι άλλο.

Πάντως για την τιμή των 17 ευρώ που ζητάει , θάθελα και εγώ να το δοκιμάσω... έτσι απο περιέργεια...

Εσείς???
 



Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Kαι θα 'ναι τόσο μεγάλα τα pixels που θα νομίζουμε ότι χιονίζει!!!!!!!

Ή εμείς είμαστε ηλίθιοι που δώσαμε τόσα λεφτά για βιντεοπροβολείς ή αυτός απευθύνεται σε ηλίθιους!!!
Μην τρελαθούμε κι όλας!!!

(δείτε στις εικόνες το μέγεθος του κόκκου ή των ατελειών............Χχμμμμμμμ
Το σκέφτεστε ακόμα???)
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
αντε ρε...αμα δνε το δεις από κοντά μην λες. Το πουλάνε εδω και καιρό στο e-bay
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
αντε ρε...αμα δνε το δεις από κοντά μην λες. Το πουλάνε εδω και καιρό στο e-bay
Είδαμε τις φωτό πιο πάνω.................
Μου θυμίζουν εκείνες τις "ανακαλύψεις" που τις βάζεις στο αυτοκίνητο χωρίς μετατροπές και καίει 20 με 25% λιγότερο...............

(κάτι τέτοιο χρειάζεσαι στο TUCSON με τόση βενζίνη που καίει............Αλλά δυστυχώς για σένα ΔΕΝ θα δουλέψει!!)
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
ρε παιδιά ... 17 ευρώ έχει... έτσι και μόνο για δοκιμή ... για να μας φύγει η περιέργεια δηλαδή...
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Εμένα οι τύποι μου κάνουν για super απατεώνες. Μπορεί να το καταλάβει κανείς απο τις ''πληροφορίες'' που δίνουν στο site τους. Δεν έχουν ούτε μια φωτό του μαγικού μηχανισμού, απλά χρεώνουν τον αέρα με 17$ για να την πατήσουν πολλοί που θα το παραγγείλουν, έστω και για δοκιμή.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Σε άλλους η απλή περιέργεια τους στοίχισε τον κούκο.....αηδόνι!!! :wink:
Στα 17$ θα κολλήσει κανείς? :roll: :roll: :roll:


(εγώ πάντως ΔΕΝ τα δίνω!! :twisted: :twisted: )
 

Μηνύματα
28
Reaction score
0
πριν κανα δυο χρονια ειχα αγορσει εναν παρομιο φακο απο ενα site που διαφημιζοταν πρωτο πρωτο στο avs forum, τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν ενας fresnel φακος παρομοιος με αυτους των projector για διαφανειες,κατασκευασα ενα κουτι και τον εβαλα μπροστα απο την τηλεοραση,η εικονα που προβαλε ηταν παρα πολυ θολη και σκοτεινη και αναποδα γυρισμενη λογω του φακου και αναγκαστηκα να βαλω την τηλεοραση αναποδα για να βλεπω,παντως ηταν πεταμενα λεφτα σιγουρα
 

Μηνύματα
4.114
Reaction score
3.656
Ριξτε μια ματια εδώ

http://www4.tomshardware.com/howto/20041113/index.html

αυτό που διαφιμίζει το maxtheater είναι οδηγός κατασκευής και από ότι λέει το αρθρο μάπα τελείως.......παρόλα αυτά έχει να μας προτείνει κάτι παρόμοιο που έχει ενδιαφέρον.......και το site δεν πουλάει προιοντα απλώς τεστάρει.......
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.699
Μηνύματα
2.870.251
Members
37.940
Νεότερο μέλος
daemon76
Top