ME Geithain 801K

Status
Not open for further replies.

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
δεν καταλαβα εγω η αληθεια, τι εννοεις? εγινε κατι?
όχι μη φοβάσαι....δεν φεύγει από το σάιτ ο γιανννης σου....απλά την έκανε με το cd :lol:
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Καλά σβήστηκε του Κώστα Ear ποστ ή μέρος αυτού?
Εκείνο που έλεγε για κάτι χρωστούμενα και κάποιον κακοπληρωτή απέναντι στον φίλο του λέω.

Πω πω πω τι ζω μην με ξυπνάτε
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Καλά σβήστηκε του Κώστα Ear ποστ ή μέρος αυτού?
Εκείνο που έλεγε για κάτι χρωστούμενα και κάποιον κακοπληρωτή απέναντι στον φίλο του λέω.

Πω πω πω τι ζω μην με ξυπνάτε
τι πρόβλημα προέκυψε πάλι; για πιο ποστ λες;
 

Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
Καλά σβήστηκε του Κώστα Ear ποστ ή μέρος αυτού?
Εκείνο που έλεγε για κάτι χρωστούμενα και κάποιον κακοπληρωτή απέναντι στον φίλο του λέω.

Πω πω πω τι ζω μην με ξυπνάτε
φίλε μου... σου πέφτει λόγος ?
mod είσαι ? 8-)

Κάτι απαιτήσεις που έχουν μερικοί μερικοί ρε π@ύστη μου
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
φίλε μου... σου πέφτει λόγος ?
mod είσαι ? 8-)

Κάτι απαιτήσεις που έχουν μερικοί μερικοί ρε π@ύστη μου
Όχι απλά είδα μια αντίδραση λίγο καθυστερημένη ενώ σε μερικούς από εμάς είναι σε ταχύτητα αστραπής
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Καλά σβήστηκε του Κώστα Ear ποστ ή μέρος αυτού?
Αν και δεν είναι δουλειά σου να ασχολείσαι με αυτό, ενημερώνω πως έχω δώσει το ελεύθερο, άνευ όρων, να σβήνει η διαχείριση του φόρουμ οποιοσδήποτε ποστ μου ή τμήματα αυτών, χωρίς καν να με ρωτήσουν και χωρίς να με ενημερώσουν, το βρίσκω ανάξιο λόγου (και γενικώς χωρίς καμία αξία), δεν έχω κανένα πρόβλημα να κάνουν ο,τι θέλουν, να δουλεύει η σβηστρα ελεύθερα.

Σιγά τα ωα.

Προσωπικά, δε γυρνάω πίσω να σβήσω τίποτα, και πάλι, σιγά τα ωα.
 

Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
Όχι απλά είδα μια αντίδραση λίγο καθυστερημένη ενώ σε μερικούς από εμάς είναι σε ταχύτητα αστραπής
.... ποιοί είναι οι εμείς και ποιοί οι άλλοι ρε μεγάλε? Δεν σε καταλαβαίνω

.
 


Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Άμα θες να πάρεις Geithain πάντως, με 7-ωρη εργασία σε βλέπω να μένεις με τα άλλα τα γερμανικά που πήρες, και τα me Geithain να τα βλέπεις μόνο σε εκθέσεις. :gotcha:

Η πραγματικότητα της σύγχρονης ζωής, είναι πως αν θες πολυτέλειες χρειάζεται να ιδρώσεις για να τις αποκτήσεις, εκτός κι αν είσαι κλέφτης ή πολιτικός ή απόγονος πλούσιου μπαμπά ή αρκετά έξυπνος ώστε να τρως την προίκα πλούσιας συζύγου. :laugh:

Δυστυχώς, προσωπικά δεν μου έκατσε καμία τέτοια τύχη, οπότε εξ'αρχής, από πιτσιρικάς, βασίστηκα μόνο στα μπράτσα μου, αλλά παράπονο δεν έχω. ;)
Να σε ενημερώσω ότι σε εταιρίες όπως η Roche δουλεύουν οκτάωρο μεχρι την Πέμπτη και μετά γειά σας και σίγουρα μιλάμε για λεφτά πολλά λεφτά.
Το οκτάωρο απ ότι θυμάμαι ήταν απαίτηση των εργατών πριν την δεκεμβριανη επανάσταση, γιατί να μην θέλω επταωρο το 2020?
 


Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
και 6ωρο να ζητήσεις δικαίωμά σου
ο μακρυμάλλης κτινογιατρός απλά διευκρίνησε ότι σπάνια συμβιβάζεται αυτή η απαίτηση με μισθό που σου προσφέρει πρόσβαση σε τέτοιου είδους υλικά αγαθά.
διαλέγεις και παίρνεις. Αν είναι σημαντικότερος ο τριννόβ από τον ελεύθερο χρόνο είναι ένα θέμα αυστηρά προσωπικό και άπτεται των γούστων
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Αν και δεν είναι δουλειά σου να ασχολείσαι με αυτό, ενημερώνω πως έχω δώσει το ελεύθερο, άνευ όρων, να σβήνει η διαχείριση του φόρουμ οποιοσδήποτε ποστ μου ή τμήματα αυτών, χωρίς καν να με ρωτήσουν και χωρίς να με ενημερώσουν, το βρίσκω ανάξιο λόγου (και γενικώς χωρίς καμία αξία), δεν έχω κανένα πρόβλημα να κάνουν ο,τι θέλουν, να δουλεύει η σβηστρα ελεύθερα.

Σιγά τα ωα.

Προσωπικά, δε γυρνάω πίσω να σβήσω τίποτα, και πάλι, σιγά τα ωα.
ότι εξήγηση και να δώσεις δεν έχει σημασία...δεν πιάνει τόπο
τα χουμε πει εκατοντάδες φορές
υπάρχει ένας κανονισμός ΝΑ που απαγορεύει οποιαδήποτε δημόσια κριτική στο θέμα της διαχείρισης
αλλά μερικοί έχουν μοναδικό λόγο ύπαρξης εδώ να ασχολούνται μονίμως με αυτά

έχουμε σταματήσει πλέον να εξηγούμε τα αυτονόητα....

πατάμε κουμπάκι
μένουμε ασφαλείς :biggrin:
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Αν και δεν είναι δουλειά σου να ασχολείσαι με αυτό, ενημερώνω πως έχω δώσει το ελεύθερο, άνευ όρων, να σβήνει η διαχείριση του φόρουμ οποιοσδήποτε ποστ μου ή τμήματα αυτών, χωρίς καν να με ρωτήσουν και χωρίς να με ενημερώσουν, το βρίσκω ανάξιο λόγου (και γενικώς χωρίς καμία αξία), δεν έχω κανένα πρόβλημα να κάνουν ο,τι θέλουν, να δουλεύει η σβηστρα ελεύθερα.

Σιγά τα ωα.

Προσωπικά, δε γυρνάω πίσω να σβήσω τίποτα, και πάλι, σιγά τα ωα.
Απλά τέτοια σχόλια επιβεβαιώνουν τη χροιά του χαρακτήρα σου, να ανεβσζεις σε δημόσια θέα μια συναλλαγή μεταξύ δυο τρίτων προσώπων και να διασύρεις κάποιον χωρίς να είσαι άμεσα οικονομικά εμπλεκόμενος, αλλά έτσι απλά άκουσα μου είπαν και σαν την κουτσομπολιά τις γειτονιάς να το προβάλεις δημόσια να το δει όλη η Ελλάδα, τι να σου πω έχω δει στην ζωή μου αλλά εσύ είσαι μοναδικό μοντέλο,

Ευτυχώς που έκανες τη χάρη στους διοικούντες του φόρουμ να μπορούν να σβήνουν ότι γράφεις πραγματικά είσαι ανώτερος άνθρωπος.
 





Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.181
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top