ME Geithain 801K

Status
Not open for further replies.


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
τέτοια σχόλια επιβεβαιώνουν τη χροιά του χαρακτήρα σου, να ανεβσζεις σε δημόσια θέα μια συναλλαγή μεταξύ δυο τρίτων προσώπων και να διασύρεις κάποιον
Και στο χαρακτήρα βρίσκεις χροιές; Ρε μ'αυτες τις χροιές τι τραβάτε και σεις οι αντιπιντιεφάκηδες... :gotcha:

Μάστορα, άλλος ανέβασε τα οικονομικά στοιχεία συναλλαγής που δε μας αφορούσε, σε εντελώς άσχετο θρεντ, και χωρίς τη συμμετοχή του άλλου μέρους.

Όσα ακολούθησαν έχουν είδη ειπωθεί στο αρχικό θρεντ.

Το μένος σου στρεψτο προς τον ριακτβ, που κοινοποιεί στο θρεντ των me Geithain από παράπονα για την τιμή που πήρε τον τρινοβ μέχρι το κόστος των σαμπ του.

Σας έχει βαρεσει η καραντίνα, το καταλαβαίνω, αλλά μήπως να σταματήσετε τις ανοησίες ομαδικώς;
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
στο θρεντ των me Geithain
Των ποιών;
Πες μου ότι πιστεύεις πως είναι πραγματική η ακρόαση!
Χάρη που χάθηκες ρε φίλε;
Τώρα που έγινε και ο συνονόματος σου μοντ. Στα καλύτερα εξαφανίστηκες :biggrin:
Είπα να κάνω ένα σύντομο guest...
Αναδουλειες ρε φίλε, μας κλεισαν τα θεάματα, κάπως πρέπει να βγάλω το ψωμί μου!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Των ποιών;
Πες μου ότι πιστεύεις πως είναι πραγματική η ακρόαση!
Έλα, νωρίς είναι για τέτοιες δηλώσεις που θα κλείσουν το νόημα του θρεντ, άσε να παίξουμε μπαλιτσα παιδάκι μου!

Απλώς σε κάποια φάση θα πιάσεις τη σβηστρα να αφήσεις μόνο τα εντός θέματος, τα γνωστά.
 


Μηνύματα
681
Reaction score
1
Στο.υπό κατασκευή site του laios εμφανίζοντσι 21 μάρκες. 1 από αυτές είναι η trinnov. Η meG δεν υπάρχει. Αυτά..
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Στο.υπό κατασκευή site του laios εμφανίζοντσι 21 μάρκες. 1 από αυτές είναι η trinnov. Η meG δεν υπάρχει. Αυτά..
Γενικά αυτό δε σημαίνει και τίποτα. Το site είναι under construction και μπορεί να ξεχάστηκε. Πολλές φορές είχε τύχη όταν έφτιαχνα sites παλιά να κάνω συνέχεια αλλαγές σε πράγματα που ξεχάστηκαν. Ή μπορεί να μην θέλει ο αντιπρόσωπος να το ανακοινώσει ακόμα. Έχει κάθε δικαίωμα.
Δεν παίρνω το μέρος κανενός. Αναφέρω πιθανότητες βάση εμπειρίας.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Στο.υπό κατασκευή site του laios εμφανίζοντσι 21 μάρκες. 1 από αυτές είναι η trinnov. Η meG δεν υπάρχει. Αυτά..
Αν ακόμα έχεις ανησυχίες, πάρτον τηλέφωνο ρε!
 

Μηνύματα
681
Reaction score
1
Αναμένω απάντηση σπό Γερμανία. Τους ρώτησα.
Όσο σφορά την ακρόαση αυτοί που γράψουν ότι είναι μούφα λόγω απουσίας φώτο ανήκουν στα δικά μας παιδιά και έχουν την σχετική κάλυψη. Γνωστό αυτό.
Η μούφα ακρόαση λαμβάνει τέλος από την μεριά μου. Ευχαριστώ που συμμετείχατε στο θέμα.
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top