Mindhunter



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Δεν τα κατάφερα, στο 4ο επεισόδιο την παράτησα, ήταν πολύ flat το στήσιμο της για τα γούστα μου και δεν έπαιζαν και ωραία οι πρωταγωνιστές.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.634
Reaction score
83.123
Εγώ τη σταμάτησα στο πρώτο επεισόδιο. Κι αυτό μισό.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Το MR Mercedes το ξεκινησα καπου αρχισε να πλατιαζει, πολυ κους κους κ λεγε λεγε χωρις λογο.. χωρις δραση και πολυ αργο απο ενα σημειο κ μετα με κουρασε.. το σταματησα στο 7-8 επεισοδιο, βαρεθηκα..

Το MIndhunter το ξεκινησα, ειδα πρωτο επεισοδιο, κι αυτο μου φανηκε αργο αν κ μαλλον επλαθε την ιστορια... αν συνεχισει ομως ετσι μ αυτο το ρυθμο ειναι για υπνο...
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.345
Reaction score
30.724
Ειναι γεγονος οτι καποιος πρεπει να εχει ενα ενδιαφερον για το πρωτοπορο αυτο τμημα του FBI και τα επιτευγματα του στο κυνηγι των serial killers ,για να του αρεσει.
Ηταν σχετικα αργο , αλλα με ηθοποιους που τους ταιριαζε εξαιρετικα ο ρολος και καταπληκτικους διαλογους.
Περιμενω με χαρα την επομενη σεζον που μπαινει περισσοτερο στο ψαχνο !

Mindhunter
Και ξεχασα να πω οτι το soundtrack ηταν καταπληκτικο !


 
Last edited:


Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Η αληθεια ειναι οτι τα πρωτα 2-3 επεισοδια ειναι λιγακι αργα :whistling: και ισως κουραστικα.....το ιδιο ελεγε και η γυναικα μου (που δεν εχει υπομονη με τα σηριαλ)
Ελα ομως που μετα........αρχισαμε τα .........."ποτε θα δουμε το επομενο":hunter:
Πολυ καλο εως εξαιρετικο μπορω να πω!:hi:
 









melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Πάλι την πρώτη σεζόν?
Για χάρη σου την ξανάρχισα να δω μέχρι που θα καταφέρω να φτάσω αυτή τη φορά, είδα το πρώτο επεισόδιο. Θα συνεχίσω. Ο τυπάκος (Χόλντεν) παίζει άθλια.
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.488
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top