MiniDSP NanoAVR 8x8

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.156
Reaction score
93.269
Ερώτηξις: έχουν όλα τα media players τη δυνατότητα μετατροπής του ήχου από bitstream σε pcm?
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
ναι βρε......αν δεν το εχουν δεν παιρνουν εγκριση....:D

βαλε στα δικα σου να δεις..:p

απλα θα γραφει pcm ο av
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Τελικά fb destroeyer η' NanoAvr;;;η μήπως είναι απαραίτητα και τα δύο για την καλύτερη δυνατή ρύθμιση;
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
το nanoavr ειναι για 7.1

αν παιζεις με πανω απο ενα sub θες εξτρα eq....και παιζουν διαφορα μηχανακια.....

το nanoavr ομως χρειαζεται για τα 7 οπως και δηποτε και πιθανον να βοηθαει και στο 0.1 ας εχεις και 4 sub .....αυτο ομως το βλεπεις εκεινη την στιγμη.

προσφατα ειδα 7.4 ......τι να λεμε .....αχταρμας .....αστο να μην πω και γινω κακος.
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
κατι κανει ;)

βεβαια :gamer: ακομα :)

L-C-R

1 db.jpg

10 db.jpg

ακουσα και λιγο....εξαιρετικα καθαρο αποτελεσμα....καμια σχεση με πριν..

θελω να λυσω καποια θεματακια ακομα και τελος...:dance:
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
Κωστα, ερωτηση...

το μηχανακι εχει δικο του software ετσι?...μπορει εναλλακτικα να δουλεψει με το REW ή το dirac live?

ή αναγκαστικα το hardware θελει να βλεπει το "δικο" του γραμμενο προγραμμα για να δουλεψει?

θα με πεις για ποιο λογο να το δουλεψεις με αλλο προγραμμα...πες οτι καποιος ρωταει εγκυκλοπαιδικα:D
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
rew και nano εισαι οκ......μπορεις και κανεις αυτοματη ισοσταθμιση καθε καναλιου οπως θελεις.....

απλα ολα αυτα θελουν παιχνιδι και δεν ειναι οσο απλο δειχνει...
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
να πουμε οτι το ασπρο κουμπακι αριστερα αλλαζει τις μνημες(4)με ενα πατημα και παρατεταμενα αλλαζει εισοδο(2)

 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Σε 'μένα είναι η απάντηση, νόμιζα πως πρέπει να του μάθεις κωδικούς απ' το remote για να αλλάζεις πηγές και μνήμες.
Και πρέπει αν δε θέλεις να σηκώνεσαι. :p
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
-31dbfs και bass management για 7.1 σε συνδυασμο με PCM decoding απο το player και pure direct απο av θελει την δουλεια του Γιαννη μου....

αιντε-αιντε ειναι νομιζεις..:p
 
Last edited:

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Σε 'μένα είναι η απάντηση, νόμιζα πως πρέπει να του μάθεις κωδικούς απ' το remote για να αλλάζεις πηγές και μνήμες.
Και πρέπει αν δε θέλεις να σηκώνεσαι. :p
εγω ειμαι κινητικος τυπος...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.156
Reaction score
93.269
-31dbfs και bass management για 7.1 σε συνδυασμο με PCM decoding απο το player και pure direct απο av θελει την δουλεια του Γιαννη μου....

αιντε-αιντε ειναι νομιζεις..:p
Κουράστηκα και που το διάβασα. :p

Κανόνισε όοοοταν το πάρω, να πάρεις κι εσύ ολοήμερη συζυγική άδεια, γιατί αλλιώς μας βλέπω να τελειώνουμε το 2016. :fuckyou:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.446
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top